Şimdi Ara

Aslında WoW bile biraz pay to win (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 haftadır mhytic te 2h silah farmlıyorum, düşüremiyorum. Başka bir oyuncu geliyor, parayı basıp token satıyor ve 1 saniyede 355ilvl silahı oluyor. Benim saatlerce uğraşıp haftalarca beklediğim alabileceğim silah 340ilvl yorumsuz...
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Haftaya kimse yüzüne bakmayacak o itemların 325 silahtan ne farkı var 2k dps mi? Hc den 370 alınca boe falan kalmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Cs go competitive bi oyun ve 0 veya 1 i etkiliyo kazanmak yada kaybetmek. Wowda item levelin 5 düşük diye oyunu kaybetmiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Haftaya kimse yüzüne bakmayacak o itemların 325 silahtan ne farkı var 2k dps mi? Hc den 370 alınca boe falan kalmayacak.
    Rezerve yaparsanız bir dal alırım. Uldirde 2 bossta 2h wep drobu var. BFA Wep drop rate diğer itemlere göre düşük sanırım. Mythic te 2h wep düşen 8 bosstan 1 tane düşüremedim 2 haftadır. Wolk naxx zamanı her ay farmlamamıza rağmen 2 3ay aynı weaponla takıldığımı biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 28 Ağustos 2018; 0:33:46 >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Bu content hakkaten weapon droplarda ciddi sıkıntı var hem çok zor düşüyor hemde düşen boelere göre daha kötü.. ben tüm mythiclere girdim 5 6 epic disledim ama beni bırakın partyde birine 2 hand düştüğüne şahit olmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen Legion da Bedava artifact weapon verdiler. çatur çutur da relicleri düştü. BFA da HC den bile weapon düşmüyor. gerçi ben daha yeni 120 oldugum için 312ilvl im ama arkadaşlara da düşmediği için net bir sıkıntı var yani.
  • Başladın mı karşim oyuna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

Bu content hakkaten weapon droplarda ciddi sıkıntı var hem çok zor düşüyor hemde düşen boelere göre daha kötü.. ben tüm mythiclere girdim 5 6 epic disledim ama beni bırakın partyde birine 2 hand düştüğüne şahit olmadım.
    3. Haftada 340ilvl 2h dusurebildim. Cidden drop rate düşük ama sıkıntılı tarafı bu değil. Benim sarfettigim eforun %1 i ile benimkinden daha iyisini alabiliyor oluşu saçmalık. 10 11parca 355ilvl alınabiliyor. 1gunde çok rahat 350illvl gear yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

3. Haftada 340ilvl 2h dusurebildim. Cidden drop rate düşük ama sıkıntılı tarafı bu değil. Benim sarfettigim eforun %1 i ile benimkinden daha iyisini alabiliyor oluşu saçmalık. 10 11parca 355ilvl alınabiliyor. 1gunde çok rahat 350illvl gear yapılır.

Alıntıları Göster
    Twitchde takip ettiğim 1-2 adam var progress ilk 10 guildlerinde oynayan onlarda bile göremedim 350 ilvl.Ki bu adamlar bana gol lazım dese izleyecileri yağdırır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.