Şimdi Ara

Astra j kasa 1.6 atmosferik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba astra j 1.6 atmosferik kullanan deneyimleyen arkadaşların yorumları nelerdir çok mu yakar motoru arabanın ağırlığına yetmiyor mu lpg uyumu sıkıntılı mı yol tutuşu viraj performansı nasıl alınır mı önerileriniz neler?

• Astranin j kasa benzinli ve lpglisinden uzak dur reis.dizel 1.6 136 hp otomatik daha mantikli ve sorunsuz.

• 1.6 115 bg pişmanlıktır
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Neden hocam?
  • çok yakar az kaçar, 1.4t yada 1.6 136 lık cok daha ekonomik ve performanslı

• Arifd1 A kullanıcısına yanıt
    2017 de sıfır km olarak aldım 6 ay sonra landirenzo LPG taktırdım bir araç bu kadar motor kasa uyumsuz olur elmadagda araç 3 kişi yarı bagajla nerdeyse 2. Vitese düşecek kasa zaten 1400 kg şöförle 1500 yakıtla 1600 kg oluyor 1.5 yıl sonra dayanamadım sattım kurtuldum. Az birşey eğim olsun aracın canı çıkıyor 😄 yüksek devirde ise yakıyor
  • Eğer uzun yolda vay ben rampada vites düşüremem. Dik rampaları 4000 devir altına inmeden çıkamam diyorsanız size uygun bir araç değil.

Onun dışında güzel bir montaj olursa Lpgde sorun olmaz. Kasa ağırdır. Çok performanslı değildir fakat konforludur. Yola yapışır virajda rayda dönüyormuş hissiyatı verir.

Ama dediğim gibi performans beklememek lazım. Kronik bir iki sorunu var. Eğer alınacaksa ve km yüksekse bütün su hortumlarını değişmek tavsiyemdir
  • Nette araştırın, özellikle LPG li olanlarda (ki olmayanlarda da var) eksantrik dişlisi problemi var, kronik, illallah dedirttirir, çözümsüz. Yaptırırsınız bir süre sonra tekrar eder.

• Su LPG desubap yakan dandik motor değil mi bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.