Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.914
Cevap
27
Favori
98.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkese geliyor mu bu? Nasıl bulunur oyun içi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Herkese geliyor mu bu? Nasıl bulunur oyun içi
    Daily görevler ile kazandığınız orichalcum lar ile Oikos tan kutu açtırarak setin parçalarını düşürebilirsiniz veya Store dan direk satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 28 Ağustos 2019; 22:7:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Daily görevler ile kazandığınız orichalcum lar ile Oikos tan kutu açtırarak setin parçalarını düşürebilirsiniz veya Store dan direk satın alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ben daily quest hiç yapmıyorum hocam. Bunların sınırı var mı? Yani şu tarihe kadar yapmazsan bir daha yapamazsın gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Ben daily quest hiç yapmıyorum hocam. Bunların sınırı var mı? Yani şu tarihe kadar yapmazsan bir daha yapamazsın gibi.

Alıntıları Göster
    24 saatte bir yenileniyor , bazı büyük çaplı görevlerin yenilenmesi daha uzun sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

24 saatte bir yenileniyor , bazı büyük çaplı görevlerin yenilenmesi daha uzun sürüyor.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler

• Zorda olsa son parçayıda düşürdüm , full set oldu.

• Bu oyunda güzel setleri, silahları erkenden giyebilmenin bir yolu yok mu yahu?

Çok güzel silah düşürüyorum mesela ama level isteği çok yukarılarda olunca kedi ciğer olayına dönüyor. Ben bu setleri oyunun sonuna doğru giyebileceksem ne anlamı kaldı ki, bırak da oyunda istediğim zaman giyeyim istediğim şeyi...
  • Her itemi bulduğun an kullanabileceksen rpg öğelerinin, seviyenin ne önemi var ? Shooter yapsınlar oyunu o halde.

• kortor K kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed bir rpg değil, evet rpg öğeleri taşıyor ama kesinlikle bir rpg değil. Merak etme eski rpgler de dahil olmak üzere çok sayıda bu türde oyun oynadım. Assassin's Creed serisinde böyle bir saçmalık yoktu. En fazla paran yetmezdi zırhlara, silahlara. Onu da parayı denkleştirip hallederdin.

Hayır zırh düşüyor, 15 seviye üst istiyor. Eee ben onu giyene kadar oyun bitecek zaten. Onu giyip daha fazla o şekilde zaman geçirmek varken böyle bir saçmalığa imza attıkları için Ubisoftu tebrik ediyorum.
  • Mesele oyunun türünün saf kan rpg olması değil. Odyssey gibi oyunlarda itemi kullanmak için level alma gerekliliği yeni bir olay değil. Ubisoft olması gerekeni yapmış. Hatta keşke itemler daha anlamlı olsaydı. Bazı itemlerin düşme oranını azaltsaydı. Ve kullanmak için tek kriter level olmasaydı, karakter stat gereksinimleri falan da ekleseydi. Bu haliyle itemizasyon çok sığ.

• kortor K kullanıcısına yanıt
    Ya oyunun bu özelliği hoşuma gitmedi. Safkan rpg olsa zaten rahatsız etmezdi, ben craft peşinde saatlerce koşup kendime uygun bir set dizerdim mutlaka. Ama Odyssey'de çok güzel eşyalar düşürmeme rağmen kullanamıyorum, kullanmak için bir yol varsa öğrenmek istiyorum sadece. Level kasmak için görev yapmam lazım ama ben o görevleri bu kıyafetler ile yapmak istiyorum.
  • Aslında onu giyene kadar daha iyisi çıkıyor ahsjsjdkdkfkkf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AC Maratonuna devam ediyorum. Dün itibari ile AC 4 Black Flag bitti. Hikaye konusunda kopukluluk olmaması adına sırayla gitmeye çalışıyorum, önce Rogue ardından Unity geliyor değil mi.
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

AC Maratonuna devam ediyorum. Dün itibari ile AC 4 Black Flag bitti. Hikaye konusunda kopukluluk olmaması adına sırayla gitmeye çalışıyorum, önce Rogue ardından Unity geliyor değil mi.
    Çıkış tarihi olarak Rogue önce çıktı diye hatırlıyorum. Ama beni dinle, önce Unity sonra Rogue oyna. İki oyunu da bitirdiğin zaman niçin böyle dediğimi anlıcaksın hocam.
  • Haydaaa, iyice karıştı kafa. Eski konulardan zaten ufak bir spoiler yedim. Black Flag'deki Abstergo hikayesi hangi oyunda devam ediyor. Rogue ana seri olarak sayılmıyor diye biliyorum, eski konsollara çıkmıştı önce.
  • Bn roguedan önce unity oynamıştım rogueun sonu çok şaşırmıştım beni ac 3 rogue unity bağlantılı hocam

• Hocam Unity > Rogue > Syndcate şeklinde gidin. Sonrası normal sıra zaten

• Rogue-Unity diye gidiyor diye Rogue indirmiştim. Şimdi Unity indireyim dedim 28 gbmiş. Rogue ne güzel 11 gb falandı. Yaklaşık 1 saattir AC4'teki bütün topladığım ses kayıtlarını, notlarını okudum. Liberation'u oynamamıştım, AC3 Remastered içerisinde varmış baksam mı diye düşünüyorum hocam. Bayağı ona da göndermeler vardı.

@arman09,

Benim merak ettiğim AC4'ün Abstergo hikayesinin devamı Unity mi.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.