Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sunimation

Şöyle saçma bir problemim var. Sadece online oynarken nordscheleife de yapıyor. Ekran kartım Amd r9 270x ve sıcaklıklar normal, var mı bu sorunu yaşayan aranızda?

Hala çözemedim bu sorunu. DFGT aldım adam gibi tur atamadım pistte. Bir de online da yapıyor sadece bu pistte.

• Sunimation S kullanıcısına yanıt
    dostum bende de oluyor, oyunu komple sil bir daha kur. neden çünkü son kurulumdan önce bende böyle bir sorun yoktu. belki ekran kartı problemi de olabilir ama benim saptamam bu, yapmayı düşünüyorum, yaparsam söylerim sana da.
  • su araclari acik dunyada kullanabilsek ne guzel olurdu

forza horizon 2 ye imreniyorum acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam fh2 çok güzel. Keşke pc de olsa diyorum. Slap Train var onlar baya iyi videoalrı var :)
  • _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Aynen hocam fh2 çok güzel. Keşke pc de olsa diyorum. Slap Train var onlar baya iyi videoalrı var :)

onlari bende takip ediyorum hocam

pc de yeni nfs ile benzer bi ortama kavusuruz belki

ama keske assetto corsa fizikleriyle benzer bir oyun oynayabilsek

o zaman nirvanaya ulasiriz

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

kokpit kamera olsa yarışı marışı bırakır kafama göre dolaşırım trafik kurallarına uyarak :D kokpit kamera olmayınca seti takasım bile gelmiyor o tarz oyunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

kokpit kamera olsa yarışı marışı bırakır kafama göre dolaşırım trafik kurallarına uyarak :D kokpit kamera olmayınca seti takasım bile gelmiyor o tarz oyunlarda

haklisiniz hocam kokpit olmayacak olmasi benimde canimi sıktı

dlc ile satsalar alirim o derece onemli benim icin

kaput kamerasi ve direksiyon ikilisi aklimdan geciyor

eger tat vermezse gamepad ile oynarim diye dusunuyorum

acaba kunos gelecekte assetto icin veya yeni oyununda bu tarz islere girermi

cok zor gorunsede dusuncesi bile guzel

• ben normalde de kaput kamerası kullandığım için çok sorun değil ama bu oyun direksiyonla zor olucak ideali gamepad.
  • (oynayış tavsiyesi istemiyorum)
    oyun bana biraz zor geliyor. acaba kolaylaştıracak bir hilesi var mı? fazla zamanım yok ve son turnuvcaları da açmak istemiyorum. oyun resmen hile yapıyor yapay zekanın araçları çok canımı sıkıyor
  • barbagallo diye bir pist indirdim, muazzam güzel. bu arada pagani huayra çok zevkli bir hiper spor mu yoksa bana mı öyle geliyor?

bu arada esas haberi vermeyi unutmayayım, assetto corsa'da yağmur üzerine çalışılıyormuş şu an, pek yakın zamanda olmasa da AC'de yağmur göreceğiz demektir
  • balcis kullanıcısına yanıt
    kaynak linki var mı?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    twitter'da kunos'tan stefano casillo yağmurla ilgili bir şeylerden bahsetti. birileri çıkıp işte yağmur vs deyince anında göz kırpma mealinde rt'ledi adamları. ben de yağmur moduna yoruyorum.
  • Yeni Ruftan gorseller. Saga dogru devam ederseniz bir diger DLC arabasini gorebilirsiniz:

https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/photos/pb.305504559475869.-2207520000.1441982258./1219752514717731/?type=3&theater

Tweetlere baktim simdi. Sakasina retweetlemis olma olasiligi da var
  • oyuna sadece araba ve pist ekledikleri sürece yatırım yapmayı düşünmüyorum. bu aralar pcars kariyer moduyla baya iyi vakit geçiyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

oyuna sadece araba ve pist ekledikleri sürece yatırım yapmayı düşünmüyorum. bu aralar pcars kariyer moduyla baya iyi vakit geçiyor zaten

Oyuna Dlc ile araba ve pist eklenir zaten baska ne eklenecek? Arabalar ve pistler hosunuza gittiyse alirsiniz paketi gitmediyse almazsiniz. Diger gelismeler ise normal update ile herkese verilir bu da yatirim yapmayi gerektirmez.

PCars'a indirim gelmis almayi dusundum internette bakindim fizikleri gelistirmisler mi diye okuduklarima gore hala ayni. Ben de almaktan vazgectim. %75 indirime falan girerse almayi planliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godvater

quote:

oyuna sadece araba ve pist ekledikleri sürece yatırım yapmayı düşünmüyorum. bu aralar pcars kariyer moduyla baya iyi vakit geçiyor zaten

Oyuna Dlc ile araba ve pist eklenir zaten baska ne eklenecek? Arabalar ve pistler hosunuza gittiyse alirsiniz paketi gitmediyse almazsiniz. Diger gelismeler ise normal update ile herkese verilir bu da yatirim yapmayi gerektirmez.

PCars'a indirim gelmis almayi dusundum internette bakindim fizikleri gelistirmisler mi diye okuduklarima gore hala ayni. Ben de almaktan vazgectim. %75 indirime falan girerse almayi planliyorum.

oyunu update edip yenilikler getirilmediği sürece dlc leri almayacağımı söyledim zaten farklı bir şey söylemiyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Godvater

quote:

oyunu update edip yenilikler getirilmediği sürece dlc leri almayacağımı söyledim zaten farklı bir şey söylemiyoruz

Ben yanlis anlamisim o zaman, pardon. Bana kalirsa su an oyuna yapilabilecek en iyi eklenti iceriktir. Onun haricinde tabi gece yarislari gelse benim de cok hosuma gider. Yagmur da kulaga hos geliyor ama yagmurda arac surmek cok zor , birkac kereden sonra sikiyor/sinir bozuyor.

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.