Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Harikasiniz cok tesekkurler
  • teşekkürler

• Eyvallah
  • eyvallah hocam @zartzurt456 emeğiniz çok, bu güncelleme ile kelime yapıları biraz daha normale yaklaşmış ve oyundan alınan zevki katlıyor lakin keşke immortal fenyx rising için yaptığınız çeviriyi bulabirsek maalesef dosyalar bulunmuyor. ( beni her fırsatta şikayet eden arkadaşlar evet biliyorum burası başka bir konu fakat yamayı yapan ve yayınlayan aynı kişi ve ikiside ubisfot oyunu yönetici arkadaşlar şikayetleri bu şekilde değerlendirsin lütfen ) herkese iyi oyunlar...iyi forumlar...

• Adamsın sen adamm!! Hakkın ödenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: hevaissen

@oguzhan_48 rdr 2 TR yaması forumda var mı? Varsa linkini atar mısın sana zahmet

google ile aratıp buldum ama forumdada mevcut sanırım. RDR2 TÜRKÇE YAMA diye arat üstadın yaması çıkıyor zaten zartzurt diye.

• keşke dün eklendiğini görseydim hemen yüklerdim .. @zartzurt456 ellerine ve emeklerine sağlık.. işin rast gitsin , teşekkür ederiz hakkını helal et

• Epic Games den alınan versiyonda yükleme esnasında farklı bir şey yapmak gerekiyor mu?

Söylenen şekilde yamayı kurdum, oyuna girerken yamanın girişi ile açılıyor fakat oyun içinde hiç bir yerde türkçe yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk5361

Epic Games den alınan versiyonda yükleme esnasında farklı bir şey yapmak gerekiyor mu?

Söylenen şekilde yamayı kurdum, oyuna girerken yamanın girişi ile açılıyor fakat oyun içinde hiç bir yerde türkçe yok.

ubisoft uplay üzerinden dosyaları denetleme yap uplay üzerinden kurulum yap ordan giriş yap

• Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

Ben de OLMUYOR oyunu aldığımda çince japonca öyle bir şey var dı ama kaç kere yaptım olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: halılibrahim

Ben de OLMUYOR oyunu aldığımda çince japonca öyle bir şey var dı ama kaç kere yaptım olmadı

sadece inglizce versiyonu üzerine kurulur. oyunun iade et ingilizce versiyon al

• benim oyun ingilizce, önceki sürümde çok oynamamıştım ama bir sorun yoktu. şimdi bu son güncellemeden sonra ayarlarda dil ingilizce gözüktüğü halde oyun rusça oluyor. bir kere dilleri değiştirirken düzelmişti Türkçe olmuştu. 2-3 kere girdim sorun yoktu. şimdi düzelmiyor. ingilizceyi seç diyorum hata veriyor.

şimdi kopyaladıklarımı silip dosya doğrulama yapıyorum sonra yine deneyeceğim ama düzelir mi bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

benim oyun ingilizce, önceki sürümde çok oynamamıştım ama bir sorun yoktu. şimdi bu son güncellemeden sonra ayarlarda dil ingilizce gözüktüğü halde oyun rusça oluyor. bir kere dilleri değiştirirken düzelmişti Türkçe olmuştu. 2-3 kere girdim sorun yoktu. şimdi düzelmiyor. ingilizceyi seç diyorum hata veriyor.

şimdi kopyaladıklarımı silip dosya doğrulama yapıyorum sonra yine deneyeceğim ama düzelir mi bilemiyorum.

ubisoft oyunlarını epic game üzerinde alındıysa bölge kısıtlaması oluyor.

piyasada hesap olarak satılan oyunlar genelde rusça ucuz oldugu için TR bölgesi yada EU bölgesi olacak hesap :D

• Ellerinize sağlık Yama büyük oranda güzel olmuş. Lakin editör ile açıp düşük cümleli yerleri el ile düzeltirseniz daha hoş bir yama olur bence. Anlamsız yerler var metinlerde
  • Arkadaşlar yamadan sonra oyunu açıp oynadıkça beni oyundan atıyor varmı aynı sorunu yaşayan yada bu sorunu nasıl düzeltirim...

• Arkadaşlar eskiden yoktu ama yeni güncellemeden sonra oldu oyun oynarken oyundan atıyor 20-30 dakika sonra yaşayan var mı? yama ile mi alakalı bu durum?

• Oyun dilini ingilizceye dönderip deneyeceğim yazarım sonucu.

• Düzelmedi sorun hâlâ devam ediyor. Güncelleme ile alakalı sanırsam.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.