Şimdi Ara

ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.673
Cevap
66
Favori
1.111.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    28 Ocakta 2012 model dizel manuel essentia konfor paketli hb aracı 26000 km de 39.000 TL ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitirgic -- 2 Mayıs 2014; 9:35:05 >
  • conquête kullanıcısına yanıt
    Araç temizse fena bir rakam değil....
  • Teşekkür ederim bugün gidip bakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar uygun fiyatlı ve az ses yapan bir ön-arka silecek önerir misiniz
  • Slm arkadaslar opel forumunda yeniyim sizlerin tecrubelerinden faydalanmak istiyorum...soyle ki 2012 model j kasa enjoy 50000 km de sol on ve arka kapi serviste orjinle degismis...fiyat 42000 dedi ama sanirim 40000 ve belki de altinda olucak bana fikir verseniz nasil alinmali mi....simdiden tesekkuer....

• bence fiyat fazla.
  • Ne vermeli 38000 nasil...

• 2011 45 binde dizel otomatik kaza boya yok... fiyat olarak 38000 diyor, nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyron

Ne vermeli 38000 nasil...

piyasasına baktım 45bin isteyen de var ama parça değişeni var baya o yüzden 40000 altına bi fiyata alırsan zarar etmemiş olursun.

bahsettiğim h hasalar için yalnız. j kasada fiyat nasıl değişir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 5 Mayıs 2014; 11:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

arkadaşlar uygun fiyatlı ve az ses yapan bir ön-arka silecek önerir misiniz

Orijinali 50 civarı.bosh servislerinden de bulabilirsiniz. Daha uygun istyoranız sanayide sadece lastiklerini değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

2011 45 binde dizel otomatik kaza boya yok... fiyat olarak 38000 diyor, nasıl acaba

?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyron

Ne vermeli 38000 nasil...

piyasasına baktım 45bin isteyen de var ama parça değişeni var baya o yüzden 40000 altına bi fiyata alırsan zarar etmemiş olursun.

bahsettiğim h hasalar için yalnız. j kasada fiyat nasıl değişir bilmiyorum.

Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ylc

quote:

Orijinali 50 civarı.bosh servislerinden de bulabilirsiniz. Daha uygun istyoranız sanayide sadece lastiklerini değiştirebilirsiniz.

silecek kasası sağlam ama lastikler ses yapıyor ve tam silmiyor

internetten lastik bulabileceğim bir yer var mıdır, bulunduğum yerde sanayi yok malesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ylc

quote:

silecek kasası sağlam ama lastikler ses yapıyor ve tam silmiyor

internetten lastik bulabileceğim bir yer var mıdır, bulunduğum yerde sanayi yok malesef.

Aracınızın modelini bilmiyorum ama linkde J kasa için olan var bir bakın isterseniz.
    http://www.opelgm.com/Opel-Astra-J-On-Silecek-Seti-Aerotwin-BOSCH-GELDI,PR-6043.html

• Bu araçta il kullananan cok öemli motoru açma tabir edilen olayı bilmek cok önemli açıkçası ben üçüncü viteste 110km yi motoru çok sıkıştırmadan görüyorum düz yolda 220km yi gördüm aynı model araçtan arkdaştada var benim aracımla arasında dağlar kadar fark var ilk 10000km araçta çok önemli motor açmayı bilmeyen bir kişden aldıysanız araç sizi çekiş konusunda çok yorabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: winday

Bu araçta il kullananan cok öemli motoru açma tabir edilen olayı bilmek cok önemli açıkçası ben üçüncü viteste 110km yi motoru çok sıkıştırmadan görüyorum düz yolda 220km yi gördüm aynı model araçtan arkdaştada var benim aracımla arasında dağlar kadar fark var ilk 10000km araçta çok önemli motor açmayı bilmeyen bir kişden aldıysanız araç sizi çekiş konusunda çok yorabilir

Motor açma diye bir olay olmadığını bilmek bir kat daha önemli:)

• Arkadaşlar merhaba;tüm opel grubuyla anlaşmamız oldugu için motor garantisi dahilinde lpg taktırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas006

Arkadaşlar merhaba;tüm opel grubuyla anlaşmamız oldugu için motor garantisi dahilinde lpg taktırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim

Bizim motorlarımız dizel. Başka yere bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mutebahhir

quote:

Orijinalden alıntı: savas006

Arkadaşlar merhaba;tüm opel grubuyla anlaşmamız oldugu için motor garantisi dahilinde lpg taktırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim

Bizim motorlarımız dizel. Başka yere bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: winday

Bu araçta il kullananan cok öemli motoru açma tabir edilen olayı bilmek cok önemli açıkçası ben üçüncü viteste 110km yi motoru çok sıkıştırmadan görüyorum düz yolda 220km yi gördüm aynı model araçtan arkdaştada var benim aracımla arasında dağlar kadar fark var ilk 10000km araçta çok önemli motor açmayı bilmeyen bir kişden aldıysanız araç sizi çekiş konusunda çok yorabilir

Motor açma diye bir olay olmadığını bilmek bir kat daha önemli:)

Tabii ki motor açma diye birşey var. Ama genelde kapağından açıyorlar

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.