Şimdi Ara

Assassin’s Creed Chronicles, Ubisoft Store'da limitli süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Assassin’s Creed Chronicles, Ubisoft Store'da limitli süreliğine ücretsiz

Yayıncılığını Ubisoft Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Climax Studios'un yaptığı Assassin's Creed Chronicles: China oyunu Ubisoft Store'da ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Ayrıca Bkz.120 TL değerinde 5 farklı oyun Amazon Prime üyelerine ücretsiz oldu

Ubisoft Çin Yeni Yılı'na özel olarak Ubisoft Store üzerinden Assassin's Creed Chronicles: China'yı ücretsiz yaptı. Oyun, 16 Şubat saat 17:00'a kadar ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Oyunu o tarihe kadar hesabınıza eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak.

Oyunun ücretsiz olarak verildiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun fragmanını ve tanıtım yazısını da aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Yeni 2,5D gizlilik odaklı oynanışla, göz alıcı 16. yüzyıl Çin'inde Shao Jun olarak Çin İmparatorundan intikam alın:

• Bir imparatorluğun çöküşüne şahit olun.

• Ünlü tarihi kişilerle tanışıp Ming Hanedanı dönemindeki Çin’i keşfedin

• Eşsiz sanat yönetiminin keyfini çıkarın.

• Geleneksel fırça resimleriyle canlandırılan çarpıcı güzellikteki Çin’e adım atın

• Gizlilikte yeni boyut.

• Usta bir Suikastçı olmanın heyecanını 2.5D ile yaşayın. Dikkat çekmemek için gizlice ilerleyip saklanın ve düşmanlarınızı ıslık ve kostümlerle kandırın

• Hızlı ve akıcı bir 'saldırı rotası' deneyimi.

• Tehlikeden kaçarken, engelleri aşarken ve gizlice tırmanırken bir Suikastçı olarak hareket etmenin özgürlüğünü hissedeceksiniz

• Shao Jun’un silahları elinizin altında.

• Shao Jun'un zarif ve güçlü silahlarını kullanın: yakın dövüş sanatları, güçlü bir Kian Kılıcı ve gizli Ayakkabı Bıçağı

• Birçok farklı düzlemde hareket edin.

• Çevrenizdeki farklı katmanlar arasında geçiş yaparak ihtiyaçlarınıza göre doğru yolu seçin

• Bulamadım linkte?
  • Kasmayın boşa ,yoğunluk var sanırım. Açılmıyor uygulamada bile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.