Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki ok . asgard 29 Y mir göztaşı var bende gene 30 cuyu bulamıyorum ?

su an asgardayım.

lvl 535+12

sanırım ren geyığını takıp etmek gerekıyor.

BULDUM sonunda 30 cu yu. geyıkleri takıp ermek lazımmış.

+5 ustalık puanı geldi Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 28 Nisan 2022; 15:51:32 >

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt

opaller gereklı yerıde ozel gıysı sılah vb gıbı ıslere yaramakta.

,

renklı tas dedıklerınde rünler. sılah ve zırh ıcın kullanılmakta. extara değer yani.

siz sanırım oyunun daha ilk kademlerındesınız satmayın kalsın ıventory cebınızde ılerde lazım olucak.

• evet hocam 200 skille yeni dayandım. elimde biraz rün var satmam mı gerekiyor ? opalleri nerelerde kullanabilirim vs vs

oyun türkce olsaydı benim için harika olurdu :) kör topal oynuyorum.

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt

oyunun zaten tr yaöması var. ama sıkıntılı bence. virüs olabilir trojan olabilir.

kesin emin değilim. ama ben genede kullanıyorum.

opalleri o ufak tefek esmer cocukta kullanıcaklsın. yerleskende olanda. runlerı zırh ve sılahlarında kullanıcaklsın. oda sana + değer katıcak.

• Ben konsolda oynadığım için ve kırık olmadığı için öyle bir imkanım yok malesef.

runleri silah ve zırhlara nasıl ekleyeceğim peki ? gunn a mı vereceğim ?

• Oyunu crackli oynuyorum ama save i orjinal oyuna aktarmanın bir yolu varmış reddit te. Oyüzden oyunu satın almak istiyorum ama şuan çok pahalı. Alırsam complete edition almak lazım. 20 mayısta indirime girermi sizce bide kupon falan ? 130 lira kuponu verdilerinde Dying light 2 almıştım şimdi çok pişmanım. Ozaman gold edition vardı valhallada şimdi kaldırmışlar. 80 ₺ ye geliyodu. Demiştim baştan oyanayamam geldiğim yere kadar. Şu 20 gün geçecekte indirim gelecekte. Save i her oyunu kapattığımda D ye yedekliyorum bi sakatlık çıkmasın diye şimdilik.
  • DARKKNIGHT54 kullanıcısına yanıt

Complete'e gerek yok hocam, standart alıp geçebilirsiniz. Standart sürüm de baya iyi indirime giriyor. En kötü yaz indirimlerinde Epic ile 100 TL altına alırsınız.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

hikaye dlclerii yok ama galiba standartta.

• DARKKNIGHT54 kullanıcısına yanıt

Gerekte yok hocam. Complete Edition ile beraber Wrath of Druids, Siege of Paris ve Dawn of Ragnarök DLC'leri geliyor ama sorarsanız üçünün de oyuna içerik olarak toplamda 30 saate yakın ekleme yapıyorlar ama hikayeyle önemli bir noktaları yok yani öğrenmeseniz de olur tarzında hikayeler. Ha ama illa almam gerek diyorsanız bir şey diyemem ama şu haliyle 100 saatlik içeriği ile sadece standart Valhalla yeter.

• Ben bu oyunu xbox indirimde aldım kurdum oynuyorum sma neyin ana hikaye neyin yan görev oldugunu nerden anlayacağım questte bir çok görev var farklı levellerde bunların hepsi ana hikayemi bazılarjnda kitapa kılıç girmiş işareti var bir şey anlamadım ana hikayeden gitmek istiyorum bir bakıyorum asgarddayım 90lvl diyor ama beni oraya gönderiyor bir yardım edin yahu
  • karaibrahimh K kullanıcısına yanıt

ana kampta Randvi adında bi abla var. ona gidip "pledge" görevleri alarak oyunu ilerletmen gerekiyor. yani oyundaki haritayı parsel parsel ele geçiriyosun. sırası sana kalmış, gücüne göre harita seçip oradaki görevleri tamamlıyosun. Randvi'ye gidip "show me alliance map" diyosun ve haritadan bi yer seçip oradaki görevleri yapıyosun ve oyun ilerliyor.

örnek video bırakıyorum

ama dediğin gibi ne yan görev ne ana görev anlamak çok zor. bir de buna bak

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]
    Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]gamewith
    AC Valhalla | All Story Walkthrough & Mission Quests | Assassin's Creed Valhalla - GameWith
    https://gamewith.net/assassins-creed-valhalla/article/show/22370

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]Gamerpillaryoutube
    This gameplay walkthrough from ‘Assassin’s Creed Valhalla (AC Valhalla)’ will show you How to Pledge to WINCESTRE for Alliance. ----------------------------------------- Played on PC: Ryzen 5 1600 @3.2 GHz AMD RX480 @8 GB -----------------------------------------
    https://www.youtube.com/watch?v=ccvFwacheoo

• Oyun sistemimden uzak kaldığım için oynayamadığım ilk Assassin's Creed oyunu. Herhalde oyun oynamak hayal olacak bu yaştan sonra. Oyundan içerikler gördükçe hevesleniyorum ama hevesim kursağımda kalıyor.

• geforce now ile oynayın hocam, internetiniz iyi ise eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 21 Mayıs 2022; 22:15:46 >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Yurtdışında kırsaldayım, dolayısıyla teknik imkanlarımız çok kısıtlı. Oyuna zorunlu olarak uzun bir süre ara verdik.

• Rx570 4 GB ile akıcı oynayabilen var mı? Varsa ayarlarını paylaşabilir mi?
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

anti aliasing low (bir miktar çözünürlük düşürüp temporal reconstruction yapar)

world details clutter

clutter medium

shadows medium

volumetric clouds medium

water high

screen space reflections on

environment textures medium (ps4/xbox one ayarları. 3.5-4 gb vram buffer için medium kullanmak gerekiyor)

character textures medium (ps4/xbox one ayarları. 3.5-4 gb vram buffer için medium kullanmak gerekiyor)

adaptive quality'yi de 60 fps yaparak çözünürlükten ödün vererek sabit 60'a ulaşabilirsiniz. series s denen konsol bunu yapıyor, oyunu büyük oranda 700-800p'de açarak 60 fps'ye ulaşıyor. tabii gözünüze ne kadar kabul edilebilir gelir, ne kadar gelmez orası sizin takdirinize kalmış

• Teşekkür ederim hocam çözünürlükten kısmak istemiyorum 1080pde sadece doku ve karakter kaplaması medium geri kalan herşey low olarak 40 fps oynuyorum şimdilik. Fps i 40 a sabitledim drop yemek istemiyorum çünkü

freesync 75 hz bir ekranınız varsa 36 civarına sabitlemek daha akıcı yapabilir oyunu

• Tam olarak öyle bir ekrana sahibim hocam monitörüm freesync destekliyor ve 75 hz. Yarın işten gelince rtss ile 36’ya sabitleyeyim. Merak ettim 36 ya sabitlememin 75 hz ile ne bağlantısı olduğunu kısaca özet geçebilir misiniz?

şimdi tahminen birçok VRR ekranın yenileme aralığı 48 ve 75 hz arası oluyor. ama çoğu kişinin bilmediği, bu ekranların aslında 1-37 arasını da senkronize edebiliyor olması. bunun adı LFC (low framerate compensation) çalışma mantığı: FPS, yenileme aralığının dışında kaldığında yenileme hızının oyunun FPS'sinin 2 katına, 3 katına ya da 4 katına eşleştirmek. aralarındaki ilişki katları şeklinde olursa da yırtılma önlenebilir ve akıcılık sağlanabilir

şöyle sıralarsam daha açıklayıcı olur

40 FPS - 40/80 hz (ekran ikisini de yapamıyor)

38 FPS - 38/76 hz (ekran ikisini de yapamıyor)

37.5 FPS - 37.5/75 hz (ekran 75 hz yapabiliyor)

37 FPS - 37/74 hz (ekran 74 hz yapabiliyor)

36 FPS - 36/72 hz (ekran 72 hz yapabiliyor)

30 FPS - 30/60 hz (ekran 60 hz yapabiliyor. konsollar çoğunlukla 30 FPS/60 Hz çiftini kullanıyordu geçtiğimiz nesilde)

o yüzden oyunu 36-37 gibi bir FPS'ye sabitlemek yaşanabilecek yırtılma ve sorunları önleyebilir, daha akıcı bir deneyim sunma ihtimali var. yine de deneyin hangisi daha hoşunuza giderse onu kullanın, aklımızdan geçenler her zaman gerçekte düşündüğümüz gibi olmayabiliyor Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

fakat ekran 37 fps ve altında LFC'yi devreye sokmazsa, bu dediklerimin hepsi manasız olabilir sizin için. deneyip görmeniz lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 22 Mayıs 2022; 23:32:7 >

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.