Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.995
Cevap
4
Favori
785.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

Ali Sami Yene cehennemmi diyorsunuz ?

Hayır "Welcome to Hell" diyoruz.
  • Şöyle bir haber var ama ne derece doğrudur bilemem.
    http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=108&go=154570
  • çok olaylı bi stad oldu açıkçası..
  • pardon ama yazdıklarım neden siliniyor ne hakaret ve nede başka birşey birisi geliyor her konuya sataşma ve provakasyon yapıyor defolup gidiyor sonra ceremesini biz çekiyoruz
  • hesap soran fake
  • Nedir stadın son durumu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cscageonly

Nedir stadın son durumu acaba?

10/11 sezonuna yetişecekmiş.bakan yapılmaya başlanmış bir stad biter dedi.tayyip falanda olaya el atıcaktı ama
  • Açılış Realle olucaksa bilet fiyatları 1 milyardan baslar heralde
  • Arkadaşlar stadla ilgili bir sorum olacaktı.
    İlk resimde taraftarın oturduğu bölüm süper yapılmış. Sahaya yakınlık vs. çok iyi.
    Ancak ikinci fotoğrafta biraz değişik olmuş.
    Kat kat çıkmışlar.
    İlk resimden çok farklı. Halbuki ikisi de karşılıklı tribünler.
    Kafamı karıştırdı bu durum biraz.
    Neden böyle acaba ?

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• quote:

Orjinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar stadla ilgili bir sorum olacaktı.
    İlk resimde taraftarın oturduğu bölüm süper yapılmış. Sahaya yakınlık vs. çok iyi.
    Ancak ikinci fotoğrafta biraz değişik olmuş.
    Kat kat çıkmışlar.
    İlk resimden çok farklı. Halbuki ikisi de karşılıklı tribünler.
    Kafamı karıştırdı bu durum biraz.
    Neden böyle acaba ?

Hocam aslında fark yok, ikinci resim birinci resime göre inşaat aşaması olarak daha geride, olay bu. Yani henüz ikinci resimde eğik döşemeler atılmamış, sadece kolonlar ve donatı filizleri var, bir süre sonra o bölüm de diğer taraf gibi olacak

• Sağolasın renkdaş.
    Bu iyi bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melik

quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

quote:

Orjinalden alıntı: Melik

quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

quote:

orjinalden Alıntı ;Melik

Kale Arkaları güzel de, diğer tribünler kötü, ayrıca üstü açılıp kapanmıyor ve Çatı Sahaya Bakmıyor...

samiyende kalın o zaman Beleşe stad bulmusunuz hala beğenmiyorsunuz ya.bizim verdiğimiz vergilerin tek kurusu o stada giderse haram zıkkım olsun.

Ya nerden çıkarıyorsunuz şu Beleş Stadı ya, Stadı Beleşe alan biz değil sizsiniz... (daha geçen birisi resmi bi yazı vermişti stadı 1 kuruş vermeden aldık diye) Istanbulun En Işlek yerinde olan ASY'nin 50 Yıllık Tapusunu veriıyoruz Devlete, ve emin ol o arazinin değeri seyrantepeden kat kat değerli...

...adı �Silahtar Ağa Sahası� iken, sonraları �Papazın Çayırı�, �Union Kulüp Sahası�, �İttihat Spor Sahası� ve nihayet 25 Ekim 1929 tarihinde de(*29) �Fenerbahçe Stadı� ismini alan 36 dönümlük stat mahallimiz, 6 Temmuz 1932 tarihinde 500 TL�sinin Atamızın verdiği 9000 TL. karşılığında (1000 Reşat Altını) satın alınıyor ve böylece yurtta stat mülkiyetine sahip ilk kulüp olmak şerefi de yine Fenerbahçe Spor Kulübü�ne ait oluyordu.
    www.fenerbahce.org

1920 Yılında, taraftarlar yayaya şaşaşa fenerbahçe çok yaşa, türkiye çok yaşa diye bağırdıklarını söyleyen, atatürkün fenerbahçeli olduğunu söyleyen ve sayısız başka konularda yalan yanlış bilgiler veren resmi siteniz değil mi bunun kaynağı ...?

lütfen bu konu burda tartışılmasın bu topic bilgi amaçlı - eğer çok tartışmak istiyorsan onlarca topic var...

ve fener borcunu odeyemedgı ıcın kredı ye karsılık stadına el konuluyor ve stad devlete gecıyor bunlarıda yazıyomu tarıhcen

• Bence stad seneyede yetişmiyecek bu krizde çok zor belliki sorun para adnan polat hiç bir şirket ihaleyi almassa biz yaparız bu stad biticek falan diyorduda seneyede yetişeceğini sanmıyorum keşke olsa ardayıda o stadda bi görebilsek..
  • Şu 21 ağustosta tam manasıyla bi çözüme kavuşsa şu iş. Yoksa ben satın alacam
  • seneye ıkıncı yarıya hazır olsun sene basında kombıne alak daha ucuza yarı sezon barı yenı sstadımızda ızlerız:D
  • noldu devam mı
  • heye devam.
  • Madem toki buna el atabilecek kapasitedeydi ben anlamıyorum bu zamana kadar yapılan ve yapılacak olan ihalelerin sürüneceği belli.Her şirket kendi bütçesine göre teklif veriyor sonuçta da elde var hiç oluyor.geçen yarım seneye yanarım.
  • Bugün Adnan Polat Eylül sonunda çalışmalar başlıycak dedi. Bu söze bakarak 2-3 ay daha bekliyecez başlaması için.
  • Evet arkadaşlar. Stadımız son hız başladı ve devam ediyor 15-20 gündür. Bu konuyu güncel tutmaya çalışacam sık sık paylaşımlarda bulunacam sizden de yardım bekliyorum. Ayrıca katılımlarınızı da bekliyorum...

22 Kasım 2009

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.