Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık. Başlığı Türkçe Yama Yayınlandı diye yazarsanız daha iyi olur
  • tebrikler. umarım en kısa zamanda tam haliyle bitirebilirsiniz. kolay gelsin.
  • Umarım sorunsuz tamamlarsınız. Kolay gelsin.
  • Elinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alpha sürümü tekrar güncelledim. Deneyecek olanlar güncel hali ile tekrar denesinler.
  • Helal olsun Allah sizden razı olsun diğer Dlc leri'de çevirirseniz çok müteşekkir olurum hocam Hesap no'nuzu ya da adresinizi verin 3 - 5 desteğimiz olsun
  • Animus çevirene kadar 6-7 ay daha geçerdi iyi oldu bu.

Legacy of the First Blade de çevrilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 18 Mayıs 2020; 10:39:38 >
  • Bu dlc de 3 şehir var anladıgım kadarı ile diğer 2 şehiri de çevirecekmisiniz?
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    Tamamı bittiğinde oynarım ben o zaman. Legacy of the First Blade dlc sini de çevirirsen harika olur, tabii bu işler zoraki olmaz emeklerin için teşekkürler.
  • Animus:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerald008 -- 18 Mayıs 2020; 11:10:31 >
  • Ellerine sağlık hocam çok güzel bir sürpriz yaptın bize
  • Animus anlık :

• animus:
  • hocam yama için teşekkürler denemedim deneyip görüşlerimide belirtirim saygılar.
  • An itibariyle animus;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 18 Mayıs 2020; 13:53:30 >
  • Bilen bilir animusprojesi'ni hiç desteklemedim. Diğer yandan geçte çıkarsalar niyetleri iyi olmasada yine ortada verdikleri bir emek var ve ben emek veren kişilerin böyle giflerle dalgaya alınmasını doğru bulmuyorum.

Hele zamanında bu ekibe arka çıkıp savunanların bunu yapmasını hiç hoş görmüyorum. İnsanoğlu çiğ süt emmiş daha iyisini bulunca diğerini gömüveriyor işte.
  • Elinize sağlık,takipteyiz.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Reis o nasıl duyar öyle kalbim sıkıştı.Bir hafta tat ve koku alamıcem sayende.
  • Tebrikler eline sağlık devamını sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.