Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
32
Favori
115.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OYUNDAN ATIYOR bir görevde(görevin adını hatırlamıyorum(steam versiyonuna sahibim))

• DataPC_20_dlc dosyasını dlc 20 klasörüne atınca bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ?

birde oyunun sürümüne nerden bakabilirim ?
  • Yama için çok teşekkürler indirdim ve kullanıyorum fakat oyunda çoğu cutscenelerden sonra oyun hata raporu verip kapanıyor. Oyunumun sürümü v1.51. En son Uplay güncelledi kendi kendine. Aceba sorun yamayla mı alakalıdır?
  • dlc çevirisi ne zaman çıkar acaba ?
  • sevgili animusprojesi.com site sahipleri.nasıl bir sitedir bu her girmeye çalıştığımda **** kullandığınız tespit edildi uyarısı alıyorum.2ay öncede böyleydi haftasonu format attım şu anda diğer tüm sitelerde reklamlar görünürken sizin site yine engel oluyor. ne zaman girmeye çalışsam **** kullandığınız tespit edildi uyarısı alıyorum.antivirüs'ü kapattım,3 farklı tarayıcı ile denedim ve her tarayıcının güvenlik maddelerini kapattım ama durum yine aynı.siz nasıl yapıyorsunuz da siteyi kullanıyorsunuz.birkaç gün sonra yama çıkacak gidip başka yerlerden indirmek istemiyorum.

Not:ayrıca yukarda cevabını beklediğimiz bir sürü soru var.lütfen üşenmeyip şu sorularada bi cevap verin.Şimdiden teşekkürler....
  • bende v.1.50 acaba 1.51 de fark var mı
  • çeviri şuanda rar dan çıkmıyor. RAR bozulmuş
  • Oyunun gold versiyonuna steamden sahibim ve Türkçe yamayı kullanıyorum fakat neredeyse her görevin sonunda masaüstüne atmakta umuyorumki yakında yamanın güncel ve dlc dahil versiyonu yayımlanır o zamana dek oyuna ara verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnightOfCups -- 16 Aralık 2016; 18:53:8 >
  • bu dlc neden çıkmıyor hala ?
  • 1.50 yaması var.Turkceyi yükledim görev sahneleri falan Türkçe sıkıntı YÖK ama menüler ve oyun içi yazılar İngilizce neden acaba
  • Başkan herkes açıklama bekliyor.
  • Ümidi kesin arkadaşlar. 16 gündür foruma girmiyor saidsrc. Girip en azından bir açıklama yapsın bari. Yada çevirmenlerden birisi gelsin burada bize bilgi versin. Daha çevirinin devam edip etmediğini bile bilmiyoruz.
  • Arkadaşlar yama düzgün yamaya laf edip durmayın ben indirdim v1.51 güncelledim. DLC'leride kurdum onlarla beraber tabiki.
    Oyunu oynadım 2 ya da 3 sefer attı oyundan sonra tekrar girdiğimde de sıkıntı olmadan devam etti. Oyunu bitirdim yamayla.
    Çokta güzeldi. Said Abimiz ne zaman müsait olursa bir açıklama yapar.
    Bizim onu zorlama lüksümüz yok. Burda parayla çalışan biri yok yani. Lütfen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaJuL -- 24 Aralık 2016; 1:27:41 >
  • bu dlc neden çıkmıyor hala ?
  • Hey Jack Where Are You Man
  • DLC yamasının ekran metinlerini içeren kısmı bitti. Altyazılar kaldı.

Yeni güncellemeyle ilgili yapabileceğimiz bir şeyler var mı diye de araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 29 Aralık 2016; 11:18:33 >
  • Teşekkürler :)
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz Said Bey yamayı, ne zaman çıkartırsanız o zaman oyunu tekrar yükleyecem valla dlc'lerini merak ediyorum.
  • Sonunda beklediğimiz cevap
  • Öncelikle Assasins Creed Syndicate isimli oyuna hazırlamış olduğunuz Türkçe yama için , gönüllü çeviri ekibine teşekkürlerimi sunarım , daha oyunun başlarındayım hazırlamış olduğunuz Türkçe yamayı oldukça beğendiğimi belirtmek isterim lakin , oyunum orjinal ve son sürüm olmasına rağmen Türkçe yamayı kurduktan sonra belirli aralıklarla oyundan atmaya, oyun kendi kendine çökmeye başladı , bu sorunu düzeltebilirseniz çok sevinirim , Türkçe oyun çeviri çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 2 Ocak 2017; 22:48:45 >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.