Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
105.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siberarmi

En son "sızan" ekran görüntüsü şu,

Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

Ekran görüntüsünde "Assassinate the Crocodile" görevi okunabiliyor ve açıklaması da "Follow Shadya to Khenut's villa." Khenut Kral unasla evli olan bir Mısır Kraliçesi ve 5.antik Mısır hanedanının üyeleri. M.Ö. 2400-2300 lü yıllar oluyor bu da.

Kaynakhttps://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/6a5dua/ugh_fuck_it_here_it_is_enjoy_your_first_look_at/

Ubisoft'tan bir açıklama yok tabi şu an için.

gemi gene mi var

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Görünen o şekilde ama çok eski tarih olduğu için AC3-4-Rogue gibi büyük deniz savaşları olmayacak bence. Anca Nil nehrinin rahat dolaşmak için bu tarz botlar olurgibi geliyor. Nil olmadan antik Mısır oyunu olmaz.

Edit: Bu arada başka bir sızıntı da farklı zaman dilimlerinde az da olsa oynayacağımızı söylüyor. Ama hikaye ile ilgili spoil olmadan detaya giremem diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 10 Mayıs 2017; 10:51:34 >
  • quote:

Görünen o şekilde ama çok eski tarih olduğu için AC3-4-Rogue gibi büyük deniz savaşları olmayacak bence. Anca Nil nehrinin rahat dolaşmak için bu tarz botlar olurgibi geliyor. Nil olmadan antik Mısır oyunu olmaz.

Edit: Bu arada başka bir sızıntı da farklı zaman dilimlerinde az da olsa oynayacağımızı söylüyor. Ama hikaye ile ilgili spoil olmadan detaya giremem diyor.

valla bu oyun baya heyecanlandırdı beni unity ve syndicate'te ki gibi uzaktan silahla sıkan elemanlarda olmayacak .Bide benim pc kaldırır ve oyun optimizasyon özürlü çıkmazsa mükemmel olur.Bekliyouz :)
    Unity ve Syndicate ile ağır yara aldı seri. (aslında Syndicate güzel oyunda ama Unity faciasını unutturamadı)Bu sefer bütün güçleri ile yükleneceklerini düşünüyorum. Özellikle son oyunlarda günümüz hikayesini baya boşlamışlardı orayada düzgün bir el atarlar umarım.

Ben de heyecanlanmadım değil :) Silah çeşitliliği az olacak gibi geliyor sadece bana geçtiği dönemden dolayı.
  • Ek olarak bu kadar antik bir çağdaki AC oyunu tutarsa (tuttursunlar artık...) antik Yunan ve Roma medeniyetini konu alan AC oyunları gelebilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Unity ve Syndicate ile ağır yara aldı seri. (aslında Syndicate güzel oyunda ama Unity faciasını unutturamadı)Bu sefer bütün güçleri ile yükleneceklerini düşünüyorum. Özellikle son oyunlarda günümüz hikayesini baya boşlamışlardı orayada düzgün bir el atarlar umarım.

Ben de heyecanlanmadım değil :) Silah çeşitliliği az olacak gibi geliyor sadece bana geçtiği dönemden dolayı.

aslında unity'i de sevdim ben sadece hikayesi güzel değildi onun dışında oyunun zorlaşmış olması,parkur mekanikleri daha hoşuma gitmişti.Sadece buglar ve ilk çıktığı zaman ki optimizasyon felaketti.Syndicate'te şimdi başlayacağım ama anca 40 fps falan alabiliyorum güncel sürüm olmasına rağmen.Silah olmayacak sanırım oyunda inşallah'ta olmaz uzaktan vuranlara uyuz oluyordum en azından ok yay falan olsa daha iyi olur.Kılıç çeşitliliği dediğiniz gibi fazla olmaz gibime geliyor ama gene de belli olmaz.Unity'e de her sınıftan 15 tane kılıç vardı sonuçta

Artık bu oyundan baya umutluyuz bekleyelim görelim.

• Assassin's Creed: Origins İle İlgili Onlarca Detay Sızdırıldı!

http://oyungezer.com.tr/haber/49067-assassin-s-creed-origins-ile-ilgili-onlarca-detay-sizdirildi

4chan'da paylaşılan bilgiler yeni Assassin's Creed oyunuyla ilgili çok ilginç detaylar veriyor. 4chan ismini görüp de hemen ağzınızı bükmeyin tabi ki, genellikle Reddit ve NeoGAF gibi 4chan'dan gelen sızıntı haberleri de gayet isabetli oluyor ve bu sızıntı da hemen Reddit'te kendine bir mesaj başlığı kapmış. Sızıntıda temel olarak Origins konu alınmış olsa da genel olarak seriyle ilgili de birkaç bilginin mevcut olduğunu görüyoruz. Ayrıca şimdiye kadar oyunla ilgili karşılaştığımız resim sızıntılarının 'kaza' değil, kontrollü olduğu da söylenmiş.

Oyunda gözcülük yapmak için kullanabileceğimiz "kartal" mekaniği eklenmiş ve bu kartalın ismi şimdilik Akhom. Kartalın karakterimizden ne kadar uzağa uçabileceğine dair bir sınır bulunacak.
    Tüm karakterler İngilizce konuşacak çünkü Animus 5.0 konuşulanları mükemmel biçimde tercüme etme yeteneğine sahip.
    Oyunda William, Rebecca ve Shaun'u görebileceğiz.
    Oyunun günümüzde geçen kısmında daha büyük alanlar ve daha fazla karakter etkileşimi bulunacak. Bu kısım daha çok Suikastçilerin ve Tapınakçıların hala var olduğu ve halen daha dünya üzerinde hatırı sayılır etkileri bulunduğuna odaklanacak.
    Oyun Hanedanlar döneminde, yani MÖ 1400 ile 1200 yılları arasında geçecek. Hikayenin önemli bir kısmı halkımızı kölelikten kurtarmaya dayanacak.
    Oyunda daha önce yapılan sızıntılarda bahsedilmesine rağmen deniz savaşı bulunmayacak. Bunun yerine son resimde gördüğümüz gibi bir yerden bir yere giderken kayık kullanabileceğiz. Bu sistem The Witcher 3 ile karşılaştırılmış ama oyuncuya daha fazla özelleştirme imkanı sunulacakmış.
    Çok oyunculu mod yok ama Black Flag ve Rogue'daki gibi mikro-alışveriş imkanı bulunacak. Çok oyunculu mod seriden tamamen çıkarılmış durumda değil, ileride geri dönme ihtimali var ama geliştiriciler şimdilik %100 hikayeye odaklanmak istiyorlar.
    Ana kahramanımız Altair'in biraz daha sessiz, biraz daha esmer hali. Aynı karakteri kullanacağımız bir üçleme planlanmış ve serinin bir sonraki oyunu Yunanistan'da geçecek. İsrail kökenli olacağını söylenen karakterimizin kapşonunu istediğim zaman takıp çıkarabileceğiz.
    Düşmanlar birbirinden farklı saldırı tarzlarına sahip olacaklar ve özellikle de sizi yanlardan sarmaya çalışacaklar. Bu sistem de Witcher 3'e benzetilmiş.
    Gizlenme mekanikleri de geliştirilmiş, Syndicate ve Unity'den çok daha iyi düşünülmüş olduğu söyleniyor. Özellikle de insanların arasına karışma olayına önem verilmiş.
    Assassin's Creed serisinin Japonya'yı, veya I. ve II. Dünya Savaşları dönemini konu alması düşünülmüyor; bunun başarılı olmayacağına kanaat getirilmiş. Chronicles'ta Çin'in kullanılmasının tek sebebi oyunun hayranlarını memnun etmekmiş.
    Yeni oyun yalnızca PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak; Switch versiyonu düşünülmüyor.
    Oyunda üç farklı yetenek ağacı bulunacak: Dövüş, Gizlilik ve Hareket. Ağaçlar arasında ciddi ölçüde farklılık bulunacak ve aynı anda aktif olarak sahip olabileceğimiz yetenek miktarı sınırlı olacak.

• Yeni bir AC, Far Cry, Crew ve South Park oyunu geleceği kesinleşti.

https://twitter.com/ZhugeEX/status/864508377065553920

AC için de yeni bir çağ başlıyor tweeti geldi.

https://twitter.com/Assassins_UK/status/864511845994024960

Hype treni kalkıyor birr, ikiii!

• oyun heyecanlandırıyor çıksa da biraz daha mısırı arşınlasak
  • Arkdaşlar oyunun Türkçe gelme ihtimali yok mu her far cry ve Asssasins oyunun satın aldım (syndicate hariç) ama değişen bir şey yok ea games bir şeyler yapdı ama bunlarda ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

Arkdaşlar oyunun Türkçe gelme ihtimali yok mu her far cry ve Asssasins oyunun satın aldım (syndicate hariç) ama değişen bir şey yok ea games bir şeyler yapdı ama bunlarda ses seda yok.

bu ubisoft tam islam ve dolayısıyla türk düşmanı.Assasins creed syndicate'te falan fince,,lehçe,çekçe,flemenkçe ve 5 milyon nufüslü norveçe , 5 milyon nufüslü danimarkaya ve 10 milyon nufüslü isvee bile dil desteği varken 80 milyon nufüslü ülkenin dili türkçe yoktu.Diğer oyunları da keza böyle.arapça falan da yok zaten kısacası bunlar asla türkçe eklemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Mayıs 2017; 22:47:4 >
    Yalnız son 3-4 oyunlarında hatta daha fazla olabilir arapça dil seçeneği var bence konu satış sayısı ile alakalı 80 milyon nufusu 30 milyon oyuncunun olduğu ülkede satış 10,000 i bile geçmiyorsa yatırım yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

Yalnız son 3-4 oyunlarında hatta daha fazla olabilir arapça dil seçeneği var bence konu satış sayısı ile alakalı 80 milyon nufusu 30 milyon oyuncunun olduğu ülkede satış 10,000 i bile geçmiyorsa yatırım yapmıyorlar.

satışla değil işte onu diyorum ya yoksa 5 milyonluk ve 10 milyonluk 4-5 tane ülkede dil desteği vermişler.Düşünün toplam nufüs 5-6 milyon kaç milyonu oyun yaşında kaç milyonu assasins creed alıyor? TÜrkiye 80 milyon her türlü daha fazla satıyordur orjinal olarak .Başka bişi var bence o da türk düşmanlığı başka açıklama gelmiyor aklıma
    steam'de bölgelere göre satış grafiği var bak istersen ora bizde konsolda satıyor onuda çıkarırsan pc'de yok gibi son yıllarda fifa ve bf popüler olduda Türkçe geldi bu işler paraya bakıyor senin piyasanda o ürün gidiyorsa senin ne olduğuna bakmazlar o beğenmediğin 5 milyonluk ülkelerde AAA yapımların ortalama satışları 20,00-30,000 civarında aynı oran bizde 2000,3000 civarında son yıllarda artsada kırılmayan oyunlar yüzünden kırılan oyunlar hiç satmıyor ee adamın derdi ne mesela witcher 3, witcher 2 nin satışına göre Türkçe gelecek dedi fiyatı o zaman 5 lira oldu o kadar şeye rağmen 2000 adet satamamış adamlarda haliyle witcher 3 Türkçe getirmedi daha sonra satışlar Tr de yükselince ki ps4 sağolsun goty versyonu Türkçe oldu.

Bak sony Türkiyeye god of war , unhurted gibi oyunları bırak altyazı desteğini dublaj ile getiriyor sebep god of war 3 100,000 sayısını geçti Türkiyede yok Türk düşmanlığı yok müslüman düşmanlışı falan yok asıl mesele her zaman paradır......

• Yeni bilgiler arasında (eğer %100 doğrularsa tabii) çok hoşuma gidenler oldu. Modern zamana önem vermeleri ve hikaye odaklı bir oyuna olması öncelikli olarak iyi haber.
    3. oyundan daha geniş alanlarda geçecekmiş modern zaman kısımları. Kahramanımız eğitimli bir suikastçiymiş ve yeni bir takımı varmış ama William, Rebecca ve Shaun'u görecekmişiz genede.

Bir de Unity faciasını baya kötü karşılamışlar, o yüzden buglardan uzak optimize bir oyun yapmaya çalışacaklarmış. Syndicate yarı yarıya tamamlandığı için gözden çıkarmışar bu olduğunda ama yeni oyuna çok emek vermişlermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 17 Mayıs 2017; 9:32:50 >
  • Seri de son oyunlar optimize ve bug açısından yerlerdeydi. Bu konuya ağırlık vermişlerdir umarım . Ben gemi Savaşlarını beğenmistim ama sanırım bu oyunda sadece gezinti amaçlı sandal tadında olacak . Neyse Seçtikleri Coğrafya çok şey vaadediyor umarım güzelce gerçeğe dönüşür bu vaatler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızdıranlar AMA (ask me anything ) bile yapıyor artık. Dedikleri doğruysa ilk yüz yılda geçecek, iyice antik çağ olsa daha iyiydi bence ama yapacak bir şey yok.

https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/6bopln/one_more_leak_before_friday_ama/

First Trailer on Friday
    First Gameplay at E3
    Charlotte indeed MD protagonist
    Balek -> Rift
    Shed -> MC
    Desmond will be in the game - maybe not the way you would imagine

• Sızıntılar devam ediyor 4chan ve Reddit'te de bir kaç ayrıntı daha verilmiş.
    http://boards.4chan.org/v/thread/377058147
    https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/6brys5/origins_daily_leak_counter/

Oyundaki amacımız Akhn (büyük ihtimal bir peace of eden)'ı bulmak..

Ama bu kısım daha da ilginç

Arno, Connor featured and briefly playable in one of these rifts. Shay features as the main antagonist and is set in 1799, Cairo.

Kısaca tercüme etmek gerekirse Arno ve Connor'ın oyunun belli bir bölümünde oynanılabilir olacağı.Oyunun geçeceği tarih ise 1799 yani Napolyon'nun Mısır işgali döneminde geçeceği ve antogonist olarak ise Shay Cormack'in yani AC:Rogue'da oynadığımız karakter olacağını iddaa ediliyor.

Doğruysa dans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 18 Mayıs 2017; 10:23:49 >

• Sızıntıların suyu çıktı açıkçası, her AC oyunu zamanı olurdu ufak tefek ama coştular bu sefer.
    Pek güvenemiyorum açıkçası.
  • Sızıntılar ardı ardına geliyor ama dikkat çekmek istediğim ayrı bir konu var. bir çok kişinin dikkatini de çekmemiştir ama bir süredir modern zaman çizgi romanlar üzerinden gidiyor. belirtmek gerekiyorki bu çizgi romanlar ana hikaye içerisinde, ingilizce deyimi ile "canon". charlotte de la cruz isimli ana karakterimiz mevcut. syndicate'ten gördüğümüz galina vs bir çok isim de çizgi romanda mevcut. charlotte'un ismi yeni oyunda da geçecek gibi gözüküyor. hatta sızıntılarda ana karakter olacak diyen de var. o yüzden assassin's creed: assassins, assassin's creed: templars ve assassin's creed uprising çizgi romanlarını okumak faydalı olabilir. assassin's creed uprising dışındaki çizgi romanlar sona erdi. uprising sürüyor. uprising'in çıkan son sayısının sonu çok ilgi çekici bir noktaya geldi. bundan sonrası spoiler;

charlotte animus'ta arafta(kitli kaldı diyelim, uyanamıyor, tepki veremiyor) kaldı. klasik beyaz oda gibi bir ortamda ve oda da yalnız olmadığını başka kişilerin de olduğunu söylüyor ve son panelde gölge ardından kapşonlu biri geliyor. daha çok önceden gelenlerden juno, minerva gibi bir karakter gibi gözüktü ama sızıntılara bakarsak desmond olması şaşırtmaz. hatta paneli şöyle erelim;

http://2.bp.blogspot.com/KTh18Wt9JOOak54Kidk36fb1manXoDmEKAQDgqyWPh7zLYkG9qoyfTrgn2ThvFwqQEffMWQKf0uUUOn5KLekdlYhAtAVMXdFDj-_Jp7iKxUXIlpyaHw8t48HY7k21-CDJA2o=s0
    Çizgi romanın yeni sayısı da 24 mayıs'ta çıkacak. Yeni oyun duyurusunun yapılacağı dedikodusu, yeni oyunla ilgili iddialar ile çizgi romanın yeni sayısının çıkacağı tarih dikkate alınınca bence oldukça manidar:) hatta bu çizgi romanın oyun çıkmadan hemen önce sona ereceğini ve oyundaki modern zaman hikayesinin romanın bıraktığı yerden devam edeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 18 Mayıs 2017; 11:23:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.