Şimdi Ara

Astra F kasa fikir verebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar geçenlerde hiç aklımda yokken F kasa bir astraya baktım ve gayet temiz gibi geldi bana 98 model 200bin km'yi geçmiş durumda fiyat 12500 lira nasıldır acaba fiyatı bu arada araç sedan.
    İç döşemesi ve kabortası gayet temiz gibi geldi boya var mı tam bilmiyorum da kafamı kurcalayan km durumu. Araç lpgli 1.6.. Bu araca verilir mi sizce bu para? F kasa astraların sorunları nelerdir acaba? kulllanmış olan fikrir verecek birileri yardımcı olursa sevinirim...

• Astra F kullanan olmadı mı hiç yaw astra forumunda
  • 1997 model Astra F kullandım 2005-2007 yılları arası modelinin en ust donanımlısı idi GLS diye bilinenler aldıgımda 46.000km de idi 56.000 km civarındada sattım araba temiz bakımları yapılmıs ıse halen bınılebilir yalnız sizin baktıgınız 200bindeymıs onun için benim size tavsiyem bıraz bütçenizi zorlayıp üst kasaya bakmanızdır (G kasa ) niye dersenız F kasa G kasa H kasa J kasa sıralaması ile 4 kasa eskı bır model olacak kullandıgım sürece tek gözume çarpan katlanmayan aynaları dikkat istiyor şimdilik aklıma gelen bunlar merak ettiğiniz baska seyler olursa sorabılırsınız verdiğim linkse opelcılerın takıldıgı bır sıtedır

http://www.opelim.net/forums/index.php

• 1997 model astra SW aracimiz vardi. Sıfır aldık ve 180.000e kdar kullandık ve sattık. 180bin'e kadar motora bir kere bile anahtar degmedi. Kronik problem olarak max suratta uzun sure gidildiginde (30dk ve ustu) hız sayacinin teli kopuyordu. Basimiza 2 kere geldi, 3.sunde G kasa'nın teliyle degistirilnce sorun duzeldi. Belki sadece bizim basimiza gelmis olabilir cok da onemli bir dert degildi. Garanti kapsaminda degisti ztn. Onun haricinde cok memnunduk. 1 gun bile calismamazlik yapmadi ve performans olarak da tatmin etti. 200.000 uzerinde ise bence daha dusuk kmye sahip araclara bakmaniz. Sonucta siz aldiktan sonrada rahat bi 30bin siz yapacaksiniz ve satmak istediginizde oldukca yaşlanmış olacak arabaniz. Bildigim kadariyla genel anlamda G kasa'dan daha az sorunlu bir model olarak biliyorum F kasayı. Umarım yardımcı olabilmisimdir. Astra'yı sattiktan sonra combo aldik, kendimde tigra kullanıyorum. Opelden cayma :)
  • tel kopma olayı benimde başıma geldi iki kere niye oldugunu çözememiştik şubat ayından beri G kasa kullanıyorum kronik diye bilecegim birsey gelmedi başıma
    quote:

Orijinalden alıntı: Ac1DBuRN
    Kronik problem olarak max suratta uzun sure gidildiginde (30dk ve ustu) hız sayacinin teli kopuyordu. Basimiza 2 kere geldi, 3.sunde G kasa'nın teliyle degistirilnce sorun duzeldi.
  • 1 hafta önce 98 model astra f kasa aldım. 140 bin kilometrede 1.4 motor ve lpgli. 9.500 tl...

1.6'lar normalde 2-3 bin lira daha pahalı ama klima, hidrolik direksiyon, çelik jant gibi ekstra özellikleri var.. Kilometresi düşük olsa fiyat normal aslında ama arkadaşların da dediği gibi söylediğiniz aracın kilometresi çok fazla.
  • babamda halen mevcut 1998 astra f kasa 180.000 km de..
    ilk sahibiyiz
    araba şu ana kadar tık demedi.
    daha yeni yeni gizli yerlerinde ufak sararmalar mevcut onun dışında yıkayınca gelin gibi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webislander -- 5 Kasım 2010; 21:56:36 >
  • Temizi bulunursa sorgusuz alınacak bir araba , hele hele 1,6 otomatik olursa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.