Şimdi Ara

Assasin Rehberi .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight'a olan ilgi azalmış olsa da oynayan ve oyuna başlayan arkadaşlar için bir rehber hazırlamak istedim . Öncelikle yazacaklarım benim deneyimimdir tabi ki kusursuz bir assass rehberi olmayacaktır , eksik veya yanlış gördüğünüz noktaları belirtirseniz değiştirebilirim .

Assassin'de önemli olan unsurlar spike dolana kadar atılabilecek maksimum skill sayısı , minoru yerinde ve etkin kullanabilmek , skilleri failed verdirmeden (düşük dmg kastetmiyorum) vurabilmek ve son olarak skilleri yerinde kullanmak .

Sırayla elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım ;

1) Spike dolana kadar atılabilecek maksimum skill sayısı ;
    Arkadaşlar bu skill dizilimi ve sizin seriliğinizle doğrudan değişkenlik gösteren bir unsurdur . Uzun süre boyunca en doğru dizilimi yapabilmek için uğraştım fakat en iyisi budur diyemiyorum belki daha iyi dizilimlerde yapılabilir . Burada ki amaç sabit bir sürede en fazla skilli atıp rakibe olabilecek en fazla hasarı verebilmektir (Ortalama bir player 8-10 arası , iyi bir player 10-12 arası , çok iyi bir player 12-15 arası atabilir , 15'in üstünü görmedim şimdiye kadar) . Bunun için gerekli olan skill dizilimleri :
     Assasin Rehberi .

3. sayfada ki dizilim o kadar önemli değil arkadaşlar fakat skill sırası 1. ve 2. sayfada ki gibi olmalı . Spike'ın dolması süresi zarfında en iyi verim bu şekilde oluyor .

2) Minoru yerinde ve etkin kullabilmek ;
    Bunun için pedal veya macro türü yazılımlar kullanabilirsiniz fakat bunu el ile yapmakta mümkün . Benim tavsiyem mouse sağ tuş ve bardan 1 tane minor slotu yeterli gelecektir . Ayrıca el ile yapılan minorda pedal ve macroya göre hız ayarı avantajınız da vardır . Yani biriyle vs atarken spike - trust yediğiniz zaman daha fazla minor , düşük dmg vuran skiller yediğiniz zaman daha az minor atarak minor-mana dengesini en elverişli şekilde kullanırsınız . Mananızın veya canınızın tam olarak dolmasına vs boyunca izin vermeyin ...

3) Skilleri failed verdirmeden vurabilmek ;
    Bunun için bir sürü combo modelleri var arkadaşlar , ben r + r + skill veya w+r+skill kullanıyordum . Siz eğer bir skilli 2 kere vurmak zorunda kalmıyorsanız elinizin alıştığı şekilde devam edin . Eğer vuracağınız skill spike - trust değilse takılmayın ilk vuruşta vurmadıysa geçin 2-3 skill attıktan sonra tekrar deneyin . Bu ikileme olayının bir diğer nedeni de skilleri çok seri atmaya çalışmanızdır . Bu süreye de iron'larda çalışarak elinizi alıştırın .

4) Skilleri yerinde kullanabilmek ;
    Bunu yazmakta ki amacım vs videolarında sıkça karşılaştığım bir hata arkadaşlar . Genelde cp vs başında basılıyor fakat bu büyük bir yanılgıdır . Critical point canınızın az olduğu zamanda basmanız gereken bir skill , oranını bilmiyorum fakat critical point basılıyken 2x minor ve 2x pot basma ihtimaliniz oluyor . Yani sağ alt tarafı takip ederseniz buna denk gelirsiniz , bazen minor 2x alıyor bazen pot . Mana potun da işlemiyor bu nedenle cp basılıyken pot-minor combosu yapın arkadaşlar . Birde best hide + kör skillerini birbiri ardına vurun ve S tuşuyla oyuncudan birazcık uzaklaşın . Sizi tutması çok zorlaşacaktır ve bu arada canınızı toplayabilirsiniz .

Son olarak assas'ı tek elle oynamaya çalışın , çift el assas czde çok sorun çıkartır arkadaşlar . Vs'de yine bir nebze idare edersiniz fakat czde sizi oyundan soğutur .

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Yeni başlayacaklar için skiller ve özellikleri

Not : Burada ki bazı kısaltmalar ;SP (Gerekli skill point) , MC (gerekli mana) , CD (Skillin dolma süresi)

Assassin Skilleri ;
     Assasin Rehberi .
    [Jab] : Düşmanın defansından etkilenmez . [0 SP] [10 MC] [5.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Blood Drain] : Rakibin canının %5'i kadar hasar verir . [10 SP] [20 MC] [60sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Pierce] : %100 damage verir . [15 SP] [20 MC] [10.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Shock] : Düşmanın defansından etkilenmez . [20 SP] [20 MC] [5.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Thrust] : %200 damage verir . [35 SP] [50 MC] [10.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Cut] : Düşmanın defansından etkilenmez . [40 SP] [50 MC] [5.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Stealth] : 80 saniye boyunca görünmezlik verir . [45 SP] [270 MC] [9sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Vampiric Touch] : Rakibin canının %10'u kadar hasar verir . [50 SP] [50 MC] [60sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Spike] : %600 damage verir . [55 SP] [100 MC] [11.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Throwing Knife] : %300 damage verir , 20 metre uzaklıktan vurulabilir . [63 SP] [350 MC] [10sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Bloody Beast] : Düşmanın defansından etkilenmez . [70 SP] [100 MC] [5.2sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Blinding] : %500 damage verir , 2 saniye boyunca rakibi kör eder (yaratıklarda çalışmaz). [72 SP] [200 MC] [60sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Beast Hiding] : %300 damage verir , 3 saniye boyunca sizi görünmez yapar (yaratıklarda çalışmaz). [75 SP] [250 MC] [40sn CD]
     Assasin Rehberi .
    [Critical Point] : Critical atak yapmanızı sağlar (10sn) , yaratıklarda işlemez . [80 SP] [200 MC] [60sn CD]

Ek olarak kırmızı skiller hiç bir zaman fail (sekme) vermez yani her zaman vurması gerekeni vurur , mavi skillerin ise fail (sekme) verme ihtimali vardır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Superior -- 2 Eylül 2013; 23:44:33 >

• eline sağlık dostum güzel olmuş 4. Maddeyi bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

eline sağlık dostum güzel olmuş 4. Maddeyi bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu :)

aynen 4. maddeyi bende bilmiyordum denıycem tesekurler eline saglık
  • çok yararlı bir rehber olmuş ellerine sağlık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: manindark

quote:

aynen 4. maddeyi bende bilmiyordum denıycem tesekurler eline saglık

quote:

Orijinalden alıntı: Empleador

çok yararlı bir rehber olmuş ellerine sağlık

Rica ederim arkadaşlar , sizin dikkatinizi çeken atladığım bir yer varsa söyleyin onları da ekleyeyim . Güzel bir rehber oluşturalım yeni başlayacak olan arkadaşlar için .

• Faydalı bir rehber elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu helal olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhtCN

Faydalı bir rehber elinize sağlık.

quote:

Orijinalden alıntı: Rusty Ryan

güzel konu helal olsun .

Teşekkür ederim , beğenmenize sevindim .
  • Bu saatten sonra kim bakar bilmiyorum ama gerçekten güzel rehber olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixwe00

Bu saatten sonra kim bakar bilmiyorum ama gerçekten güzel rehber olmuş.

Teşekkür ederim umarım birilerinin işine yarar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.