Şimdi Ara

assassin's creed odyssey açılmama sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bugün assassin's creed odyssey'i indirdim ve kurulumu+crack'i doğru şekilde yaptım fakat oyunu açmaya çalıştığım zaman hiçbir tepki vermiyor.Dizüstü bilgisayarımda aynı şekilde çalıştırabildim fakat masaüstü bilgisayarımda açamıyorum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Oyun bende de açılmıyor. Original sürümü indirdim açılmadı korsan sürümü indirdim açılmadı internette bir çok siteye baktım ama halen çözüm bulamadım en son nvidia sürücüsünü eski sürüme döndürmek geldi o da işe yaramazsa ben şahsen vazgeçecem sana da onu öneririm eğer işe yararsa yazarım zaten buraya.
  • orjinal satın al kur, düzgün çalışır....
  • Qirix Q kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • Officer159 kullanıcısına yanıt
    Malesef hiç bir işe yaramadı oyun CPU'yu kullanmıyor. %15'e kadar çıkıp %0'a iniyor ve açılmıyor hiç bir çözüm bulamadım.
  • yardım edebilirmisiniz lütfen oyunu indirdim paralı ama uplay hatası veriyor daha ilk basta ne yapmam lazım ?? ACİLLLL YARDIMM

• ardaislam A kullanıcısına yanıt
    Oyuna dosya doğrulama yapın directx visual c+ net framework gibi yardımcı uygulamaların güncel olduğundan emin olun
  • Oyunu kurdum ancak arka planda açılıyor daha sonra kayıp oluyor.Sistemim CPU

AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor

16 GB ddr3 ram

Radeon (TM) RX 470 Graphics

Gigabyte-880GM-D2H

WİNDOWS 10

Yardımcı olursanız sevinirim.Steamden indirimde olduğu için odyssey ve origins aldım ama ikiside açılmıyor.Syndicate açabiliyorum.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.