Şimdi Ara

ASSASİNS CREED VALHALLA DONMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün assasıns Creed valhalla aldım oyuna girdim fakat 5 dkk geçtikten sonra oyun durduk yere donuyor ve öylece kalıyo sonra görev yöneticisinden kapatman gerekiyor ne yapmam lazım ? Böyle bir sorunla karşılaşanınız oldumu

• sistemim oyununu oynamak için yeterli ve oyunumda orjinal

• Sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin. W10 kullanıyorsanız onun da güncellemeleri mutlaka yüklenmiş olsun. Bunlar çözmezse oyun zaten her sistemde sorunsuz çalışmıyor, birkaç patch yiyene kadar beklemeniz en iyi çözüm olabilir. Ayrıca Ram'iniz de düşük olmasından oyun donup kalabilir. Zaten optimizasyonu biraz sorunlu olduğundan fena Ram de sömürüyor.

• hocam 16 gb ram 2400 mhz ram im var . şimdi güncelleştirmelerimi kontrol edeceğim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkürler

• ekran kartı, işlemci ne ?

• ekran kartım gtx 1060 6 gb gaming x - işemcim i3 8100 high ayarlarda 60 fps sabit oynuyorum fps de herhangi bir sıkıntı yok çok akıcı bir şekilde oynıyabiliyorum fakat durduk yere donuyor ve öylece kalıyor

• arwexus kullanıcısına yanıt

Banada aynısı oldu 2 gun boyunca 20 dkka nın üstünde oynayamadım. Şimdi ise hiç bir sıkıntı yok. Nasıl düzeldi ne oldu hiç bir fikrim yok. Ne donanim guncelledim ne baska bisey

Sistem 2060 süper

Amd 5 3600

16 gb ram

• Sana o cevabı attım 5 fkka sonra dondu açtım şom ağzımı
  •  cidden çok can sıkıcı birşey hocam

• selamlar

herhangi bir çözüm bulabildinizmi driverlerim güncel biosum güncel windowsum güncel ama aynı sorunu hala yaşıyorum en fazla 30dk oynayabiliyorum birden bire oyun takılıyor/donuyor görev yöneticisinden kapatmam gerekiyor çözüm sağlayan varsa yazabilirmi lütfen

bir yabancı kaynakda denk geldim sanal bellek oluşturma işlemine . onuda uyguladım ancak hala sorunum devam ediyor değişen birşey yok

sistemim

rtx 2080

r5 3600 Overclocked

16gb 3000mhz ram

1440p monitör

• Hocam merhaba bende birçok yabancı kaynaktan araştırdım fakat sorun bilgisayarlarda değil oyunun bilgisayar sürümünde olduğu söyleniyor ,birçok insan aynı sorunu yaşadığını söylüyor , şuanlık yapmamız gereken oyunun yapımcılarının yeni bir güncellemeyle sorunu çözmelerini beklemek
  • V92 V kullanıcısına yanıt

Hocam nvdia experience ayarlarindan oyunu optimize edip öyle deneyin derim. Ben bu şekilde oynamaya başladım donma olmadı henüz. Bu olmayacağı anlamına gelmez tabii ama güncelleme gelene kadar bu şekilde idare edicem ben

• Msi afterburner kapatip denedim 1 saat oynayabildim ilk defa donma olmadi cikmak zorunda kaldim , aksam yine deneyecegim msiafterburner kapatip oynamayi eger yine donma olmazsa sorunum cozulmua demektir, simdilik sorun yasayan arkadaslar sizde msi after burner kuaniyormunsunu onu öğrenebilirmiyim?

• ben kullanmıyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arwexus -- 17 Kasım 2020; 8:38:59 >
  • Sen kullanmiyorsan o zaman tesadufi bir durum msiafterburner kapatmak , mecbur yama bekleyeceğiz , gunde 1-1.5saat kadar oyun oynayabiliyorum cyberpunk cikmadan hemen bitireyim diye satin aldim ama pismanim artik bu sorunlarla oynanmiyor , cok geriden basliyor oyun tekrar actigimda. Bakalım guncelleme bekleyeceğiz mecburen

• bende aynı şekilde cyberpunk çıkasıya kadar oynamak için almıştım fakat böyle olması üzdü

• çözebilen varmı ubisoft forumlarında da var bu hata ancak hala bir çözümü yok ubisoft da attığım maile dönmüyor dxdiag ve msinfo istemişlerdi yollamıştım dönen yok birsürü kişi yaşıyor hala

• V92 V kullanıcısına yanıt

Açıkcası hata almanız iyi olmuş. Neden? Çünkü odyssey nin 4 katı bir ac oyunu valhalla her anlamda 4 katı hiç kısa kestirilcek bir oyun değil bir oyunun heryeriylemi uğraşılır resmen el emeği göz nuru bir oyun. CP77 nin son yayınlanan videosundan sonra valhallanın menüsü bile edemez o oyun valhalla 4 e katlayıp 8 le çarpar cyberpunkı yani öyle bir balon için hiç aceleye getirilecek bir oyun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 18 Kasım 2020; 5:38:54 >
  • hocam cidden garipsiniz birde iyi olmuş yazmışsınız   odyysey i de oynamış biri olarak ben ne oddyysey e laf attım nede cyberpunk a gelmişsiniz bu oyun odyyseyin 4 katı nasıl cyberpunk çıkasıya kadar oynamak için valhalla alırsınız demişsiniz.  hiç güleceğim yoktu

• arwexus kullanıcısına yanıt

Yalnız o mesaj size değildi ve o anlamıda taşımıyordu V92 nin şu yazdığına cevaptı "cyberpunk cikmadan hemen bitireyim diye satin aldim"

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.