Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.350
Cevap
13
Favori
68.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam özellikle bu oyunu satmayı düşünmüyorum. Bitse de satmayacağım oyunlar kervanına bu da katıldı. Size tavsiyem indirimden alın

Sabah saatlerinde deluxe p1 buldum. Saolsun arkadaş ( hadest) iyi fiyata verdi. İnşallah yarın oynamaya başlarım. Pek aklımda yoktu oyun ama,1 kişi bile mi kötü Yorum yapmaz oyun hakkında ;-).Gaza geldim resmen diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkingtr kullanıcısına yanıt
    Hocam siz pri hakkı oldunuz ya. Şimdi deluxe aldım dediniz. Deluxe paketinin içindeki dlcler ek içerikler sadece alınan hesaptan (sec yani p2) den kullanılmıyor mu sadece? Yani siz kullanabilecek misiniz kullanamayacak mısınız mantıken siz pri olduğunuz için hesaptaki ek şeylerden yararlanamıyorsunuz diye tahmin ediyorum daha iyi bilen varsa aydınlatsın

• Bu 3 parçalı alt kısımdaki health göstergem 25 level olunca bir tanesi dolu iki tanesi boş duruma geldi.Neden böyle oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

Bu 3 parçalı alt kısımdaki health göstergem 25 level olunca bir tanesi dolu iki tanesi boş duruma geldi.Neden böyle oldu ?

Curse etkili silah kullanıyorsundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

quote:

Bu 3 parçalı alt kısımdaki health göstergem 25 level olunca bir tanesi dolu iki tanesi boş duruma geldi.Neden böyle oldu ?

Hocam curse derken tam olarak nasıl oluyor ? Arka kapağı sarı renk olanlardanmı ? Balta ve kılıç var üstümde.Bu arada kılıçın damagesi daha yüksek olmasına rağmen baltayı seçince gear menüsünde punch overall daha yüksek gözüküyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

quote:

Hocam curse derken tam olarak nasıl oluyor ? Arka kapağı sarı renk olanlardanmı ? Balta ve kılıç var üstümde.Bu arada kılıçın damagesi daha yüksek olmasına rağmen baltayı seçince gear menüsünde punch overall daha yüksek gözüküyor.

Kullandığın silahlardan birisinin, Critical Hit Damage, Adrenaline on Kill vs gibi Cursed yazılı kırmızının içinde kalp olan sembollü bir özelliği olması lazım. O silahı kullandığın sürece canın kalıcı olarak az kalır.

• Hocam level var mıydı hatırlamıyorum ancak düşmanla etkileşime girdiğimiz bir durum yoktu görevde.

Dünde turuncu renkli sanırım "here comes a new challenger" diye bir görev belirdi. Onda 30+ level istiyordu. Yeni gelen arena modunda 5 atak ayakta kalmamizi istiyordu. Görev sonunda mor bir Kılıç verdi. Pek tatmin etmedi açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 21 Aralık 2017; 15:51:45 >
  • quote:

Hocam siz pri hakkı oldunuz ya. Şimdi deluxe aldım dediniz. Deluxe paketinin içindeki dlcler ek içerikler sadece alınan hesaptan (sec yani p2) den kullanılmıyor mu sadece? Yani siz kullanabilecek misiniz kullanamayacak mısınız mantıken siz pri olduğunuz için hesaptaki ek şeylerden yararlanamıyorsunuz diye tahmin ediyorum daha iyi bilen varsa aydınlatsın

Hocam bende çok bilgili değilim bu konuda. Bilen biri aydınlatırsa aslında iyi olur.Eger kullanamama gibi bir durum.olur ise boşuna deluxe almış olurum. :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: merkingtr

quote:

Hocam bende çok bilgili değilim bu konuda. Bilen biri aydınlatırsa aslında iyi olur.Eger kullanamama gibi bir durum.olur ise boşuna deluxe almış olurum. :-(

oyun a hesabından alındı diyelim, siz a hesabını pri olarak alıp kendi hesabınız olan b hesabından oynayacaksanız deluxe faydalarından yararlanamazsınız. sadece a hesabı yararlanır.

• Aynen öyle hocam bende böyle biliyorum yani siz yararlanamazsınız. Aslında çok da uyguna gelmemiş oluyor yani size kaç liradan verdi veren arkadaş bilmiyorum ama

• benim hesap à olduğu için ve ben o hesaptan oynayacağım için içeriklerden yararlanirim. anladığım bu.

Siz p1 hakkıysanız (pri) ve böyle oynayacaksanız oyunun alındığı hesaptan oynamayacağınız kendi hesabınızdan oynayacağınız için yararlanamayacaksınız. P2'iseniz yararlanırsınız hocam
    Edit: Siz de ilk mesajda pri aldığınızı belirtmiştiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 21 Aralık 2017; 20:3:39 >
    İlk mesajında Pri hak aldım yazmışsın şimdi Sec aldım diyorsun bir karar ver kardeş?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan hiç beklentim yoktu almayıda düşünmüyordum ama alacağım galiba merak ettim

• Eski tabletlerden buldukça yetenek puanı veriyormuş niye söylemiyorsunuz beyler

• Max level 40 mı oyunda? 40 olduğumuzda açamadığımız skilleri nasıl açıyoruz?

• evet pri hak satın aldım. Farkında olmadan farklı birşey mi yazdım :-) ?

Sen çocukları uyut kanka 70 saatlik oyun neyine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Dün öğleden beri hem diğer arkadaşın hem benim yazdıklarımı tekrar tekrar okumanızı rica ediyorum. Eminim ki buradaki herkes anlamıştır. Ne diyeyim iyi oyunlar

• Bence sende birseyi alamamış gorunuyorsun Bilgehan.Benim oyunu p1 alıp "kendi hesabın" dediginiz hesaptan oynamayacagim .Yine satın alınmış olan " À " hesaptan oynayacağım. ok ?

Sizin anlatmaya çalıştığınızıda gayet anladım. Eğer aldigim p1 ı kendi farklı hesabimdan oynar isem deluxe içerikten yaralanamam. yazdiginiz bu :-).

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.