Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

Viking For Hire görevini anlatacak olan var mı?10 contract vs yazıyor,öyle amaçsız dolaşıyorum.Ana görevler,önce fena değildi,şimdi oyun tıkandı kaldı.Build için yeteri kadar malzeme de yok.

Görevi aldığın küçük çocuktan her gün iki kontrat görevi alıp bitirmen lazım. Haftalık birtane bi tık zor olan verir. Bunları 10 kere yapman lazım. Yani kaçırmaz isen minimum beş günde biten bir görev o.

Ayrıca oyun tıkandı derken sanırım bi bölgeyi fethettin görev bitti. Kampa gidip Longhouseta masadaki kadınla konuş yeni bölge seçip göreve devam et. Bu hep bu şekil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 27 Kasım 2020; 18:49:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt

Anladım,bu görev,yan görev mi?Yapmasam olur mu?

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt

Aslında ,bu son 3 seri assasins oyunlarının yabancısıyım,bunu da oynamayacaktım ,yine de oyuna şans vereyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 27 Kasım 2020; 18:56:4 >
  • Yan görev evet yapmanı tavsiye ederim çünkü ödül olarak opal veriyor. Onu da çocuktan sarı itemler almak için kullanıyorsun. Geçen hafta yeşil ateşli at verdi mesela yetmedi bendeki miktar kaçırdım.

• Not Today! kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Arkadaşlar pcde oynayacağım oyunu gamepad ile mi oynayayım fare klavye mi? Ne tavsiye edersiniz

gamepadle rahat mı

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Ac serisi için gamepad daha rahat klavyeye göre. Hiç denemediyseniz bile alışırsınız kısa sürede.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Forum niye var goy goy yapmak içinmi

Ben adama bu kadar zaman icinde soruyu yazip cevap bekleyene kadar youtube tan bak anlamassan gelip yine sorarsin manasinda cevap verdim. Eee tabi herkes anlamayacagi icin bundan sonra daha açıklayıcı yazarım. Zamaninda bana bir büyügüm demisti ki "insanlara bir sey anlatirken yada cevap verirken cahile anlatiyormus gibi detayli anlat" demisti. Hakliymis.  

• neo23 kullanıcısına yanıt

Anladim. iyi oyunlar.  

• agahefendi10 A kullanıcısına yanıt

odyssey ve originsi ps4te bitirdim simdi valhallayı pcye yukledım

• Yayınlanan 1.04 güncellemesinden sonra Ubisoft ne kadar rezil bir yapımcı olduğu bir kez daha kanıtladı. Sözde hata düzeltecekti ama ne gözle görülür değişim var ne de hata düzelttiği. Üstüne de PS5’de düzgün çalışan oyunu bozmayı başarmışlar.
    Abartılı rakamlar ve skilleri saymazsak Origins falan çok daha iyi buna göre. Baskında veya savaş ortamında rasgele sağa sola vurmak ötede değil oyun. Cyberpunk’ı en son hepimiz kınadık ama şöyle bir rezilliği onlar da çıkarıp alın size oyun diye kafamıza atabilirlerdi.
    70 lira takasla aldım. Şu takas imkanı olmasa yüzde 70 indirimde bile alınacak oyun değil.
    Bazılarını rahatsız edecek ama yine ve yine Witcher 3 karşısında hezimete uğrayan Ubi oyunu. Belki 2025-2030 yılında o kaliteye erişebilirler.

• Grafik olarak en iyi AC oyunu olmuş bence, genel olarak çok beğendim oyunu. Sadece hikaye, önceki iki oyuna görebiraz daha yavan kalmış. Origins ve Odyssey'de arka planda bir aile dramı ve yolculuk hikayesi vardı. Bunlar karakterle bütünleşmemizi ve empati kurmamızı sağlıyordu. Bu oyunda daha yerleşik bir hayatı ve daha sıradan motivasyonları var karakterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 28 Kasım 2020; 9:53:16 >
  • The builder da oyun takıldı bende. 3. öldürmem de oyun ilerlemeye başladı.

• Kankalar bir şey sorucam. Valhalla da bitkiler flan sonradan yükleniyor neden olabilir bu ? Daha önceden yoktu. Bazen kaplamalar bile sonradan yükleniyor!

• AC serisini Istanbul’da geçen oyundan sonra (Revelations) bırakmış olan birisi için Valhalla’ya geçiş yapmak zor olur mu? Bu oyun PS 5 için alınır mı?

• Oyunda bu mavi sarı beyaz şeyler var ya onlar ne işe yarıyor hadi sarı item vs ama mavi ve beyaz olan şeyleri yapınca yada alınca pek önemli gibi gelmedi bana zaman kaybı
  • haptic feedback desteği varmı oyunda?

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

Baya baya zor olur.Çünkü oyun şu an bildiğin RPG.Sadece senaryo anlamında biraz benziyor.

Aslında oyun zor değil.Ama artık AC oyunları hem süre olarak o kadar kısa değil.Ve karakter geliştirmesi çok detaylı.

• Oyunda 5. saati geride bırakTIM ingiltereye geldim hala birini takip edip bir sürü diyalog dinliyorum. Rdr 2 den beter olmuş oyunun başlangıç saatleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 2 Aralık 2020; 18:33:59 >
  • Bu oyunun oynanis suresi ne kadar ? Sadece main gorev odakli gidersek ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.