Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
14
Favori
401.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Steam Holiday Sale'de oyun indirime girdi ve 20TL'den 5TL'ye düştü. Ben de daha önce hiç AC oynamamıştım ve ilgimi çektiği için aldım.

Şuan oyun yüklendi her şey hazır oyuna basıyorum ama oyun açılmıyor, bilgisayar hiçbir tepki vermiyor her şeyi denedim ama yapamadım. Yardım edecek biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

Arkadaşlar Steam Holiday Sale'de oyun indirime girdi ve 20TL'den 5TL'ye düştü. Ben de daha önce hiç AC oynamamıştım ve ilgimi çektiği için aldım.

Şuan oyun yüklendi her şey hazır oyuna basıyorum ama oyun açılmıyor, bilgisayar hiçbir tepki vermiyor her şeyi denedim ama yapamadım. Yardım edecek biri var mı?

dosya doğrula, ya da tam inmemiş olabilir.
  • Arkadaşlar acaba bana yardımcı olabilicek var mı? Assasins Creed Revelations orjinal aldım bnmkisi sadece heves çok seviyorum oyunu..sorunum uplaydan giriş yaptığım halde oyuna girdiğimde çevrimdışı olarak giriyor halbulki onlıne olarak giriyorum sorun nerde anlamıyorum seçeneklerde de olmuyor..bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • nezifbadi N kullanıcısına yanıt
    Uplay'ı nereden kurdun? Sitesinden kurmayınca sorun çıkarıyor.
  • bu oyunu bitirirken yavuz sultan selim şehre bir daha gelmemizi söylüyor(şehirde çıkan kargaşadan olsa gerek). credits ekranından sonra ise açık dünya olarak istanbulda rahatça dolaşabiliyoruz. bu nasıl oluyor bilen varsa aydınlatabilir mi?
  • Senaryo bitiyor sonrası freeroam dedikleri tür oluyor, oyunun sonu geldi aklıma 2 efsane karakter ile bana göre seri bitti, bu oyunun tek kötü yanıysa seslendirmeydi, "aaaa nerden buldun bunu" diyen kezban sesini hayatım boyunca unutamam, adım başı onun sesi vardı insan biraz fazla kadın sesi koyar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Senaryo bitiyor sonrası freeroam dedikleri tür oluyor, oyunun sonu geldi aklıma 2 efsane karakter ile bana göre seri bitti, bu oyunun tek kötü yanıysa seslendirmeydi, "aaaa nerden buldun bunu" diyen kezban sesini hayatım boyunca unutamam, adım başı onun sesi vardı insan biraz fazla kadın sesi koyar.

Bir de ''Zeynep gel kızım buraya'' vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Senaryo bitiyor sonrası freeroam dedikleri tür oluyor, oyunun sonu geldi aklıma 2 efsane karakter ile bana göre seri bitti, bu oyunun tek kötü yanıysa seslendirmeydi, "aaaa nerden buldun bunu" diyen kezban sesini hayatım boyunca unutamam, adım başı onun sesi vardı insan biraz fazla kadın sesi koyar.

Bir de ''Zeynep gel kızım buraya'' vardı

revelationstan sonrasını hiç oynamadım benim için ilk 4 oyundan sonrası bitti ve bu seride hatırladığım sesler hep o insanların saçma sapan bağırışlarıydı
  • quote:

yanlış anladın. senaryo bitiyor ama oyun bittiğinde sultan selim tahta geçmiş oluyor. bizi nasıl şehre alıyor? mantıksız değil mi birde aranma seviyesi kaldırılmış çatılarda gezerken muhafız öldürüyoruz. osmanlı askerlerinden tık yok. sadece tapınakçı farkındalığı tam dolunca tapınakçılar saldırıyor. 2. oyundaki aranma seviyesi ve posterler gayet iyiydi. değiştirilmesi garip olmuş biraz.
  • kardeşim bendede aynı sorun var çözebildinmi :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxpLay

kardeşim bendede aynı sorun var çözebildinmi :(

valla bi şekilde yaptım ama hiç hatırlamıyorum ya
  • Şimdi bitirdim oyunu. Oyun o kadar kötü başlıyor ki silecktim nerdeyse ama devam ettim sonradan kıvamını alıyor müthiş bir oyun haline geliyor. Sonlara doğru tavan yapıyor 2.oyun kadar olmasa baya güzeldi. Sırada 3 ve brotherhood var. Sıralama olarak yanlış gittik ama sorun değil.
  • Arkadaşlar daha önce ki serilerini oynamıştım ama bunda nasıl oluyor bilmiyorum. Aranma seviyemi nasıl düşürebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARK TOWER

Arkadaşlar daha önce ki serilerini oynamıştım ama bunda nasıl oluyor bilmiyorum. Aranma seviyemi nasıl düşürebilirim?

KİMSE YOK MU SALLAYAN BİRİ BİLE?
  • Oyunu tekrardan kurdum, sistem yeni oyunları kaldırmıyor eski efsanelerle vakit geçireyim diyorum
  • Ben hiç silmedim, yıllardır arada açar oynarım
  • sistem tarihi eser olduğundan arada black flag serisine kadar yükler sıradan oynarım, şimdi filmi çıkmış gene oynayasım var.
  • Assassins Creed Revelations uplayden aldım ındırdım oyuna girerken atıyor birazdan pencereden bilgisayarı atıcam :D

yardım edermisiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhataktas35 -- 17 Aralık 2020; 23:54:28 >
  • Of of daha oyunun başında İstanbul'a geldiğimiz bölümde zevkten yerimden sıçradım. Bunca sene bu oyunu oynamamış olmam utanç vesikası. Hele de çıktığı yıl oynamış olsam neler hissederdim acaba. Zerre acele etmeden, her noktayı adımlayarak ağır ağır oynayacağım.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk çıktığı dönem oyuncular için o kadar yükseltici bir durumdaydı ki o zamanki yaşadığım heyecanı çok net hatırlıyorum. Sonra birçok övülen ac oyunu çıksa da heves edip oynamadım bile. Gizliliğin ön planda olduğu bu seri neredeyse h&s oyununa dönmüş dövüş ve görev sistemi olarak. Hele valhalla incelemesi izledim ve bu oyun neden bir ac oyunu diye bile düşündüm. Adı başka olsa zevkle oynardım muhtemelen. Velhasılı bu oyun ac 2den sonraki en iyi ac oyunudur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.