Şimdi Ara

Asrock anakart arızası nerede tamir ettirilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nanokatalog'dan aldığım asrock anakartım arızalandı mail attım dönmediler paramla nerede tamir ettirebilirim bilen var mı ?

• Modeli nedir? Nanokatalog ile irtibata geçeceksiniz kendileri sunuyor garantiyi. Başka yerde tamir ettiremezsiniz. Garantisi devam ediyor mu?
  • çizgi elektronik çoğu anakartı tamir ediyor.
  • start_system kullanıcısına yanıt
    Aradım sordum tamir yapmıyoruz dediler
  • çizgi elektronik onarım işlemlerini durduralı çok oldu.

eğer ürün yakın tarihte alındıysa, nanokatalog'un dönmeme gibi bir şansı yok. ısrarla mail atmaya devam edin, durumu detaylıca izah edin.
    her ne kadar al/satçı bir firma olsa da, satıcı güvencesi ile garanti verdiklerini iddia ediyorlar. önce ürünü satıp daha sonrasında müşteriyi mağdur etme gibi bir lüksleri yok maalesef.

böylelikle cebinden ekstra para ödeyip yaptırma zahmetine girmemiş olursun.
  • Mail atıyorum cevaplanmıyor direk ürünü kargolasam bu nerden çıktı ya der kaybederler, mal da elimden gider diye korkuyorum. Zaten bir kere başka bir firma ile iade sürecinde kargoyu başkasına teslim edildi gibi yaparak ürünümü ve paramı hiç etmişlerdi kargo da ürünü bulamadı taşıma ücretini dahi iade etmedi.. Mekanlarına gitmeye,yorulmaya ve masrafa girmeye değeceğini sanmıyorum sanırım harici fan kontrolcü ve usb wifi ile kullanacağım bu kartı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.