Şimdi Ara

Assassins Creed Black Flag hakkında.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bile söylüyorum Ac nin multisi çöp bildiğin çöp yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl beyler?Alan oynayan kastıran varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

nasıl beyler?Alan oynayan kastıran varmı?

Oyun çıktı mı turkiyede

• Evet cikti..pc forumunda ps versiyonunu fazla begenmesugini soylemis bi arkadas..ps4 alacak olanlar bence psde oynasinlar..bosuna ps3 icin okadar para yazik..

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Evet cikti..pc forumunda ps versiyonunu fazla begenmesugini soylemis bi arkadas..ps4 alacak olanlar bence psde oynasinlar..bosuna ps3 icin okadar para yazik..

Almayı düşünüyordum bende cok mu kötüymüş

• Renklerden yakinmis arkadas..bi de xbox takiliyor hehqlde daha cok ve pc..oyuzden herhalde birazda yandas cevap olabilir

• Yurtdışında dağıtıma başlanmış sanırım...Oyunda spoiler vermeyim ama ben ki AC hastasıyımdım pek fark göremedim yani sadece ekleme yapılmış tabi bundan ötesine gidilemez...yani artık oyun assassıns ten uzaklaşmış oyunun havası kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

Yurtdışında dağıtıma başlanmış sanırım...Oyunda spoiler vermeyim ama ben ki AC hastasıyımdım pek fark göremedim yani sadece ekleme yapılmış tabi bundan ötesine gidilemez...yani artık oyun assassıns ten uzaklaşmış oyunun havası kalmamış

Hocam oyun hep denizde mi geçiyor? Bide üçüncü oyunla kıyaslandığınızda ne söylersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

Yurtdışında dağıtıma başlanmış sanırım...Oyunda spoiler vermeyim ama ben ki AC hastasıyımdım pek fark göremedim yani sadece ekleme yapılmış tabi bundan ötesine gidilemez...yani artık oyun assassıns ten uzaklaşmış oyunun havası kalmamış

Hocam oyun hep denizde mi geçiyor? Bide üçüncü oyunla kıyaslandığınızda ne söylersiniz?

Hatta neyse spoiler olmasin hayir tamamen denizde gecmiyor gorevler genelde sehirlerde oluyor ..3. Oyunla farklari kosu sistemi ve birkac yeni oldurusbanimasyonlari gelmis birde artik yuzerken dalip gorunkez olunca oksijen bari cikiyor dalga fizigi mukemmel olmus ilah secim menusune brotherhood misali erisebilyorux artik edward oyunun basinda giydigi assassin kiyafeti ile trailerde gordumuz kiyafetin alakasi yok belkide kiyafeti gelistirince o halialacaktir .....daha cok ayrinti var hele jackdaw ile sahlam bir ayrinti var ama spoiler olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

Hatta neyse spoiler olmasin hayir tamamen denizde gecmiyor gorevler genelde sehirlerde oluyor ..3. Oyunla farklari kosu sistemi ve birkac yeni oldurusbanimasyonlari gelmis birde artik yuzerken dalip gorunkez olunca oksijen bari cikiyor dalga fizigi mukemmel olmus ilah secim menusune brotherhood misali erisebilyorux artik edward oyunun basinda giydigi assassin kiyafeti ile trailerde gordumuz kiyafetin alakasi yok belkide kiyafeti gelistirince o halialacaktir .....daha cok ayrinti var hele jackdaw ile sahlam bir ayrinti var ama spoiler olur

Elimde GTA 5 var ve takas yapmayı düşünüyorum sizce yapmalimiyim?

• ben de takas yapmayı düşünüyorum
  • gta online'ı yalnız başına oynama geçtim AC4'ü AC10 çıkana kadar götürür seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: CJ_Furkan

gta online'ı yalnız başına oynama geçtim AC4'ü AC10 çıkana kadar götürür seni

Hocam Single'da zaten yapacak birsey kalmadi.Online oynuyorum yalnızda olsan arkadasinlada oynasan sarmıyor.Market soymak polislerden kaçmak bir yere kadar götürüyor.Bilmiyorum yada ben zevk alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 28 Ekim 2013; 0:25:00 >
  • Oyun bugun çıktı alan deneyen yok mu forumda? Anakonusu bile gözükmüyor

• var gayet güzel oynanır
  • ac serisini her sene ilk çıktığı gün alırdım ama ps4 e de geleceği için bu yıl ps3 e almamayı tercih ettim
  • Oyunu bitirdim, gerçekten çok güzel olmuş. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyond Two Souls

Oyunu bitirdim, gerçekten çok güzel olmuş. Tavsiye ederim.

Maşallah ne zaman aldinizda ne zaman bitirdiniz? Soyle oyun hakkında genel bir yorum yaparmisiniz mesela oyun ne kadar sürüyor? Üçüncü oyun ile kiyasladiginizda fikirleriniz neler? Oyun hep Deniz'de mı geçiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: filozof6720

Assassin's Creed Black Flag inceleme puanları

http://veteranoyun.com/pc/assassins-creed-black-flag-inceleme-puanlari.html

Gamespot 9 İGN 9.5 verdiyse o oyun alınır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.