Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity - Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu oyunun bug ve performans sorunu olmasaydı aslında Assassin's Creed 2'den sonra bence tam rayında bir Assassin oyunu olmuş. Şuana kadar ki assassins oyunlarında ki tasarlanmış en karizmatik karakterde bu oyunda ki Arno bence. Kıyafetini ve karakteri çok beğendim gerçekten. Bende ilk oyundan beri seriyi oynar ve takip ederim fanatiği değilim ama keşke şu sorunları olmasaydı da daha yüksek puanları alsaydı diye isterdim. Hele syndicate rezaletini gördükten sonra.. Yakında bu oyuna just cause da ki gibi graple hook da gelir artık direk tırmanmaya falanda gerek kalmadan binalara yapışırız gibi gözüküyor umarım yanılırım. Onun dışında incelemede eksik ve önyargılı birçok cümle var. Onca yan görevlerden rastgele oluşan aktivitelerden hiç bahsedilmemiş Unity'ye kadar olan assassins oyunlarında ki aynı dövüş sisteminin unity de tam anlamıyla değiştiği ve zorlaştığı çok sığ bir şekilde geçiştirilmiş ve sıkıcı denmiş. Kesinlikle katılmıyorum. Ve parkur sisteminde ki o akıcılık ve pürüzsüzlük den bahsedilmek yerine yine sadece gözünüze çarpan ufak tefek sıkıntıdan bahsetmişsiniz. Tırmanma sisteminde bazı yerler biraz abartılı evet özellikle binalardan aşağı inerken veya karakter bir çatıdan başka bir çatıya atlarken havada normalden fazla süzülmesi gibi şeyler var ama inanın bu akıcılık ve kolaylık aslında gayet iyi olmuş çünkü önceki oyunlarda ki o işkence parkur sisteminden gına gelmişti. Sürekli karakterin bir yerlere takılması taşa dala çıkıp atlayamaması gibi... Sonuç olarak oyunun en son halini göz önünde bulundurduğumuz zaman her ne kadar hala performans sorunları çeksede buglar genel anlamda temizlenmiş bazen sırıtıyor tabi, performans belli bir ölçüde azda olsa stabilleştirilmiş en azından çok fazla frame düşmesi olmuyor. Ortalamanın üstünde diyebilirim ama oyunun hala bir kaç tane yamaya ihtiyacı var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.