Şimdi Ara

'Assassin's Creed'in Hikayesi Sonsuza Kadar Gider' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACR ye göre Desmond'ın hikayesi o kadar uzun değil. Sınırsız değil yani
  • Abi gene hemen CoD a laf etmişsiniz olmuyor böyle ama :D nfs yılda 2 oyun çıkarsın AC 4 senede 4 oyun çıkarsın ama siz anca CoDu görün bu ne anti-CoD culuktur.Tmm CoDun motoru değişmesi lazım kabul ama yukarıda allah var bf3ün o dandik SPsini mi oynamak zevkli yoksa heran aksiyon olan CoDunkini mi? MW a kadar daha modern savaş temalı fps yoktu 2007 de crysis ile MW1 çıktı.WOW,MW2,BO ve MW3 sizin beğenmediğiniz black opsun grafikleri erdinç iyikuldan 9,2 aldı ve editörün seçimi oldu Bf3 ise 9,3 aldı gerisi size kalmış
  • aydogdu1453
    03.12.2011 20:15:39

hep aynı hikaye :? git balkondan atla .. hep aynı hikaye diyorsun ... bravo :D
  • En son çıkan oyunda çok güzeldi fakat AC2'nin yeri bende ayrıdır.O Firenze atmosferi.O parlak güneş.Ezio'nun ilk kostümü,Ezio'nun ilk görünümü.İlk defa klasik olmaya aday bir oyun olduğunu o zaman kanıtladı.Hatta bi ara geri yükkleyip oynamayı düşnüüyorum.
  • oha mw nerden karıştı yine hayda
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Hawx

B.kunu çıkaracağız demenin kibar yolu.

:D :D :D Tek doğru tanım ilk defa bir yapımcı, bağıra bağıra seriyi batıracağız diyro. Şu andaki hali süper bir şey diyemem ama FIFA mı çıkartıyorsun her yıl her yıl...
  • kafanızmı iyi la :) neyin peşindesiniz ac cıkmasın demelerinimi istiyosunuz yada 3-4 yılda bir cıkcak demelerini :)
  • millet sıyırdı... bu oyun nba 2k serısı , fifa serısı gibi kalıtesını bozmadan ve arttırarak yukselmeye devam ederken amacınız nedır onu anlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

millet sıyırdı... bu oyun nba 2k serısı , fifa serısı gibi kalıtesını bozmadan ve arttırarak yukselmeye devam ederken amacınız nedır onu anlamıyorum...

Adamımsın +1
  • özünü bozmasın surekli yenilik ve ustune kata kata giderse hep devam etsin tabiki
  • Güzel Oyun giderse gitsin Ben herzaman akar Daha 1 hafta önce ilk oyununu oynadım alayından güzeldi :D
  • Arkadaşlar adam doğru sölemiş malzeme bol olunca adam açıkça demiş ki biz daha bı oyundan yapıcaz ayrıca CoD serisiyle karşılaştırmak çok ilginç lütfen AC nin hikaye derinliği hangi Fps de var.
  • Hayır yani şunu anlamıorum sanki oyunlar gittikçe klişe hale gelio yani Revelations oynanış bakımdan ço kdeişmesede yine de serinin olmazsa olmazı her şey yerlerine yerleştiren bi oyun evet Altair ve Ezio karakterlerine baya bi ısındık ama eminim sonraki oyunlarda da hayalkırıklığına uğramıcaz.CoD la karşılaştırmaya gelince CoD ne kadar kötü oyun çıkarırsa çıkarsın her seferinde 15-20 milyon kopya satıyor yani artık fenomenden daha ileri bişi oldu emin olun bundan sonraki oyun daha da fazla satıcak ama bu seri öle mi her yeni AC oyunu bitince anında öbür oyunu oynamak istiyorsun.Diyosunuz 1 sene az zaten 1-2 günde biten oyun bide 2-3 sene mi beklicez yani?
  • adam iyi konuşmuş.
  • Bu serinin hiç bitmesini istemem ama bir yılda bir çıkınca ister istemez sıkılıyorsunuz oyundan
  • ezio ve altairin olmayacğı kesin ama ezioya çok üzüldüm ya bu embersı kesin izleyin
  • AC'in oynanışı CoD gibi tek düze değil ikiside çok farklı, AC çok güzel bir senaryoya sahip içinde aksiyon macera herşey var biri tps biri fps. İlk oyundan bu yana hep yenilik getirdiler, CoD gibi çöpten farkı kalmamış bir seriyi AC serisi ile karşılaştırmak hakaret olur. Hikayesi sonsuza dek sürer diyerek abartmışlar, ancak değişik hikayeler ile bu seri daha uzun süre oynanabilecek güzellikte ve seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Aralık 2011; 11:05:36 >
  • Her sene çıkmasın da diyemem işin gerçeği böyle hikayeli oyundan 2 sene 3 sene kopuk durmakta zor olur ya :) şaka bir yana oyunu hikaye değilde başka unsurlar sonunu getirirse hiç iyi olmaz
  • her sene çıkmasını beklediğim ve hiç sıkılmadan oynadığım ve hep sonraki oyununu beklediğim tek oyun
  • Bence Ezio süper Bir Suikastçi Ama,artık yaşlandı.Bence Bidaki konu başka bir suikastçiyle olmalı.Çin tarihinde.Tanınan bir suikastçıyla oynasak Süper Olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.