Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.995
Cevap
4
Favori
785.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• stadın yeri süper
  • of ormanların arasında çok tehlikeli
  • Sol tarafta görüldüğü üzere 2 tane örümcek son hız betonlamaya devam ediyorlar...

Karşıda da 1 tane örümcek var. Toplam 3 örümcek şuan çalışıyor...

• vay be metro bile gelmiş
  • İsmail Abi'den şuan kullandığımız ve yapılan stadıımızın yer tespiti :)

• Kamera 1'de ki hareketliliği izlemenizi tavsiye ederim :)

Ekranı büyültün

http://www.aslantepe.biz/aralik-2009/21-aralik-2009-goruntuleri/
  •  Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• Bu statta galibiyet serileri oluşturmak lazım, bunun için taraftar çok önemli.
    Bu stada özel besteler, tezavhüratlar, tribün şovları düzenlemeliyiz.
    Her takımın söylediği arabesk şarkılardan bozma tezavhüratları duymamayı umuyorum.

Bi dünya Gs li besteci, söz yazarı, müzisyen var. Onlardan rica edip bize özel besteler, marşlar çıkarabilirler.
    Es-Es seyircisi gibi bando eşliğinde tempo tutacak birşeyler yapmalıyız.

Rakipler geldiği zaman dizleri titretecek atmosferi oluşturmalıyız.
  • olur olur zamanla hepsi olur.. hele bi stad bitsin, sırayla hepsi olur
  • Şu stad nasıl 1 yıl durdu orda ya niye hiç birşey yapmadık tam 1 yıl şimdiye kafamız rahattı çatıyıda yaparlardı.İçerideki atmosferi ben çatı olunca hayal bile edemiyorum zaten hem içerden hem dışardan çatı çok ayrı bir hava katıyor.
  •  Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• umarım hoparlörler de müthiş dizilir . tavana gizli mikrafon koysunlar fener ole yapıyo hoparlorlerı acıyolar taraftarın sesi iki kat çıkıyo inşallah ole olur gizli mikrafon olursa aman allahım yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Şu stad nasıl 1 yıl durdu orda ya niye hiç birşey yapmadık tam 1 yıl şimdiye kafamız rahattı çatıyıda yaparlardı.İçerideki atmosferi ben çatı olunca hayal bile edemiyorum zaten hem içerden hem dışardan çatı çok ayrı bir hava katıyor.

Çatı olacak zaten. Sadece kapaklar 1 sene ertelendi yetiştirmek için. Çatısız olur mu hiç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Şu stad nasıl 1 yıl durdu orda ya niye hiç birşey yapmadık tam 1 yıl şimdiye kafamız rahattı çatıyıda yaparlardı.İçerideki atmosferi ben çatı olunca hayal bile edemiyorum zaten hem içerden hem dışardan çatı çok ayrı bir hava katıyor.

Çatı olacak zaten. Sadece kapaklar 1 sene ertelendi yetiştirmek için. Çatısız olur mu hiç...

Yani 1 sene eskiticez stadı sonra çatı konulucak ondan yakınıyorum ben şöyle ilk gördüğümüzde stadı işte bu demeliyiz böyle sanki önce çatısız alıştıra alıştıra..Bilmem anlatabildimmi

• Varyap'ın söylediği Meridian hemen bizim sitenin yanı hatta camdan rahatça görebiliyorum en ufak bir ilerleme yok 1-2 harç kamyonu giriyor 2-3 birşey yapıp çıkıyorlar, Varyap dediği gibi onur meselesi yaptı ben de artık Meridian'ın kapıda durup kamyonları işçileri Aslantepe'ye göndereceğim
  • Varyap bu statla gövde gösterisi yapacak
  • Cimbom'un stadı açılmadan rekor kırdı!

Günde en az 100 bin kişinin siteyi izlemeye aldığını söyleyen Varyap Grubu Başkanı Süleyman Varlıbaş, “Gecenin 3’ünde bile 15 bine yakın kişi inşaatımızı izlemek için siteye giriyor” dedi

Galatasaray Spor Kulübü için yapılan 52 bin seyirci kapasiteli Seyrantepe Stadı inşaatının internetten canlı izlendiğiwww.seyrantepesporkompleksi.com sitesi, izleyici rekoru kırıyor. Eylül ayında TOKİ’nin hakediş ödemek suretiyle yaptığı son ihalede yapım işini alan ve Ekim ayında inşaatı başlatan Varyap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, “Kasım ayında kurduğumuz ve projeye konumlandırılan kameralar ile inşaat aşamalarını canlı olarak gösteren internet sitesi, ilk haftalarında ziyaretçi yoğunluğuyla kilitlendi. Sitenin takip edilmesiyle ilgili bir araştırma yaptırdık. Günde 100 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği ortaya çıktı. Gecenin 3’ünde bile 15 bine yakın kişi inşaatı izlemek için kalkıp siteye giriyor” dedi.

“Stat bitecek mi bitmeyecek mi endişelerini yok edecek bu siteyi iyi ki kurmuşuz” diyen Varlıbaş, 29 Ekim 2010’da tamamlanacak statta inşaatın tam gaz devam ettiğini belirterek şöyle devam etti:

Çalışan 3 bine çıkacak

“Stat için 10 bin metreküp beton, 25 bin metrekare kalıp döküldü. İnşaat işçisinden proje yürütücülerine kadar 2 bin 500’e yakın kişi, gece-gündüz stat için çalışıyor. Bu sayı 3 bine çıkacak. Stat inşaatları zor yapılardır ancak Çağlayan’da inşa ettiğimiz Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı için de aynı şeyi söylüyorlardı, onu da vaktinden önce bitireceğiz. Satış ofisimize gelen ev sahiplerini servislerle şantiyeye götürme hizmetini de başlattık”

Fenerli izleyicinin keşke’si

İnŞaatIn seyrini internetten canlı izletecek sistemi 2010 yılı içinde Ataşehir’deki Varyap Meridian projeleri için de kuracaklarını söyleyen Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, bir Fenerbahçeli’nin siteyi ziyaret ettikten sonra kendisini aradığını ve espriyle “Keşke işi siz almasaydınız. Ne güzel sorunlar çıkıyor iş bir türlü yürümüyordu” dediğini iletti. (Vatan)

Kaynak :http://www.haber7.com/haber/20091224/Cimbomun-stadi-acilmadan-rekor-kirdi.php

• D blokta beton şov

• Oh ya birşey aklıma takılıyordu ama böyle bir durum yokmuş.
    Tribün köşeleri, yani korner noktalarının arkalarında Kadir Has gibi bir ambulans çıkışı gibi olan o yolun olmasından korkuyordum.
    Hadi 1 tane olucak da 4 köşeye de olmaz ki.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.