Şimdi Ara

ASSETTO CORSA (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
9
Favori
41.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

Pc de gamepad kullanıp oynayan vardır belki diye sormuştum. Direksiyon olsa daha iyi tabi. Yani gamepad ile işkence oluyorsa oynaması hiç gereği yok almayayım. Çıkınca belli olur.

Ben denedim gamepad ile.Eğer direksiyonunuz var ise bal yemek varken , tuz yemeye benzer, gamepad ile oynamak. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Direksiyon yok alırım mesele değil de evde iç işleri bakanı hükümet krizi çıkarıyor oyun hususunda. 2 çocuk var onlarla oyna diyor. Yani ds4 le sorunsuz oynanıyorsa çaktırmadan alırım oyunu o sıkıntı olmaz. Direksiyonu alırsam koalisyonu bozabilir.

• quote:

Direksiyon yok alırım mesele değil de evde iç işleri bakanı hükümet krizi çıkarıyor oyun hususunda. 2 çocuk var onlarla oyna diyor. Yani ds4 le sorunsuz oynanıyorsa çaktırmadan alırım oyunu o sıkıntı olmaz. Direksiyonu alırsam koalisyonu bozabilir.

• quote:

Direksiyon yok ise oynayabilirsin.
    Belki ps4'e özel ayarlar olur gamepadde.:)

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bi gelsin bakarım duruma göre. Denize açılan balıkçılar gibiyim hava durumuna bakmadan açılamıyorum. Durum müsaitse oyun oynuyorum

• Oyun ertelenmişmi yine bence çıkması ekim kasımı bulur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hazirana ertelediler
  • GtrNismo kullanıcısına yanıt
    Haziranı geç oyun ekim kasım gibi çıkabilir fikrimce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kere ertelediler haziranda çykmasy muhtemel GT den önce çykmarmak isteycekler diye dü?ünüyorum E3 gts gösterirler kasym da çykaryrlar
  • Bu yalnızca bir oyun değil. Bu gerçek bir sim yarışı. Hemen sipariş verin ve ek olarak Ferrari 488 GTB, Audi R8 V10 Plus ve Corvette C7 Stingray araçlarını içerem Performans Paketi DLC'yi alın. Hassasiyeti hissedin. Gücü hissedin.

Her biri üreticilerinin gerçek hayatta kullandığı verilerden ve tele ölçümlerden elde edilen istek üzerine kullanış ve performans modelleri içeren Ferrari, Lotus, Mclaren, Pagani, Alfa Romeo, Toyota, Maserati, BMW, Audi, Lamborghini, Mercedes Benz gibi 90'ı aşkın rüya gibi aracı sürün.

Tam doğruluk sağlamak adına lazer tarama teknolojisinden faydalanan Assetto Corsa Silverstone, Nordschleife, Imola, Monza, Barcelona, Spa Francorchamps ve Brands Hatch gibi 15 hakiki devreden 24 konfigürasyona sahip olmaktan gurur duyar.

Başka hiçbir yarış simülatöründe görülmeyen patlak lastik noktaları, ısı devreleri, damarlandırma ve kabartma gibi özellikleri içerir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Xbox'a da çıkacak mı oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Xbox'a da çıkacak mı oyun?

Evet çıkacak 3 haziranda geliyor konsollara
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Xbox'a da çıkacak mı oyun?

Evet çıkacak 3 haziranda geliyor konsollara

Tamamdır teşekkürler.
  • Bu oyunu fena dlc dayayacaklar galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arac yelpazesi genis olur umarim. Project cars arac sayisi ve online sisteminin dandikliginden cabuk baymisti.

Su efsaneyi cope cevirerek getirmezler umarim.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Şu an pc de 15 er tl den 3 adet dlc paketi var ama binlerce mod araba pist vs var bedavaya. Tr psn de 164 TL. Ps4 de benzeri olmayan bir oyun mecbur alcaz napalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    Pc de oynuyordum baya. Hatırladığım kadarıyla hem pist hem araç sayısı pcarsa oranla çok çok azdı. Ps4 sürümünü bilmiyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyundan beklentim çok yüksek

• Preorder a tam olarak ne gibi bonuslar var ?

Valla yarış oyunlarına çok açız inşallah ertelenmez daha
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ferrari 488 GTB, Audi R8 V10 Plus ve Corvette C7 Stingray
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.