Şimdi Ara

Assassin’s Creed (????)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ubisoft, Assassin's Creed'in televizyon dizisi üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Assassin's Creed içerik yöneticisi Aymar Azaizia, Reddit'te düzenlediği AMA (Ask Me Anything) soru cevap etkinliğinde Assassin's Creed televizyon dizisinin gerçekleşeceğini açıkladı ve "Gurur duyabileceğimiz bir şey sunduğumuzdan emin olmak için zamanımızı ayıracağız." dedi.

Ubisoft CEO'su Yves Guillemot geçtiğimiz yıl yapmış olduğu açıklamasında potansiyel bir ortaklık hakkında Netflix ile bir görüşme yaptıklarını belirtmişti. Şu anda henüz proje hakkında resmi bir duyuru yapılmış ve pek fazla bir detay verilmiş değil.

• "Gurur duyabileceğimiz bir şey sunduğumuzdan emin olmak için zamanımızı ayıracağız." (KURAN ÇARPSIN Kİ BU SEFER İYİ OLACAK)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz.

• 2020'den aşağı gelmez.
  • Assassin's Creed dizisini netflix yapacakmışş umarım güzel bir dizi olur
  • Netflix yaparsa güzel olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmine gittim leş gibiydi dizisi çok daha iyi olur inş
  • Tutmaz.

• Lineage in devamını yapsalar efsane olurdu ama nerdee

• Tutmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin’s Creed (????)

Adi Shankar 7 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak Castlevania’dan sonra Shankar yeni projesini seçmiş: Assassin’s Creed.

Shankar projenin anime serisi olacağını ve tamamen orijinal bir hikayeyi takip edeceğini açıkladı. Yani Desmond’dur, Altair’dir onları göremeyeceğiz ana karakter olarak. Projenin hangi yayıncı kuruluşla anlaşmalı olarak yayınlanacağı ve çalışmalara ne zaman başlanacağı ise belirsizliğini koruyor.
  • Assasin's Creed serisini çok seviyorum bir tv yapımı güzel olur ama animeleri hiç sevmiyorum o yüzden hayal kırıklığı oldu benim için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.