Şimdi Ara

ASP.Net ve C# (Türkçe)| 56 Hafta Kurs Dersleri | AVI Formatında |HF| (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
11
Favori
33.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • -Konuyla ilgilenmiyosun diyen kardeşim asker dönüşüyüm 6 ay buralarla ilgilenemedim.
    -exe'yi avi'ye nasıl dönüştürdün diyen kardeşim programın ismini hatırlamıyorum eski harddiskimde kaldı onlar google'da araştır bulursun bbflash back programı olabilir ön sayfadaki resimlerde öyle yazıyor. her video yarım saatte falan avi'ye dönüşüyordu sanırım baya bi vaktini alır anlayacağın.
    -Turbobit'in hızlı indirme siteleri arasıra çıkıyor onlardan bulursam buraya yazarım. Yüklediğim zaman için en hızlı indirilebilecek site buydu gturbobit diye bir site vardı oradan son hız indirilebiliyordu ama sanırım sistemi kapamışlar yeni site gelirse bilgilendirme yaparım.
  • hocam eline sağlık da programın torrent hali var mı acaba
  • Hocam merhaba,
    Paylaşmış olduğunuz eğitim gerçekten çok faydalı bir set. Ben daha önce *.exe formatında olanları indirmiştim.
    Bu yüzden dersleri hızlandırarak izlemem mümkün değil ve çok vakit alıyor. Turbobit Premium üyeliği olmayanlar için tam bir işkence.
    Maalesef benim ve bir çok kullanıcının Premium üyeliğim yok.

- *.exe formatındaki dosyaları nasıl *.avi formatına yada kullanışlı bir formata çevirebilirim. Bir çok Converter denedim maalesef hiç biri işime yaramadı.
    BB FlashBack PRO programı dahil.

YADA; sizden ricam

- *.avi formatında olan sunumu daha indirilebilir bir kaynağa upload etmeniz mümkün mü? Örnek olarak Yandex-Disk sizin için çok kullanışlı olabilir.

DİĞER KONU TAKİPÇİLERİNDEN;

*.avi formatındaki sunuma sahip olan arkadaşlardan indirilebilir bir yere upload etmeleri mümkün olan arkadaşlar, upload edip paylaşmaları yada başka bir konu açmaları, çok yararlı bir paylaşım olur.

İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
    iyi forumlar...

• eyvallah çok faydalı ellerin dert görmesin ayrıca p.m
  • Üstadım. Ellerine emegine saglık.Böyle güzel bir calışmaya ancak teşekkür edilir.
    Yalnız 29-32 haftaların egitimleri silinmiş.Mümkünse tekrar koyarmısınız.
    Teşekkürler
  • Allah razı olsun, emeğine sağlık.
    Teşekkür ederim.
  • Hepsini sorunsuz indirdim teşekkürler..exe formatını öncelerden indirmiştim ama avi ye çavirme olayını çözememiştim..Tek çözüm ekran kaydı ile avi yapmaktı ama o da uğraşması mantksızdı..Bu şekli ile gerçekten bulunmaz bir kaynak olmuş
    --- turbobit linkler indirmek için şunu deneyebilirsiz →→→ (reklamı geç lere falan tıklanmalı...) http://cboxgenerator.blogspot.com.tr/p/box-1.html
  • la arkadan şelale gibi ses geliyo b*k gibi video
  • arkadaşlar turkdepo.biz sitesinde torrent ile indirebilirsiniz.
    arkadaşın eline kolunu pc sine sağlık. allah rzı olsun ;)
  • aethram A kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkürler. Eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Ancak 21-24 hafta ve 25-28 hafta başlıklı 2 linkin çalışmıyor. Sayfa geç cevap veriyor deyip kopuyor. diğer linklerde ise böyle bir sıkıntı yok. Eğer zahmet olmazsa bir kontrol edebilirmisin?
  • bu seri 2009 senesinde berbat ses kalitesi ile çekilmişdir yarısından çogu gereksiz boş videoalardır boşuna indirmeyin konuyu açan kişi indrenlerden para kazanıyor
  • takip
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkurler
  • Linkler çalışmıyor. Türkçe kaynak olarak bu sitede de işe yarar şeyler var TrKaynak.com
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.