Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
105.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar origins için 1.4.1 ve 1.4.2 (pc için verildi mi bilmiyorum ama) bu güncellemeleri biz nasıl kurcaz nasıl yükleyeceğiz ? 45 level de kaldım oyun bitti tamamen. yeni görevler değişiklikler level 50 lere çıkabiliyormuş yeni bölümler vs her şey gelmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Türkçe menü ve alt yazının olmaması bu oyunda çok büyük bir eksiklik

Oyunlara Portekizce dublaj bile geliyor vay arkadaş.Türkçe altyazı ve arayüz eklemek ne kadar zor olabilir ? Brezilya , İspanya , Çin ve Rusya'da korsan falan Tr'den çok daha fazla.Türkiye'de Ubisoft oyunları gayet iyi satmasına rağmen eklemiyorlar bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 9 Mayıs 2018; 20:3:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Oyunlara Portekizce dublaj bile geliyor vay arkadaş.Türkçe altyazı ve arayüz eklemek ne kadar zor olabilir ? Brezilya , İspanya , Çin ve Rusya'da korsan falan Tr'den çok daha fazla.Türkiye'de Ubisoft oyunları gayet iyi satmasına rağmen eklemiyorlar bir türlü.

Alıntıları Göster
    Ubisoft oyunlarının TR de yasaklanması lazım rezil herifler bugüne kadar 1 tane elle tutulur Türkçe destek verdikleri oyun yok dublajda gözümüz yok alt yazıya razıyız maliyeti ne kadar ya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyuna kaç yams geldi, yamalarla optimize performansta bir iyileşme yapıldımı hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim geldi steam de 125 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cracklenmiş versiyon 1.2.1 ile güncel versiyon 1.5.0 arasında cpu kullanımı öncelikli olmak üzere performans bakımından bir fark var mı? İşlemcim i5 6600, gpu 1070.
  • Arkadaşlar 4K HDR destekli bir tv aldım lakin oyundaki HDR özelliğini aktif ediyorum, oyuna girersem ya da başka ayar sekmesine geçersem direk inaktif oluyor HDR. Benim tvdeki HDR versiyonu mu desteklenmiyor(Bazı tv üreticilerinde farklı HDR türleri mevcut, kimi HDR10 kimi HDR100 ya da HDR premium diye yazıyor tv özelliklerine) anlayan biri yardımcı olabilir mi?

Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

• Oyunun Türkçe yamasında sona gelindi. Yamaya erken erişmek için animusprojesi ekibine Patreon'da aylık 3$ bağışçı olabilirsiniz. Benim ekiple alakam yoktur. :)

• "Assassin’s Creed Odyssey" duyruldu çok kısa bir video ile , "E3" te asıl tanıtım yapılıcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans durumu nasıl yapımın son update lerden sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Question-X

Performans durumu nasıl yapımın son update lerden sonra.

Durum bu şekilde "4K ULTRA" ayarlarda.

Version : 1.5.1

Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 3 Haziran 2018; 18:21:47 >

• Gtx 1070 ile 4k oynamaya çalışan var mı?

• Anne terliği A kullanıcısına yanıt
    Ben 2k cozunurlukye oynuyorum 52fps alti gormedim ayarlarin hepsini high olarak sectim ilk deneme de ultrada feci dusuyordu iskenderiye de falan. 1070 ile 4k cozunurlukte bu oyunu oynamak mantikli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 16 Haziran 2018; 5:3:44 >
  • Assassin's Creed: Origins Türkçe yamasıı yapanlar yeni Assassin's Creed oyunu çıkana kadar yamayı yayınlamıcam yazmış :) sadece bağışçılara özel yamayı sitesinde paylaşıcakmış.İnsanları bezdirme konusunda üstümüze yok.Temmuz ayında adamlar yayınlayacaktı herkes için..Yamayı temmuz ayı içerisinde bekleyenlerdendim üzüldüm vallahi..
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    Tv 4K olunca gerçek çözünürlüğünde oynayayım dedim de. Resulition modifier'i %60 a çektim şimdi 60 fps oynayabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Ben 2k cozunurlukye oynuyorum 52fps alti gormedim ayarlarin hepsini high olarak sectim ilk deneme de ultrada feci dusuyordu iskenderiye de falan. 1070 ile 4k cozunurlukte bu oyunu oynamak mantikli degil
    Bu tamamen sömürgeden ibaret sistem, başka hiç bir açıklaması olamaz.

Reklamlarında 4k gaming felan diye lanse edilir ama 4k oyun oynayamazsın ha oynarsın görüntüyü çamur gibi yaptıktan sonra bir anlamı kalmıyor. hem 3-4 bin fiyat ödeyecen hemde bu rezilliğe katlanacan.

Bütün ayarlar ultra ve mod res ayarını %200 yapınca 60 fps 'den düşmeden acaba hangi ekran kartı oynatabilecek ? Sanırım Titan'ları SLI yapın belki 30 alırsınız diyecek firma.
    Kahrolsun kapitalizm

• bilemezsinki kullanıcısına yanıt
    Aslında ekran kartlarının fiyatları artmıyor. Hatta eskiye kıyasla kartlar daha uzun ömürlü olmaya bile başladı. Ben gtx 1070'i 2 sene önce aldım. 2 sene önce aldığımda 2000 lira bile değildi. Şimdi aradan 2 sene geçmesine rağmen, 2 senelik kart olmasına rağmen fiyatı 3000 lira.

Evet mining vesaire fiyatları arttırdı. Bu bir gerçek.

Fakat biz fakirleştik. Kuzenim amerikada okuyor. Part time hamburgercide çalışıyor. Part time çalışarak 10 günde bahsettiğimiz ekran kartını alabiliyor. Bizde ise tüm gün çalışan bir asgari ücretli 50 gün çalışarak bu kartı alabiliyor.

Evet kapitalizm vesaire. Kapitalizm hep böyleydi. Fakat bil ki 3-4 bin fiyat ödemiyorsun, sen 3. Dünya ülkesi fakir bir ülke vatandaşısın. Nüfusunun çoğunluğunun eşek gibi çalışıp günde 10 dolar kazandığı 3. Sınıf bir ülkede her gün daha da fakirleşiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anne terliği

Aslında ekran kartlarının fiyatları artmıyor. Hatta eskiye kıyasla kartlar daha uzun ömürlü olmaya bile başladı. Ben gtx 1070'i 2 sene önce aldım. 2 sene önce aldığımda 2000 lira bile değildi. Şimdi aradan 2 sene geçmesine rağmen, 2 senelik kart olmasına rağmen fiyatı 3000 lira.

Evet mining vesaire fiyatları arttırdı. Bu bir gerçek.

Fakat biz fakirleştik. Kuzenim amerikada okuyor. Part time hamburgercide çalışıyor. Part time çalışarak 10 günde bahsettiğimiz ekran kartını alabiliyor. Bizde ise tüm gün çalışan bir asgari ücretli 50 gün çalışarak bu kartı alabiliyor.

Evet kapitalizm vesaire. Kapitalizm hep böyleydi. Fakat bil ki 3-4 bin fiyat ödemiyorsun, sen 3. Dünya ülkesi fakir bir ülke vatandaşısın. Nüfusunun çoğunluğunun eşek gibi çalışıp günde 10 dolar kazandığı 3. Sınıf bir ülkede her gün daha da fakirleşiyorsun.
    Ben neyden dem vuruyorum siz neyden bahsediyorsunuz :) Ben 3-4 bin tl verip te oyunu hakettiği şekilde oynatamayan ekran kartına boşuna para ödüyoruz diyorum.

GTX 1080ti 'de olsa durum aynı, test videolarına bakıyorum 35-45 arası bir fps çok kötü.

• Oyunun kopya versiyonu vardı elimde ve kısa bir deneme süresinden sonra orijinal olarak satın aldım. Ancak kopyala HDR sorunsuz çalışırken orijinal versiyonda HDR düzgün çalışmıyor. Hdr yi aktif ettiğimde görüntü bozuluyor berbat hale geliyor. Sizlerde bu sorunu yaşıyor musunuz? TV sony 55xe9005.

• Bende oyun ile ilgili bir soru sorayım :)

Arkadaşlar bu kalkanlı askerleri öldürürken çok zorlanıyorum

Yokmu bunun kolay bir püf noktası

Adamlar kalkanı vurdumu kalkamıyorum valla :)

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.