Şimdi Ara

Astra J Tesla Ekran Aldım :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41
Cevap
2
Favori
25.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende aldım aliexpresten 2gb 16gb rom olandan vergi yüzde 40 (%20 gumruk, %20.otv) birde gumruğe sunma ücreti var 8-10 TL civarı. Ses kalitesi çok güzel, ancak radyo otomatik aramıyor birazda hışırtılı çekiyor. Bluetooth ise karşı tarafa ses az gidiyor nedense bir ayarı var mıdır bilmem satıcı ile irtibata geçtim lakin çinde yeniyıl tatili imiş 24 ocak 30 ocak arası dönüşte cevap verecem demiş satıcı. Geri görüş kamerası fena değil, ön kamera benimkinde de var lakin daha önceki kameram güneşten zarar gördüğü için öncam üst kısmına film çektirmiştim o nedenle ön kamera yaro aydınlık yarı karanlık gösteriyor çok önemli değil zaten güneşten erimesin yeter. Start stop düğme yok anca k kendi otomatik devreye giriyor. Emniyet kemer uyarısı da var ama ses kesik kesik değil eskisi gibi düz boğuk bşr ses. Menü geçişleri iyi görüntü kalitesi fena değil. Kapı açılımlarını gösteriyor. Direksiyon kumandası aynen çalışıyor. Android 9.0 sürüm. Ekran kırılmaz camı ile geldi genel olarak memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekahraman1 E kullanıcısına yanıt
    Slm. Bu aldığınız ürünü sedan araca mı taktınız? Ben daha çok bluetoth ile konuşmak için böyle birşey alacağım ses çok mu kötü acaba.
  • dali83 D kullanıcısına yanıt
    A. Slm. Evet sedan astra j ye taktım 2 şey kötü 1. Radyo iyi çekmiyor, örneğin TRT fm i bulmuyor elle Manuel aradığınızda da hışırtılı çekiyor, güçlü frekanslar sorun yok. Bluetooth karşı tarafın sesi çok güzel geliyor ama sizin sesiniz gitmiyor karşı tarafa yada boğuk ve kesik kesik gidiyor, motor çalışmazken sorun olmuyor laki. Araba çalışıyorken mikrofon ses almıyor. İşin ters tarafı harici mikrofon yeri yokmuş cihazda olsa idi elektronik çi takacaktı ama Bütünleşik mikrofon harici soket yeri yok dedi. Yani Bluetooth can sıkıcı. Birisi internetten bu sorun için video çekmiş atmış ayarlardan bazı değerleri değiştiriyor aynısını yaptım ama bir fark olmadı. Bluetooth haricinde güzel ses kalitesi İnternet navigasyon video felan yeterli

• Astra J Tesla Ekran Aldım :)

Bende 1gb lik model var ve 1 senenin uzerindedir kullaniyorum. Herhangi bir donma yasamadim. Virus korkunuz varsa gelen paketi 2 kat eldivenle actiktan sonra cihazi kolonyayla silersiniz baska bir onlem qlinabilir mi bilgim yok. Tabi virus cihazin uzerinde yada paketinde ne kadar uzun yasar onu bilemiyorum

Bendeki cihaz da bluetooth ile görüşme çok kaliteli değil
  • Bende 1 yıldır kullandığım bir cihaz var ancak internete girince kasıyor birde marşa her bastığımda cihaz sıfırdan yeniden başlıyor açılış uzun sürüyor bunun ayarı varmı ben pişman oldum 2 yada 4 GB model almak gerekir sanırım

• terziib T kullanıcısına yanıt
    Başka bir sürüm kurmayı deneyin bence
  • BlackrockH kullanıcısına yanıt
    Nasıl kurulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terziib

Nasıl kurulur
    Saticiyla iletisime gecip guncel program dosya linkini gondermesini isteyin. Her program her modele olmuyor. Flashdiske kaydedip usbye baglayi guncelleme yapiliyor ama dedigim gibi saticidan istemeniz lazim

• terziib T kullanıcısına yanıt
    * aynı sorun var bende de, ilk kontağa dokunduğumda saat bozuk geliyor, sonra bir süre sonra kendi düzeliyor.
    * interenete bağlandığında muhtemelen update deniyor, ilk 5-6 dk inanılmaz kasıyor, açıkçası hiçbir menüye dokunamıyorum.
    * aracın orjinal mikrofonu gitti, harici mikrofon takıldı, ama karşı taraf mümkün değil sesimi duyamıyor, derinden ve kısık gidiyor sesim karşı tarafa..
    * radyoyu antan ile dinleme olayım tamamen bitti, şehir merkezinde bile zor çekiyor, ancak internet radyosu kullanabiliyorum..
  • ekahraman1 E kullanıcısına yanıt
    * aynı sorun var bende de, ilk kontağa dokunduğumda saat bozuk geliyor, sonra bir süre sonra kendi düzeliyor.
    * interenete bağlandığında muhtemelen update deniyor, ilk 5-6 dk inanılmaz kasıyor, açıkçası hiçbir menüye dokunamıyorum.
    * aracın orjinal mikrofonu gitti, harici mikrofon takıldı, ama karşı taraf mümkün değil sesimi duyamıyor, derinden ve kısık gidiyor sesim karşı tarafa..
    * radyoyu anten ile dinleme olayım tamamen bitti, şehir merkezinde bile zor çekiyor, ancak internet radyosu kullanabiliyorum..
  • Mikrofon olayını çözdüm harici mikrofon ile, şimdi Bluetooth da sesim güzel gidiyor karşı tarafa ancak radyo halen aynı sinyali kuvvetli radyoları çekiyor sorun yok ama TRT FM gitti cızırtılı çekiyor bu arada son ekranı soken arkadaş GPS antenini takmayimi unuttu yoksa yanlış mı takti bilmem GPS uyduları bulmuyor internetten ba laniyorjm onda da çok zor buluyor tekrar baktirmam gerekiyor galiba

• Gökhan974 G kullanıcısına yanıt
    Hocam tanıdığınız iyi bir elektronikci varsa ona gidin harici bir mikrofon bağlasın Bluetooth için tavan lambasının orada müsait yer var ben oraya koydurdum gayette güzel.oldu şimdi sesim rahatlıkla gidiyor karşı tarafa GPS antenini de öndeki alarm sensörü gibi yere koydurdum orasida hoparlör yeri imiş aslında içi boş GPS deki çekmeme sorununda kalmadı gelelim radyoya,cihazın ana soketinde kirmizi renkli kablonun hemen bitişiğinde yeşil bir kablo var içi sarili olan ,o kabloya cihazdan gelen auto ant yazan ucu boşta mavi bir kanlo var onu bağladınmi radyo canavar gibi çekiyor.Ben opelim.net adlı forumda okumuştum bugün tanıdığım elektronikciye götürdüm ve bu durumu anlattım deneyelim dedi denedik mükemmel oldu şimdi radyo sorununda kalmadı tavsiye ederim.Resimde herşey belirtiliyor ona göre yapın işlem tamamdır.

Astra J Tesla Ekran Aldım :)
    Astra J Tesla Ekran Aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekahraman1 -- 6 Eylül 2020; 14:55:7 >

• Ben de astra edition plus için düşünüyordum servise sordum ön ve arka kamera dahil 3.750 dedi. Aliexpresten defalarca ürün aldım ama hep küçük meblağlarda oldu. Servise de o paralar verilir mi kararsız kaldım. Carvocal ı aradımhttps://www.carvocal.com/urun/opel-astra-j-tesla-android-multimedya-sistemi-1 modelinin 150 tl ye montajını yaptıklarını söylediler arada 1000 tl fark var az değil. Bu arada altta Türkiye'ye teslim edilemez yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaosagidenyol -- 16 Eylül 2020; 15:2:29 >
  • Servise 1000 TL fazla vermek mantıklı değil arka kamera ondada var sanırım ön kamera da ne kadar gerekli bilmem ben hiç kullanmiyorum kendi ayrı kameram zaten vardı onu bile kullanmıyorum.Taktiracak olursanız yerine montajlamadan Bluetooth, radyo ve GPS sinhallerini deneyin ondan sonra yerine montajlattirin.elektronikci tanıdık olması tercih sebebidir.Niye derseniz 250 TL minta için verdim.konya merkezde . Eve döndüm radyo iyi çekmiyor,Bluetooth kaydı taraf sesimi duymuyor GPS çekiyordu. TT ekrar gittim 50 TL daha verdim.sök tak ama nafile radyosu zayıf bunun dediler mikrofon da zayıf dediler haricide takilamaz dediler. Biçare döndüm canım sıkıldı tabi sonra TV tamircisi tanıdık bir arkadaşımın yanına gittim anlarmisin bunlardan dedim benim işim bunlar dedi. Söktü olmaz dedikleri cihaza orijinal gibi mikrofon taktı harici.Radyonun ayrı bir bağlantısı varmış gerçi onu ben söyledim.ona ama o da yerini buldu ve kesmeden bicmeden orijinal soketi uzerinden halletti.Gps in anteninide camın ordaki hoparlörün oraya aldı mükemmel.oldu herşey.ve sadece 150 TL verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekahraman1 -- 19 Eylül 2020; 17:53:43 >

• Ben de gidip carvocal a montaj yaptırmaya karar verdim. 1000 TL ile 1 lastik fazladan alırım. Ön kamerayı soracam;bazı yerlerde işe yarıyor hep aynı yerde park ediyorum öne sürtmesin diye uğraşıyorum .
  • BlackrockH kullanıcısına yanıt
    slm kardeşim bendede var cihazdan güncelleme dosyası lazım. rica etsem satıcından güncelleme dosyası isteme ihtimalin var mı?

olursa çok yardımcı olursun.
  • nevista N kullanıcısına yanıt
    Güncelleme dosyaları modelden modele değişebilir. Bendeki dosya sizin cihazı bozabilir
  • Sormayı unuttum cd radyo menüsünde config tuşu var kapı ayarları falan yapılıyordu. tesla j de öyle bir menü mü var yoksa gitti mi özellik?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.