Şimdi Ara

ASTRA G İÇİN CRUISE CONTROL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
20.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Meraba arkadaşım astra g 2009 1.4 twinport için cc li sinyal kolu aldım servisten ancak servis arabanın beyninde cc için çıkış olmadığını söyledi ben çok ilgilendiklerini düşünmüyorum kendim kontrol etmek istiyorum beyni bi yardımcı olabilirmisin beyinde nerde çıkış olması lazım? @MOKIA @MOKIA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhn_kcby G kullanıcısına yanıt
    Benim araç 2005 astra g. Bende bu olayı kafaya koyup sinyal kolunu aldım ve servise gittim. Direksiyonun altındaki kutuyu söküp sinyal kolunu bağladılar. Ardından fren ve debriaja müşür taktılar. En sonda odb den pc bağlayıp cc aktif ettiler bu kadar. 2005 ve sonrası astra g lerde gaz pedalı elektronik diye biliyorum. Yaptırdığım yer beylikdüzündeki opel erdemirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Benim araç 2005 astra g. Bende bu olayı kafaya koyup sinyal kolunu aldım ve servise gittim. Direksiyonun altındaki kutuyu söküp sinyal kolunu bağladılar. Ardından fren ve debriaja müşür taktılar. En sonda odb den pc bağlayıp cc aktif ettiler bu kadar. 2005 ve sonrası astra g lerde gaz pedalı elektronik diye biliyorum. Yaptırdığım yer beylikdüzündeki opel erdemirler.

Senin motor kodu hangisi benim z14xep bende tesisat yok sadece devriyaj müşürü için soket var.

• Senin aracın motor kodu ne? Benim z14xep bu motor koduyla ilgili ben yaptım diyen çıkmadı astra g de corsa c ye yapanlar var benim arabada tesisat yok tesisat için çok para istiyorlar altı üstü 4 kablo.

• gkhn_kcby G kullanıcısına yanıt
    Benim aracın motor kodu Z16XE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

Gösterge panelinde Cruise Control led mevcut muydu aracınızda ?

Z16Xe Comfort var, sistemi kendim kuracağım.
  • mbolukbasi86 M kullanıcısına yanıt
    Led varmı bilmiyorum, aktif edince yanmıyor yani. Ben opele götürüp baktırdım arabayı. Tesisat çekili hazır dediler. Debriyaj ve frene ufak müşürler taktılar. Cihaz bağlayıp aktif ettiler. Bağlattığım gün onların sistemlerinde sıkıntı olduğu için tam randımanlı yapamadık dediler. Herhalde içeride led yanmadığı için. Yolsa şuan gayet güzel çalışıyor ve kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.