Şimdi Ara

Aso yüksek çıktı iğne yiyecem,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kan tahlili yaptırmıştım. Bacak ağrısı oluyordu. Aso yğksek çıktı 345 mi ney işte. Normali 200müş. Şimdi iğne yiyecem. İğne problem değilde mötten vuracaklarmış. Orası sıkıntı. Hele kadın vurarsa daha sıkıntı.

• Aso ne reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E8C38219

Aso ne reyiz
    deposilin iğnesi mi? YANACAKSIN
  • Hamsinin kılçığını yiyemiyom iğneyi nasıl yiyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Hamsinin kılçığını yiyemiyom iğneyi nasıl yiyon?
    Ayrıntı vereydin, biraz neymiş, ne oluyormuş yüksek olunca gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Hamsinin kılçığını yiyemiyom iğneyi nasıl yiyon?
    Bayanda erkekte olsa o hemşire akşama kadar yüzlerce döt görüyor utanacak bişey yok. Sıkıntı yapma rahat rahat yaptır iğneni

not: Hemşirim
  • İğne deposilin , aso ne bende tam bilmiyorum ama yüksek olunca dizlerde dayanılmaz bir ağrı oluyor.
  • Anti streptolizin o .Yakın zamanda farenjit geçirdin sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Anti streptolizin o .Yakın zamanda farenjit geçirdin sanırım

Farenjiti hayatım boyunca hiç geçirmedim. Bizde genetik sanırım. Kardeşşmdede vardı annemdede falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

quote:

Farenjiti hayatım boyunca hiç geçirmedim. Bizde genetik sanırım. Kardeşşmdede vardı annemdede falan.

Genetil aso mu .Benim bildiğim aso streptokok infeksiyonu sonrası yükselir .
  • quote:

quote:

quote:

Genetil aso mu .Benim bildiğim aso streptokok infeksiyonu sonrası yükselir .

Doktor değilim kardeşim. Sen doktor musun bu kadar şeyi biliyosun ? Asonun ne olduğu umrumda değil ya da neden çıktığı ya da açılımı hiçbiri umrumda değil. Tek istediğim şu lanet olası iğneyi yiyip eve dönmek.

• quote:

Kan tahlili yaptırmıştım. Bacak ağrısı oluyordu. Aso yğksek çıktı 345 mi ney işte. Normali 200müş. Şimdi iğne yiyecem. İğne problem değilde mötten vuracaklarmış. Orası sıkıntı. Hele kadın vurarsa daha sıkıntı.

Kadin vurur kessin sen en iyisi vurdurma
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Kan tahlili yaptırmıştım. Bacak ağrısı oluyordu. Aso yğksek çıktı 345 mi ney işte. Normali 200müş. Şimdi iğne yiyecem. İğne problem değilde mötten vuracaklarmış. Orası sıkıntı. Hele kadın vurarsa daha sıkıntı.

Kadin vurur kessin sen en iyisi vurdurma

Düşündümde kadın vurursa daha iyi olur. Adamın ne yapacağı belli olmaz.

• Penisilin kolay donan bir ilaç. Uygulamayi bilmeyen birisi uygulamaya yeltenirse emin ol fazladan delebilirler seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adrenalin_

Penisilin kolay donan bir ilaç. Uygulamayi bilmeyen birisi uygulamaya yeltenirse emin ol fazladan delebilirler seni

Deposilin ilacın adı ama oda mı penisilşn oluyor bilmiyorum. İnşallah bişey olmaz. Az sonra gidecem.
  • quote:

quote:

Penisilin kolay donan bir ilaç. Uygulamayi bilmeyen birisi uygulamaya yeltenirse emin ol fazladan delebilirler seni

Deposilin ilacın adı ama oda mı penisilşn oluyor bilmiyorum. İnşallah bişey olmaz. Az sonra gidecem.

Evet oda penisilin. Şansınıza
  • quote:

quote:

quote:

Evet oda penisilin. Şansınıza

Yapacak bişey yok. Hayırlısı be gülüm.

• Vurarsa vurar kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

Vurarsa vurar kardeş.
    geçmiş olsun, bende de aso enzimi +300 çıkmıştı, referans değerler 200 olması gerekiyor, 6 ay boyunca 21 gün arayla o berbat iğneyi yedim, üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak kanda miktarı artıyormuş, değerlerin yüksek olması kalp kapakçıklarında tarhibata yol açıyor, ben tedavinin faydasını gördüm, umarım bir an önce iyileşirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

geçmiş olsun, bende de aso enzimi +300 çıkmıştı, referans değerler 200 olması gerekiyor, 6 ay boyunca 21 gün arayla o berbat iğneyi yedim, üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak kanda miktarı artıyormuş, değerlerin yüksek olması kalp kapakçıklarında tarhibata yol açıyor, ben tedavinin faydasını gördüm, umarım bir an önce iyileşirsin

Saolun hocam. İğneyi cuma akşamı yedim ama lanet ttnet yüzüne buraya yazamadım. Bakımmı ne varmış. Güya fiberliyoruz işte. Neyse yan komşunun netinden giriyorum. İğneyi vurdular. Fazla bir problem olmadı. Biraz bacağı uyuşturuyor o kadar. Kafaya takmaya bile değmezmiş. Dizlerimdeki ağrılar geçti. Ama iğneyi vurduktan sonraki 5dk bayağı sıkıntılı ağrıdan yürüyemiyorsunuz oturamıyorsunuzda. Neyse herkese geçmiş olsun. Sağlık sonuçta.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.