DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
AŞTİ şehiriçi servisler hangi semtlere var?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AŞTİ şehiriçi servisler hangi semtlere var?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1662 Mesaj
      05 Eylül 2013 21:45:04
      Aşti den Hacettepe Sıhhiye kampüsüne gitmek için ücretsiz servislerden yararlanılabilir mi? Hangi servise binmek gerekir? Ya da AŞTİ den hangi dolmuşa binmek gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Teğmen
      249 Mesaj
      05 Eylül 2013 21:53:03
      servisleri kaldırmışlardı yıllar önce

aştiden ankaray ile kızılaya ordan metroya ücretsiz geçiş yaparak sıhhiye ye gidebilirsiniz

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      06 Eylül 2013 11:04:38
      quote:

Orijinalden alıntı: 1024

servisleri kaldırmışlardı yıllar önce

aştiden ankaray ile kızılaya ordan metroya ücretsiz geçiş yaparak sıhhiye ye gidebilirsiniz

sen öyle diyorsun, ben de öyle biliyorum. Fakat arkadaşın biri Ankara'ya her gidişinde ücretsiz şehiriçi servislerini kullandığını yazmış.

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      06 Eylül 2013 11:11:06
      quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

Alıntıları Göster

sen öyle diyorsun, ben de öyle biliyorum. Fakat arkadaşın biri Ankara'ya her gidişinde ücretsiz şehiriçi servislerini kullandığını yazmış.

vericeğin para 1.65 tl ve sıhhiyedesin. Bedava aramaya ne gerek var

• Binbaşı
      1025 Mesaj
      06 Eylül 2013 11:15:21
      sehirici servis var da asiri kalabalik oluyo en azundan k.oren servisi oyle. sihhiyeye servis var mi bilmiyorum orda birilerine sorsan soyler ama bence metro kullan daha rahat gidersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      06 Eylül 2013 16:53:14
      kardeşim metro kullanmak sorun değil. Elimde valiz olacak. Sıhhiyede olmak bana yetmiyor. Hacettepe üniversitesine gitmem gerek. Belki şehiriçi servis kampüse kadar götürür diye servisi soruyorum.
      Yoksa sıhhiyeden Hacettepe üniversitesine kadar yürümek kolay değil. Sıhhiyeden belki de taksiye binmek gerekecek. Sihhiyeden Hacettepe belki 2 km var.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.