Şimdi Ara

ASTRA CLASSIC 3 CDTI GAZA BASIYORUM ARABA GİTMİYOR!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2010 model classıc 3 cdtı 30.000 de. Bundan önce 3 kere yaptı. Gaza basıyorum araba gitmiyor, sonra kendiliğinden düzeliyor. Boşta gaza bastığım zaman devir saati yükseliyor ama normal değil yavaş yükseliyor. Yolda giderken hafif rampada 2. vitese kadar düşüyorum. En son arabamı bir ay kadar kullanmadım. Ama haftada bir kere çalıştırdım. Sonra yola çıktım 1 km. sonra araba 2-3 kere tekleme yaptı sonra yine gazı yememeye başladı. Gaza basıyorum sonuna kadar araba bir türlü gitmiyor. Rampaya geldim durdum birinci viteste araba kalkmıyor. Stop ettim bir kaç saniye sonra tekrar çalıştırdım normale döndü. Sık sık yapmıyor çok nadir. Önceden servise götürdüm. Hiç ikaz yanmadı, serviste cihazda da çıkmadı, tespit edemediler. Böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse memnun olurum.

• bende de 2006 astra var, uzun süre kullanmadığım zaman bende de aynı sorunu yapmıştı. sanki turbosuz çalışıyor gibiydi. servise götürdüğümde turbosu ile alakalı olduğu, uzun süre kullanmayacaksam bile arada arabayı çalıştırmamı söylediler. benim kullanmadığım zamanda havanın aşırı soğuk olduğunu da belirteyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.