Şimdi Ara

ASRock Overclock Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
11
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mertov teşekkürler çok faydalı bir konu.
  • mertov M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam oncelikle emeginize saglik. size benim bir sorum olacak benim ana kart asrock 990 fx xreme3 amd3+ bios guncel surumum suan 1.70 ara yuzu sizinkinden farkli ve anlattiklarinizla benimki bire bir uyusurmu? benim islemcim amd fx 4100 3.6 zambezi ben islemcime overlock yapmak istiyorum yapabilirmiyim ve nasil yaparim bana anlatirmisiniz lutfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spadelock

Merhaba hocam oncelikle emeginize saglik. size benim bir sorum olacak benim ana kart asrock 990 fx xreme3 amd3+ bios guncel surumum suan 1.70 ara yuzu sizinkinden farkli ve anlattiklarinizla benimki bire bir uyusurmu? benim islemcim amd fx 4100 3.6 zambezi ben islemcime overlock yapmak istiyorum yapabilirmiyim ve nasil yaparim bana anlatirmisiniz lutfen?

yanlış yere gelmişşin kardeş buradakiler birebir uyuşmaz amd sistem seninki bu intel 1555 sokete uyar bu ayarlar sen am3+ anakart incelemelerine bak derim o ayarlar sana birebir olacaktır. voltaj vermeden yapamaya calış derim risk olmaz.
  • nysarac kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam cok saol ama benımkı amd ıslemcı bu overlock dırek bıosdan yapılıyor degılmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa yolu varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gene mesajım bulunsun yardımı olucak konunun bana.
    17,03,2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 17 Mart 2020; 15:36:16 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.