Şimdi Ara

Astra H arka silecek hortumu park sensörü beynini yaktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Forumu uzun süredir takipteyim fakat yeni yazabildim. 2012 1.3 astra cdti sahibiyim. Araç aldığımdan beri sürekli sorun çıkarıyor. İlk aldığımda kapılar kumandayla kapanmadı; serviste takılan xenon far yanmadı vs. Vs. En son araç bir anda bir çok yerden beyin arızası verdi. Önce elektirikçiye gösterdim çoğunu halletti fakat park sensörü ışığı sönmedi. Bende eskişehir yolundaki OPAN servisine götürdüm. Servis sadece arıza tespittem 100 tl aldı. Sorunun arka cam suyu hortumununun çıkmasımdan kaynaklandığını buradaki cam suyunun aracın park sensörü beynini yaktığını cam sensörü beyninin 900 tl olduğunu indirimle 800 tlye vereceklerini belirttiler. Bende kabul etmedim. En kötü park sensörü olmadan kullanacağımı söyledim. Yıldız sanayinden 240 tlye çıkma bir beyin aldım. Onu taktırdım. Yalnız beynin olduğu yerdeki cam suyu hortumunun çok dansik olduğunu gözümle gördüm. Zaten bir çok astrada b u hortum özelikle kışın donma yapıp ek yerinden sızma yapıp beyni yakıyormuş. Opel astrası olan arkadaşlar dikkatli olsun. Oradaki tüm beyni yakarsa 6000 7000 tl gibi bir zarar verir dediler. Astra aldık ama bir türlü arızasız süremedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkma beyin taktiginizda çalıştı mi yoksa serviste kod yuklemesi yapıldı mi?

• göktuğ01 G kullanıcısına yanıt
    Hocam baya zaman olmuş bu bahsettiğiniz depo arkada nerde acaba ben açıp bakmak istiyorum da

• Hocam ben mesajı çok geç görmüşüm. Opel astra h larda arka bagaj Yan tarafı içten açarsan otomobil beyinleri orada bir tane uzun beyin var birde küçük park sensörü beyni var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.