Şimdi Ara

Assassins !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şuan sinirden elim ayağım titrior zar zor yazıorum ben bi lanet olası bir oyun aldım orjinal oyun Assassins Creed III bu lanet oyusu oyunu yükledim girdim ve oyun habire çalışmayı durdurdu hatası verior ve az kaldı kırdı kırıcam CD'yi de Kasayı da

İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate SP1

Ekran Kartı: AMD Radeoon HD 7700 Series

İşlemci: AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3.40 GHz

Sistem Türü:64 bit

• Oyunu tamamen temiz bir şekilde kaldır sonra tekrar yükle oyun yüklendikten sonra directx gibi programlar yüklesin yüklemesse sen kendin en son sürümü indir kur ekran kartını güncelle birde oyunu yönetici olarak çalıştır/uyumluluk modunu değiştir.
  • General00 kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden tamamen sildim baştan kurmuştum ekran kartı güncel ve yönetici olrak çalıştır ve uyumluluk modunuda yaptım ama gene olmadı
  • sebebi drx in 32 bit olmmasi drx i 64 bitlik bulmalıdın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşksabunu kullanıcısına yanıt
    hocam Drx kaldırdım 64 bit olarak 9 u mu kurıyım 11 ı mı ?
  • Hocam sen kendine internetten güzel bir crack indir
  • yada dediğin gibi yap olması lazım
  • Bende de aynı sorun vardı drdrx 9u yükledik oyun açıldı ama 3 bölüm sonra kapaniyokapanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver oynama zaten iğrenç oyun Assassin's Creed ismine yakışmıyor.Şehir desen sıkıcı iğrenç, ana karakter ise tipsiz,atarlı,huysuz biri yan görevler ise başlı başına rezalet tek iyi yanı oynanış onun yerine diğer ac oyunlarını oyna daha iyi.
  • 64 bit direct 11 , net fremork ,visual c++ 2012 kur hepsini 64 bit olmasına dikkat et
  • hitaf1453 kullanıcısına yanıt
    onlar kuruluda directx 11 i nasıl 64 bit yapacam (şey diycekseniz dxdiag dan 64 bıt yap die onu yaptım gene de attı) bide hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_93956029/tm.htm buna da bi el atarmısınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.