Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
25
Favori
111.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc de fps sıkıntısı varmış galiba.
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    hocam i7 7700 hq gtx1070 ile oynuyorum fps değerlerine daha bakamadım ama oyun biraz geç açılıyor ve kuşbakışını bıraz uzun kullanıp çıkınca ekran siyah olup birkaç saniye sonra geliyor. yani daha baya güncelleme istiyor oyun. etk artısı tr yama gelince pc de bir daha oynarım.
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Can süngürün inceleme videsunda da bu durumdan muzdaripti. 30 fps e sabitledim dedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

anladım teşekkürler, değer sanırım o zaman

Alıntıları Göster
    konsol için hertürlü değer hocam en azından dijitale göre fiyatı gayet iyi. oyun bitince ister sat ister koloksiyon yap.
  • Antik Yunan'ı çok güzel yapmış adamlar, her bölgede en az bir kere kullanıyorum fotoğraf modunu.

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada

• Gizli bıçaksız assasin nasıl oluyor bilemedim. 25 saate yakın oynadım ama sanki görevler çok birbirini tekrar ediyor.

Bugün satacağım oyunu. Bitse kurtulsam modundayım gerçekten.
  • ay sonu gelmeden herkez elden çıkartır oyunu sonuçta RDR 2 geliyor iyice düşsün fiyat
  • denizde kullandiğimiz ufak kayiklar uzun mesafe gitmeye çalışirsak yipranip parçalaniyor denizin ortasinda kaliveriyorsunuz yardima gelende olmuyor :)

gemi savaşlarinda batan geminin mürettabatinin cesetlerinin bir süre sonra deniz yüzeyine çikmasi ve sonrasında köpekbaliğin saldirip yemesi yine benzer şekilde adalarda öldürdüğumüz düşanlarin akbabalar tarafindan yenmesi ilginç detaylar...

birde şehirde koşarken tavuğa çarpmiştim tavuklar bana saldirdi levelleride yüksek olduğundan baya hasar almiştim beni güldüren hiç beklemediğim bir detaydi buda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu satışlarda Origins'ten %25 daha az satmış. Dijitalde durum daha iyidir ama tahminim orada da Origins'in altında kalma ihtimali var.
    Gerçi kaynak MK olunca çok ciddiye alası gelmiyor insanın ama Dlc Dlc diye o kadar eleştirildiki oyun (ön yargı da olsa) satışlara olumsuz yansımış bu.

https://www.merlininkazani.com/assassins-creed-odyssey-kutulu-surum-satislarinda-buyuk-dusus-haber-103892
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Kutulu satışlarda Origins'ten %25 daha az satmış. Dijitalde durum daha iyidir ama tahminim orada da Origins'in altında kalma ihtimali var.
    Gerçi kaynak MK olunca çok ciddiye alası gelmiyor insanın ama Dlc Dlc diye o kadar eleştirildiki oyun (ön yargı da olsa) satışlara olumsuz yansımış bu.

https://www.merlininkazani.com/assassins-creed-odyssey-kutulu-surum-satislarinda-buyuk-dusus-haber-103892
    haber doğru hocam yabanci forumlardada yaziyor. türkiye için deyil ama tüm dünya satişlari için kutulu satişlarinda azalma varmiş dijital satişlar artmiş. bence normal bir haber dijitale ulaşmasi daha kolay sonuçta. öyle 3-5 kişinin dlc demesiyle oyun satiş rakamlari deyişmez hocam. kendi fikri olmiyan başkasınin fikriyle yaşiyanlarda almasin zaten

• bu oyuna Origins in dlc si diyorlar ya aslında tam tersi, Origins Odyssey in dlc si hem de küçük bir dlc si. Odyssey Origins i 10 e katlar 4 e böler altından girip üstünden çıkar öper yani.
  • Enis kirazoğlu oyuna 7.5 Vermiş beğenmiş. Bu adamla oyun zevklerim birebir aynı. Normalde düşünmüyordum ama RDR2 sonrası indirime girerse ac odyssey düşünüyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 9 Ekim 2018; 22:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Enis kirazoğlu oyuna 7.5 Vermiş beğenmiş. Bu adamla oyun zevklerim birebir aynı. Normalde düşünmüyordum ama RDR2 sonrası indirime girerse ac odyssey düşünüyorum artık.
    Enis adamdır. Türkiye de benim için 1 numaradır. Youtube da kanalıda inanılmaz keyifli bir kanaldır

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Aman hocam 7.5 demeyin malum her oyuna bu oyun 9 puanı hak ediyor diyenler triggerlanıyor sonra. Adamlar Odysseye 9 ları dizmişler gow ile aynı kalitede neredeyse diye geziyorlar bizim ülkeden bazıları.
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Yine bir Ubisoft klasiği yani. Neyse artık RDR 2’ye kadar götürsün yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Enis adamdır. Türkiye de benim için 1 numaradır. Youtube da kanalıda inanılmaz keyifli bir kanaldır

Alıntıları Göster
    Levelin yetmediği görevleri yapabilmek için yan görevlere mecbur tutma kısmının altını çizmiş ve oyunun uzun soluklu olabilmesi için gereksiz görevlerle doldurulmuş ,eleştirilerine aynen katılıyorum.

Çok uzun soluklu oyun ,güzel oyun mudur?Spiderman,ortalama uzunlukta kötü oyun mu?Üstelik her göreve gidebiliyorsun,bazı kamu işlerindeki formaliteler gibi önce şu görevi yap ki diğer işini de yapabilesin mantığı geçen oyundan itibaren bence bu oyuna yakışmadı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 10 Ekim 2018; 14:3:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Levelin yetmediği görevleri yapabilmek için yan görevlere mecbur tutma kısmının altını çizmiş ve oyunun uzun soluklu olabilmesi için gereksiz görevlerle doldurulmuş ,eleştirilerine aynen katılıyorum.

Çok uzun soluklu oyun ,güzel oyun mudur?Spiderman,ortalama uzunlukta kötü oyun mu?Üstelik her göreve gidebiliyorsun,bazı kamu işlerindeki formaliteler gibi önce şu görevi yap ki diğer işini de yapabilesin mantığı geçen oyundan itibaren bence bu oyuna yakışmadı!

Alıntıları Göster
    Her görev öyle değil bazı orjinal güzel görevler var, her göreve atlamaya gerek yok, görevi görüntülediğinde sana ne kadar xp vereceği renklerden belli, sarı ise xp ondan 10 bin xp ye kadar alabiliyorsun, bu da zaten seni uçuruyor. Ünlem işaretli görevler yapsan yeterli.

• Ubisoft mantık olarak Rockstar gibi oyun geliştirse eminim daha fazla satış yapar. Mesela bütün stüdyolarıyla birlikte 6 7 yıl gömülüp bir oyun geliştirse, en az rdr2 kadar detaylara sahip ve görsel olarak bir o kadar iyi oyunlar ortaya koyabilir. Fakat adamlar bir formül tutturup ufak ufak yamalar yaparak geliştirmeyi tercih ediyor. Aslında oyunlarına baktığınızda ciddi uzun vadede ciddi gelişim sağlıyorlar fakat çok fazla arka arkaya oyun çıktığı için bunlar göze çarpmıyor.
  • s.a bende odyssey aldum uplay hesabı olarak oyunu yükledim herşey gayet güzel bu arada ekran kartımda son güncelleme yapılı oyunu açiyorum ilk ekran yazısı geliyor amd reklam logosu geliyor oyundan direk atiyor beni çözemedim pc özeliklerimde rx580 8 gb 256 bit i7 950 3.06 mhz 8 gb ram benim pc mi yetmiyo dicem bundan önceki oyunu cok cok iyi oynattı hatta bu oyun daha iyi optimize edildi demişlerdi bu oyundan atma sorunu ile karşılaşan varsa yardım edebilirmi pls..
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Programları eglenceli doğru ama o adamlığını keşke mail kampanyasında da kullansaydı dilinin ucuyla destekliyorum demeseydi.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.