Şimdi Ara

astra j 1.4t lpg tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atiker gold 1600,lovato obd2 2000 landi.3000 civarı arkadaşlar servisle konustum herkes landiyi öneriyor dedim oda ilk çıktıgında landi opelle anlaştı ondan bu algı var dedi. Kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

• BRC kullanıyorum şimdilik hiçbir sorun yaşamadım 22bin km oldu forumda tavsiye üzerine taktırmıştım iyi bir ustaya taktırdıktan sonra marka çok önemli değil kendi şehrimdede brc başta olmak üzere pek çok lpg dönüşüm bayii olmasına rağmen ta çoruma gidip taktırdım bu işte usta çok önemli lpgyi şiddetle tavsiye ederim.
  • Atiker Gold kullanıyorum mrmnunum, tavsiye ederim. Atiker Gold OBDII 1500 TL subap yağlama kitide 200 TL'ye taktırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz landirenzo 2008 yılından bu yana opel ile çalışan bir markadır dönem dönem 0 km araçlarımızda orjinal olarak fabrikadan lpgli olarak gelmektedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.