Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.350
Cevap
13
Favori
68.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMuyu

cursed weapon kullanıyorsundur
    Hallettim sorunu kardeşim. Oyun ile ilgili bir sıkıntıydi sanırım. Makineyi kapatıp tekrar açtığımda düzeldi. Cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-434FA9141

Hallettim sorunu kardeşim. Oyun ile ilgili bir sıkıntıydi sanırım. Makineyi kapatıp tekrar açtığımda düzeldi. Cevabınız için teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    ondan değil hocam cursed weaponlar var vurusu çok yüksek ama 2 bar veya 1 bar candan yiyor onları seçerseniz öyle olur
    keyifli oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

ondan değil hocam cursed weaponlar var vurusu çok yüksek ama 2 bar veya 1 bar candan yiyor onları seçerseniz öyle olur
    keyifli oyunlar

Alıntıları Göster
    Onu daha önce yaşadım Sağlık barım teke düşmüştü. Lanetli silahı bulup değiştirince normale dönmüştü. Bu daha değişik bir sıkıntı gibi geldi bana. Nihayetinde hiç bir değişiklik yapmadan açıp kapama ile düzeldi. Umarım bir daha olmaz, çok sıkıntı verici bir durumdu

• Malesef arkadaşlar arkadaştan yedeği aldım ubisoft verify yaptım, bi update yaptı
    sonra 2 video açtı malesef tırt hep desktopa atıyor.

Bariz AMD driver sorunu gibi. Çözümü bilen var mı ? ( aklıma gelen en basit çözüm 17.1 mi neydi bi downgrade yapmak o bile zaman kaybı)
    Çok zamanımı alacak gerekirse 6 ay bekleyip yeni driverın sorunu çözmesini bekleyebilirim :)

Yoksa bu yola başladım mı ? Bi oyun için win 10 yeniden kurmak bile gerekebilir.

rx 570 8gb AMD ekran kartım işlemci ryzen 7 1700 en son amd driver mevcut...

en son fall out 4, injustice 2, nier automata oynadım sıkıntı yok... 1080p ultra/very high

Teşekkürler...
  • Oyun bitince bi bosluga dustum sehirler keyif vermiyo artik.. para kasma yolunu bulsam legendary item acmak istiyorum bi silah icin ama o da kolay degil maalesef

• Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Bu konu PS4 konusu kardeş, seni şöyle alalım.https://forum.donanimhaber.com/assassin-s-creed-origins-2017-ana-konu--113326151-58
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Yapma ya :) Çok sağolasın bide link vermişsin :)
    İyi oyunlar
  • %99 da kaldı daha ne yapacağız yahu? Tüm kupaları mı almak gerek ne gerek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gerçekten sarmıyor.Hikaye çok ama çok kötü.Karakterleri size kesinlikle umursatmıyor.Gerçekten para hak etmeyecek bir oyun.
  • arkadaşlar merhaba lvl 26 yım oyun süresi toplamda ne kadar ana görev olarak
    all target kısmında sadece the crocodile kaldı
  • efsaneler efsanesi bir oyundur. beğenmeyen miki oynasın
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Zamaninda ne cekerdik su dertlerden kabus gibiydi.Hatirlatip konsol sevgimizi pekistirdigin icin saolasin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Hala oynayamadim 😄kizdim niere basladim sonra xcom 2

• Arkadaşlar şu anda ek harita paketleri indirimde. Hangisini almamı önerirsiniz?
  • arkadaşlar türkçe yama varmı bu oyun için.
    birde ok slotunu açmak için kaçıncı levelde olmak gerekiyor.
    daha başlardayım taktik verin arkadaşlar :)
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    curse of pharoah al bence cok daha keyifliydi gerek misir uygarliginin basarili firavunlarini goruyosun hemde mitolojik ogeler daha fazla

• Oyunu nightmare dahil 2 kere bitirdikten sonra 3.kez oynamak istedim tat vermiyo artık. Başarım olarak aynı anda 100 trinket satma kaldı, parça parça sattığım için artık mümkün değil.

• https://www.youtube.com/watch?v=UBb57VaAykk

Beyler burada çalan müzik oyunun hangi ost parçasına ait?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

https://www.youtube.com/watch?v=UBb57VaAykk

Beyler burada çalan müzik oyunun hangi ost parçasına ait?
    TRT sahur vakti ost'sine ait bence.
  • sinematik sahnelerde fps cok dusuyor sizde de bu problem var mi

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.