Şimdi Ara

Assassin's creed origins açılmama sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
19.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna çift tıklıyorum. görev yöneticisinde açılıyor gibi görünüyor. 4-5 saniye sonra kapanıyor.

• Kardeşim bendede aynı sorun var eğer çözebildiysen çözümü söyleyebilir misin ??
  • ben de de aynı sorun var çözebilen var mı
  • Orijinal alsanız çözülür.
  • sorunu düzeltebilen oldu mu ? aynı sorun bende de mevcut :(
  • reis çozebildinmi
  • WoldeLorth W kullanıcısına yanıt
    Şu yöntemi deneyebilirsin:

Assassin's creed origins açılmama sorunu
  • denetim masasından nvidia denetim masasını açın. 3D ayarların yönetilmesi -genel ayarlardan kenar yumuşatma-FXAA yı kapatıp uygulaya basın. oyuna girin. çalışacaktır.
  • hocam dediklerinizi yapınca gene olmadı. Bİ yardımcı olun 3 gündür olmuyor.
  • Ben çözdüm. Şayet oyuna Türkçe yama kuruyorsanız, orijinal dosya ile değiştireceğiniz dosyanın boyutlarının aynı olduğu sürümler üzerinden değiştirme yapmak zorundasınız.

Örnek vereyim kendimden;

Data PCFORGE - 01 dosyası orijinalde 2.7 gb, Türkçe yamanın yapılmış olduğu hali 1.7gb idi. Ayrıca belirtmek isterim kullandığım oyun korsan(bunun boyutu da 1.8 gb). Ben de gidip orijinal sürümde çalışan Türkçe yamayı (bunun boyutu 2.8gb) indirip dizine attım ve oyun açılmaya başladı.
  • Bende aynı şekilde yaptım ancak gene aynı sorun çözülmedi. Şuna bir yardım edin lütfen kaç gündür denemediğim yol kalmadı.
  • O zaman Fitgirl deneyeceksiniz. Ben bu sorunu çözdükten sonra fps drop sorunu çıktı. Onu da fitgirl'den indirip kurduğumda çözdüm.
  • İlginiz için teşekkür ederim. Öyle yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.