Şimdi Ara

Assassin's Creed Brotherhood OYNAYANLAR YORUMLARINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
2
Favori
37.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AÇILAN VARSA GÖRMEDİM OYUN ÇIKMIŞ BEN VE BENİM GİBİ

OYUNU ALMAYI DÜŞÜNENLERDEN 2. OYUNLA ARASINDAKİ FARKLAR

ONLİNE OYNADIYSANIZ NASILDI GİBİ ŞİMDİ AKLIMA GELMEYEN

DEĞİŞİKLİKLERİ PAYLAŞIRSANIZ OYUNU ALMAMIŞ VE ALMAK İSTEYENLERİ

AYDINLATMIŞ OLURSUNUZ .... BİRDE OYUN ORJİNAL SONY YADA BAŞKA ELEKTRONİK

MARKETLERDE SATIŞI VARMI VE KAÇ TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhann 1907 -- 23 Kasım 2010; 16:49:42 >

• Oyunu oynadım bitirdim, AC2 kadar, hatta daha kaliteli bi oyun, artık yalnız degiliz, saldırı düzenlerken yardımcılarımız da var, ve onları da geliştiriyoruz, oyun genel olarak 1500 lü yılların Roma sında geçiyor... Online da farklı ve ilginç bir tür olmuş, gayet başarılı...
  • iyi güzelde oynanmadan yazılan şeyler senin linkini verdiğin

benim gibi oyuncuların fikrini merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Oyunu oynadım bitirdim, AC2 kadar, hatta daha kaliteli bi oyun, artık yalnız degiliz, saldırı düzenlerken yardımcılarımız da var, ve onları da geliştiriyoruz, oyun genel olarak 1500 lü yılların Roma sında geçiyor... Online da farklı ve ilginç bir tür olmuş, gayet başarılı...

ahhh işte böyle yorumlar istiyorum saol yorumun için...

mesela yardımcılarımız 2. oyundaki gibi para ile kiraladığımız

bir iki iş yapabilen kişilermi yapabildiklerini biraz daha açarsan...
  • yoo, para ile kiraladıgımız savaşçı takımı ayrı, bir de ekstradan L2 ye basınca zor durumlarda destek geliyo bize, destekçilerimiz atlı savaşçılar, ilk başta 1-2 destekçimiz var ama bu sayı 6 ya kadar gidiyo, ve onları da geliştiriyoruz, çok kral bi oyun, müzikleri de tam italya havası estiriyor
  • vayyy beee tahmin ettiğim gibi baba oyun

en kısa zamanda elde etmeye çalışacağım

online kaç kovala mantığıda galiba????
  • Online farklı bi tarz olmuş, multide tüm oyuncular yeni karakterlerle Roma'da halkın arasına karışıyo, belli olmamak için halkın içinde koşmadan, sadece yürüyerek dolaşıyoruz, ve bu kalabalıkta oyuncular birbirini fark edip arkadan sinsice suikast düzenlemeye çalışıyo, güzel ve enteresan bi multi tarzı olmuş... Elimde fazladan sıfır oyun da mevcut, SAW2 falan varsa takas edebiliriz
  • valla senden başka oynayanda yok galiba bu ne hız
  • oyundaki en carpici gelisme arkadasin da dedigi gibi suikastci uyelerimiz olan arkadaslarimiz.bir yerden sonra ben herseyi onlara birakir hale geldim.cunku zamanla monotonluk basliyor.oyun roma da geciyor.harita muazzam buyuk.roma sehrini tadilat ediyoruz.tadilar birimleri at ciftlikleri,banka,doktor,serbest dukkan,tarihi yapilar,su kemerleri,cesmeler ( kisa yolla sehrin bir yerinden bir yerine gitme ),kuleler.

ana gorevler cok basitlesmis.ben bitirmemek adina yan gorevleri ve sehir tadilatiyla ugrasiyorum.sikici mi derseniz evet sikici.oyunda tabancaniz ve yayiniz var.oyuna buyuk kolaylik katmis.tek atista askerleri olduruyorsunuz.bunun yaninda bicak atma da devam ediyor.silah bulundu mertlik bozuldu gibi birsey olmus.

sorulariniz olursa seve seve yanitlayabilirim.

herkese keyifli forumlar.
  • acaba askerler yine salakmı yoksa biraz olsun akıllanmışlarmı.

birde dövüşürken bitirişleri kafasına göre yapıyordu şimdi seçme şansımız varmı

yada değişik bitirişler eklenmişmi

yine paraları görev sonu yada çalıp mı biriktiyoruz

birde yardıma çağırdığımız adamlar çağır öldürsün mantığındamı yada kendileride bizim gibi

atraksyona gire biliyormu

şehir inşaat etmek demişsin biraz açarsan satın alıp birşeyi bir yere kondurmak gibi bir şey kastettiğin

saol yanıtların için
  • 1-askerler ( yapay zeka ) berbat.dibinde bekliyor kolaylikla olduruyorsun.adamin arkadasi oluyor,asker binanin tepesinden seyrediyor mesela.
    2-bitirisler oyunun kafasina gore oluyor.farkli bitirisler var.mesela kilicla askerin basini ikiye boluyor.
    3-paralar gorev sonunda oluyor.artik halkin tarafindan oldugumuz icin para calma yok.hazine haritasi satin alinip hazineler bulunabiliyor.miktarlar cok degil.arada hirsiz cikiyor haritada,eskiden biz kovalardik,simdi de kovaliyoruz ama yardimcilarimizi cagirarak onun isini cok daha cabuk ve yorulmadan hallediyoruz.( bence eskisi gibi kovalamak daha guzeldi )yine de kovalayabilirsiniz.
    4-sehir yapilarini paranla duzeltiyorsun.binalar duzeldikce 20 dk bir gelen para miktarinda artis oluyor.o paralari da bankaya giderek cekebiliyorsun.ben de su anda ornegin 17.000 kusur altin geliyor 20 dk da.her binanin tadilat miktari var.buyuk sanat eseri olan binalarin tadilati 20.000 - 50.000 i buluyor.ama banka ,doktor ,silah dukkani,at ciftligi en fazla 900 altin gibi tutuyor.
    ayrica senin de kazandigin parani gidip bankaya yatirma sansin var.ama bankadaki altin limiti dolunca bankadaki para artmiyor.
    5-yardimcilarimizin giysilerini biz seciyoruz.asagi yukari bize benziyorlar.

bence onlari diger ulke ve eyaletlere gonderme gorevi cok guzel.orada tecrube kazaniyorlar ama her gorevin gonderildigi adamin duzeyine gore yapilabilme sansi-olasiligi var.bazen gorevde oluyorlar.gorevleri tamamlandikca duzeyleri yukseliyor.

• ilğinç detaylar var

senin gitmen gereken göreve arkadaşlarını gönderebiliyorsun galiba

ama bu oyunu kısaltmıyormu?
  • Oyun için söylenecek falza söz yok ki , Muhteşem..
  • ahhh şu türkçe oyun kervanına şu oyunuda ekleselerdi

oyun tadından yenmezdi.......
  • ana goreve arkadaslarini gonderemiyorsun.sadece kendin yapiyorsun.yardimcilar yazildigi gibi yardimcilar.bir gorevde tank kullaniyor,makineli ates acan siperleri vuruyorsun.gittikce ates acmali hale burunuyor.
    L2 tusuna basili tutunca yardimcilar ortaya cikmadan oklar veya dartlar firlatip dusmanlarini olduruyor.
    ata binmek arabaya binmek gibi biraz da zaruri hale gelmis.ayni sekilde dusman askerler de ata binmis halde sana saldirida bulunabiliyor.
  • bilal sayesinde ben de oynamaya başladım hakkatten grafik olarak 2 ye gore baya iyi bayada hareket eklemiş senaryo çok iyi gidiyor
  • tek kelime mükemmel
  • YANLIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost-riley -- 22 Kasım 2010; 18:23:16 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhann 1907 -- 23 Kasım 2010; 16:51:00 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.