Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.350
Cevap
13
Favori
68.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç level bu oyun ya. 37 level oldum ana görevler 34 levelde bitti. 41 level yan görev vs çıkıyor. Oyun tamamen bitecek mi çok merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Ana oyun 40lvl dlc ler ile 55 son.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu almaya karar verdim standart versiyonu 120 tl gold versiyonu 180 tl arada ki farka değer mi yoksa standart yeterli olucakmıdır
  • WhiteCaptain W kullanıcısına yanıt
    Gold alın çünkü içinde 20 saatten fazla oynanış süresi olan 2 tane senaeyo dlc si var.

• arkadaşlar oyuna bugun başladım.önerileriniz ipuçlarınız neler oyun ile ilgili bu tür oyunlara biraz uzaktım ama,bir başlangıç yapmak gerek diye düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

arkadaşlar oyuna bugun başladım.önerileriniz ipuçlarınız neler oyun ile ilgili bu tür oyunlara biraz uzaktım ama,bir başlangıç yapmak gerek diye düşündüm

Oyunda yolun uzerindeki soru isaretli kisimlari kesfet senu percpection noktalarina tirmanip aktif et haritada beyaz bir kartal seklinde gozukur fast travel olarak kullanman ickn,tomblarda silica adli sari parlak bir item var onlari bol bol topla ileride sfenks in icinde 50 tanesini verip oyunun en iyi zirhlarindan birini aliyosun,kesfettigin bolgedeki yan gorevleri ihmal etme bu dediklerimi yaparak hizli level atlayabilirsin zaten yan gorevler sikici degil ve oyunun atmosferini cok daha guzel hissediyosun bunlari yaparak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu level in altında çıkan simgeler neyi belirtiyor arkadaşlar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 29 Mart 2018; 17:53:44 >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Üstteki kullanabileceğin bir yetenek puanının olduğunu gösteriyor. Tüm yetenekleri açsan bile gözüküyor o, gıcık bir durum.
    Alttaki çekiç resmi de zırhlarından en az birinin geliştirilmeye hazır olduğunu belirtiyor. Gear menüsünü aç en alta bak biri veya birden fazlası için gerekli meteryalleri toparlamışsın.
  • Bu oyunun grafikleri böyleyse Red Dead nasıl olur kimbilir, oyun o kadar güzel görünüyor ki her yeri gezmek istiyorum.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    ki sanırım ps4'de oynuyorsunuz,

bir de sağlam bir pc'de 4k düşünün
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Pro’ oynuyorum supersampling açık.

• Beyler bu abilitiesten kac tanesini acabiliyoruz ve neye agirlik verdiniz siz ? Warrioru actim ben simdi neye yonelmem gerekli. Sanirim 40 olsam da tamamini acamiyorum ve bunlari sifirlamanin bi yolu var mi ?

• Sıfırlamak yok. Kafana göre dağıt işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

Beyler bu abilitiesten kac tanesini acabiliyoruz ve neye agirlik verdiniz siz ? Warrioru actim ben simdi neye yonelmem gerekli. Sanirim 40 olsam da tamamini acamiyorum ve bunlari sifirlamanin bi yolu var mi ?

Tamamı açılabiliyor. Sadece level ile değil, bazı yaptığın şeylere göre de yetenek puanı kazanıyorsun. Oyun tarzına göre öncelik ver. Mekanları gizlilikle temizlemeyi seviyorsan bununla ilgili yetenekleri aç, bodoslama saldırıyorsan bununla ilgili olanları...
  • Arkadaslar bu envanterde biriken heykeller filan napicaz bunlari.ayrica 15 level oldum 10000 kusur param var ne alayim neler yapayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

Arkadaslar bu envanterde biriken heykeller filan napicaz bunlari.ayrica 15 level oldum 10000 kusur param var ne alayim neler yapayim

Trophy kasicaksan hepsini say 100 u gectiyse sat bir tane saticiya obur turlu ayni sekilde satarak para kazanirsin.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Tamami acilabiliyosa sorun yok o zaman eyvallah sag olasin baskan tesekkurler :)

• Witcher 3 hayranı biriyim. Saçma bir şekilde şu oyunu W3'ten fazla oynamışım.
    Kendime kızdım ama bu oyun da kötü değil ki
  • 40 levelde kaldık şeytan dürtüyor dlcleri al diye. Haritada gitmediğim yer yapmadığım görev kalmadı. Artık dolanırlen soru işareti bile çıkmıyor neredeyse. Dolanıyorum öyle oyunda.

• Season pass alsam bir senelik degil dimi bu gold edition almis gibi olurum ?

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.