Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
13
Favori
68.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süreye dair birşey görmedim. Daha önce gelen trial of gods challengeları tekrar gelmiş kaçıranlar için bir de bu görevi eklemisler. Baya da değişik bir şey olmuş Ben görevdeki adamı uzun süredir hasretini çektiğim prince of persia da ki ana karaktere benzettim ama baska biri de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu aldıktan sonra 2 kere trial of gods eventi geldi, ikisinde de görevler levelim çok üzerinde olduğu için gitmedim bile. Ara ara onları gelecektir tekrar tekrar diye düşünüyorum. Senin bahsettiğin görev event mı yoksa oyun içinden bir görev mi onu merak ettiğim için süre sordum. Neysu bu akşam bi bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Aralık 2017; 13:35:1 >
    Gelen adam bu muydu?

Final Fantasy'den Ardyn
  • Sanırım ubisoft final fantasy ile anlaşmış. Piramitlerin aşağı tarafında kalıyor görevin çıktığı bölge. Güya o bölgeye bir meteor düşüyor ardından bulmaca çözdürüyor ve bize final fantasy bineklerine benzeyen bir deve (çok tatlı olmuş ), legendary kılıç ve kalkan hediyesi geliyor. Kılıcın vuruş animasyonları diğer kılıçlar gibi değil ışık falan çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 20 Aralık 2017; 14:13:18 >

• unowen kullanıcısına yanıt
    Aynen buydu hocam. Final Fantasy hic oynamadığım için bilmiyorum. Ubisoft un oyun karakterinden biridir diye düşünmüştüm.

• Chocobo muydu neydi bunun adı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda hallettim su anubis gear set i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 21 Aralık 2017; 1:10:46 >
  • Level 28 oldum bugun.Tum ac serisini (syndicate haric) oynamis biri olarak konusuyorum

Oyun hic bir ac serisine benzemiyor.Gorev tekrari, benzer hikayeler yok.Surekli farkli seyler yapiyorsun

Mekanlar muthis.Her yerine ayri ayri ugrasilmis.Ic mekan dizaynlari (ki unity’de basladi) kullanilan renkler, dosemeler sanki gercekten insanlar yasiyormus gibi

Combat sistemini youtube dan izlemistim ve hatta almayi dusunmuyordum ama Ps4’e 119 TL den girince aldim.Aldigima da degdi acikcasi.Combat efsane olmus.Tek vurusla indireyim muhabbeti yok

Okculugu her zaman icin sevmisimdir (ozellikle skyrim) ve okculugu gayet guzel oyuna aktarmislar.Yanliz gelistirmesini acsan bile predator bow icin 9 okun oluyor max

Gole denize dalma olayi ve hazina bulma olayi gayet guzel dusunulmus.Dalinca adam boslukta suzulmuyor gercekten yuzuyor

At yolculuklari biraz uzun suruyor.Basladigin yerden alexandria 16 km civarindaydi yanlis hatirlamiyorsam.Deniz yolculuklari guzel ama black flag tarzinda gemilerimiz de olsaydi keske

At ve devenin kosmasini yapamamislar.Sanki robot gibi kosuyor hayvanlar

Npc ler gerizekali degil.Onu net bir sekilde soyleyebilirim

Foto cekim modu cok kaliteli

Yanliz sunu soylemeden gecemicem.Ps4 pro sahibiyim ve son gelen guncellestirme ile kaliteyi biraz dusurduler sanirim.Texturlar biraz belli olmaya basladi.Eski grafiksel yani kalmadi

Bi kac eksisi var bunlar da patchler ile kapatilip dlc ile oyunun devami yada farkli bir karakter gelirse muthis olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepestSea -- 21 Aralık 2017; 2:59:11 >

• oyunu dün bitirdim. 33. seviye ve 28 saatte.
  • Bende oyunu %100 bitirenler kervanına katıldım 69 saat sürdü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bende oyunu %100 bitirenler kervanına katıldım 69 saat sürdü.

bende bu akşam devam edicem bütün görevleri yapıp %100 bitirmeye çalışcam. oyunun sonunda ateşli altın renk kılıç verdi bide çok iyi :D
  • oyunda ng+ var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hayır yok, gerekte yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    görevi yapmak için level şartı var mıydı hocam ?
  • Arkadaşlar yokmu elinden çıkarmak isteyen :-).Çabuk bitirin oyunu sırada insan var yahu. :-)

• Gladyatör Arenasındaki challenge görevleri çok iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cevaplayayım istersen.

Bu görevi yaptığımda 24 leveldim.İstediği level seviyesi ise 23 idi.

Leveline göremi ayarlıyor bu görevin seviyesini yoksa standart 23'mü istiyor onu bilemiyorum maalesef.

Zaten sadece basit bir bulmacayı çözüyorsunuz.Kavga dövüş yok yani.
  • mariano kullanıcısına yanıt
    kendimizden yüksek level e girerken oyun engellemiyorsa bu akşam oyunu açınca yapayım bende. teşekkürler cevap için
  • Assassin's Creed Origins: Final Fantasy XV - A Gift From The Gods | Trailer

• merkingtr kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle bu oyunu satmayı düşünmüyorum. Bitse de satmayacağım oyunlar kervanına bu da katıldı. Size tavsiyem indirimden alın

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.