Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v33 son güncelleme olacaktır. bu bundan sonra güncelleme gelmiyecektir yamaya.

DLC lerde çeviri yapılmıyacaktır.

oyuna yeni gelen güncellemeler port edilmiyecektir proje 1.0.4 olarak bitmiştir.

• Biz o zaman oyuna yeni patch ler gelmeden bitirmeye bakalım :) , her şey için teşekkürler sayende keyifle oynayabiliyorum. Allah razı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

v33 son güncelleme olacaktır. bu bundan sonra güncelleme gelmiyecektir yamaya.

DLC lerde çeviri yapılmıyacaktır.

oyuna yeni gelen güncellemeler port edilmiyecektir proje 1.0.4 olarak bitmiştir.

E bundan sonra oyuna guncelleme gelirse tr yamayi kullanamicaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DLC konusuna üzüldüm. 😔 Her şey için teşekkürler, nice projelere.
  • Kkursat43 kullanıcısına yanıt

bu soruyu simdi bende merak ettim

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

1.0.4 güncellemesinde olduğu gibi güncellemeyi yükleyince yama patlar. yamanın eski versiyonunu yüklesek de çalışmaz. yani güncellemeyi yapmayın.

dlc lerin çıkmasına daha çok var ama en azından güncelleme gelince yama da güncellenseydi iyi olurdu.

bu şekilde bittiyse de eline sağlı üstat. sayende çabucak oynamaya başladık. emeğin büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvkrmz -- 30 Kasım 2020; 21:35:54 >
  • Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

Demiştim demek istemiyorum ama

• Evet çok fazla patch geliyor özellikler oyunun ilk zamanlarında ay geçmeden geliyor. Bence vakit kaybetmeyin yeni patch gelmeden bitirmeye bakın. %51 oldum inşallah bitiririm DLC'lere de artık allah büyük :)

sebebini merak ettim. sonsuza kadar mı iptal acaba? mesela yarın bir gün oyun kırılırsa o versiyona güncellemeyecek misin? asıl mevzu o çünkü?

Karar sizin tabi ki ama merak ettim. Bu kadar ani kararla neden güncellemeleri bırakma kararı aldınız. Ubisoft'tan bir güncelleme daha gelmesi yakındır diye ilk söyleyende sizdiniz. Bu kadar uğraş bir güncelleme ile atıl hale gelecekse yazık demekten başka bir şey kalmıyor. Yine de bu zamana kadar olan emekleriniz için teşekkür ederim.

• bu arada dlcler çevrilmeyecek denilmesinin altından çok pis kokular geliyor. yanlış anlama zartzurt seni itham etmiyorum ama senin bu çeviriye devam etmeni istemeyenler var gibi. ne vaat edildi yada neyle tehdit edildin bilemiyorum ancak durup dururken böyle bi açıklama yapman bazı şebekleri sevindirmekten başka bi işe yaramayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bu arada dlcler çevrilmeyecek denilmesinin altından çok pis kokular geliyor. yanlış anlama zartzurt seni itham etmiyorum ama senin bu çeviriye devam etmeni istemeyenler var gibi. ne vaat edildi yada neyle tehdit edildin bilemiyorum ancak durup dururken böyle bi açıklama yapman bazı şebekleri sevindirmekten başka bi işe yaramayacak.

telefon numaramı bulmuşlar bıktım artık her gün mesaj atıyorlar cevapsız aramalar yapıyorlar. whatsapp üzerinden msj atıp duruyolar.

artık hangi grup yada kimler yapıyor bilmiyorum baygınlık verdi yaptıkları. onlar yapsınlar yamayı çıkardıkları gün bedava sürüm düşer zati piyasaya ordan kullanırsınız :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 30 Kasım 2020; 22:13:12 >
    Tel no yu nasıl bulmuşlar hocam onu anlayamadım ama sen yine de moralini bozma en azından patch gelirse onu düzeltmen çok iyi olur geri kalanı biz keyifle oynuyoruz zaten .
    Siz böyle bıktım diyerek arayanların istediğini yapmış oluyorsunuz. Arayanları engelleyip inadına devam etseniz daha iyi olmaz mı?
  • Hocam bari gpt kullanmayı öğretseydin bizede öyle çekilseydin piyasadan

• Oyun gerçekten çok kötü zaten arkadaşlar, bence bu kadar üzülmenize değmez.

• quote:

telefon numaramı bulmuşlar bıktım artık her gün mesaj atıyorlar cevapsız aramalar yapıyorlar. whatsapp üzerinden msj atıp duruyolar.

artık hangi grup yada kimler yapıyor bilmiyorum baygınlık verdi yaptıkları. onlar yapsınlar yamayı çıkardıkları gün bedava sürüm düşer zati piyasaya ordan kullanırsınız :D

Alıntıları Göster

yok artık ya. bu nası bi şerefsizlik? cidden buna bi dur demek lazım. animus denen rezilliğin olayları bu noktaya taşıması kabul edilebilir birşey değil. benim tavsiyem şuan seni arayan, rahatsız o eden o numaraları buraya yazman ve biz forumca rahatsız etmek neymiş onlara gösterelim. ciddi söylüyorum bunu. yapılan şey hayvanlıktan başka bişi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrMetto

Hocam bari gpt kullanmayı öğretseydin bizede öyle çekilseydin piyasadan

çekilme yok immortals fenyx rising çevirisi başlandı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

yok artık ya. bu nası bi şerefsizlik? cidden buna bi dur demek lazım. animus denen rezilliğin olayları bu noktaya taşıması kabul edilebilir birşey değil. benim tavsiyem şuan seni arayan, rahatsız o eden o numaraları buraya yazman ve biz forumca rahatsız etmek neymiş onlara gösterelim. ciddi söylüyorum bunu. yapılan şey hayvanlıktan başka bişi değil.

Alıntıları Göster

kim yaptıığını yada kimlere bağlı olduklarını bilmiyorum 3-4 numara birden rahatsız ediyor.

hayvan ile hayvan olmaya gerek yok.

• quote:

kim yaptıığını yada kimlere bağlı olduklarını bilmiyorum 3-4 numara birden rahatsız ediyor.

hayvan ile hayvan olmaya gerek yok.

Alıntıları Göster

Zor değil numaraları delilleriyle beraber savcılığa verirsiniz bir taraflarından kan alırsınız Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

Hangi grubun ve hangi şahısların yaptığını da çok iyi biliyoruz aslında bu arada tek bir gruptan bahsetmiyorum bu işten ekmek yiyen, aç karınlarını doyuran birileri birleşti ve ekmeğimiz elden gidiyor birlik olup yıldıralım politikasıyla beraber hareket etmeye başladı.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.