G

Teğmen
11 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Ya arkadaşlar bizde 1 senedir bu kanallar çekmiyor.3 ay önce yerni uydu aldık markası Sunny AT-14008 FTA galiba.
Genede çekmiyor.Aslında idare ediyordum fakat artık bu kanallarıda izlemek istiyorum.Lütfen yardım edin.
Kaç kere Tp ayarlaması yaptım genede olmadı.Şebekeyi açıp genel tarama yaptım gene olmadı.Ben bu işi nasıl çözerim?
Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar Gow Serisi hakkında çok merak ettiklerimiz,bilmediklerimiz vs. gibi şeyler var.
Bu yüzden yeni bir oyun çıkartmaya karar verildi Ghost Of Sparta Türkçesi:Sparta'nın Hayaleti.
Büyük Bir İhtimallede Psp'de çıkacak.Bu Oyunda merak ettğimiz herşey kratos'un sırları,ailesi,gördüğü kabuslar,yaraları vs. den bahsedilecek.Chain Of Olympus oyunundan sonra tekrar psp dünyasını sarsacağı kesin bir ihtimal.Bu Çıkan oyunun bize psp aldırıcağı büyük ihtimal ve kardeşini oynıcaz ihtimallerini de ortadan kaldırıyor. .Bu Bilgilere İnanmayanlar God Of War'ın Gizemli Sitesine Girip Merakla Beklediğiniz Yağmurun Ve Ordaki Yansımanın kim olduğunu görebilir ve Burdan Bakabilir
İşte Oyundan Bir Kaç Görüntü:

Not:Bence Psp'de Görüntü Kalitesi Düşer.
Hakkında
Forum İmzası:
My Favorite Game İs God Of War...!
The Beginning Of The End...!
God Of War'ın Face Sayfası Katılın Lütfen:http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/God-Of-War/112590562096130
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 221
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.234 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 73 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.