Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.994
Cevap
4
Favori
786.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stadın şubatta biteceğini söyleyen arkadaşlar ne derler yahu, ben sezon başı açılacağını düşünüyorum ama... Daha da bekleyemeyiz artık. Hem proje değişti hem tarih değişiyor ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Stadın şubatta biteceğini söyleyen arkadaşlar ne derler yahu, ben sezon başı açılacağını düşünüyorum ama... Daha da bekleyemeyiz artık. Hem proje değişti hem tarih değişiyor ama...

İkinci dönem stada geçecez kardeş. Bunu her zaman başkanımızda söyledi. varyap stadı bize 29 ekimde verecek. bizde stadı kendi isteğimize göre restore edeceğiz...
  •  Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

Bu arada yukarıda ki anıda ki Seyit Dedemiz bu işte arkadaşlar :)

Aşkı görüyorsunuz işte...
  • seyid dedeye kombineee...adnan başkan görürse bi kıyak yapar belkii
  • Vay Seyit Dede be. Valla helal olsun. Ne denir ki başka.
  • 7 Mart 2010

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

Arkadaşlar, bu fotolarla stadımızın büyüklüğünü ve ihtişamını daha net görebiliyoruz. Kameralardan pek belli olmuyormuş ben ilk defa bu kadar etkilendim gerçekten

Üst kat tribünlerinin dikliğne bakar mısınız ?

http://www.ttarena.biz/forum/aslantepe-insaat-fotograflari(guncel)/turk-telekom-arena-7-mart-fotograflari/

• Mükemmel fotoğraflar diyecek birşey yok herşeyi anlatıyorlar.
  • Ya şu Seyit Dede olayınıwww.galatasaray.org a göndersek bir kombine falan ayarlayamazlar mı acaba ? En azından açılış maçında onur konuğu olarak falan alsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girdap_uA

Ya şu Seyit Dede olayınıwww.galatasaray.org a göndersek bir kombine falan ayarlayamazlar mı acaba ? En azından açılış maçında onur konuğu olarak falan alsalar.

bende dedim demin...bu yaşta bu aşkla hergün gidip izlemek...bence bi kıyak yapılmalı seyid dedeye...

2.kat tribunleri kabataslak şöyle olcak...
    bogucaz rakibi burda...
  • quote:

Ya şu Seyit Dede olayınıwww.galatasaray.org a göndersek bir kombine falan ayarlayamazlar mı acaba ? En azından açılış maçında onur konuğu olarak falan alsalar.

Çok güzel bi düşünce. Gerçekleştirelim bunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

Çok güzel bi düşünce. Gerçekleştirelim bunu :)

Ben bir konu açayım.

Seyit dedeyide bildiririzde asıl şu güzelim tribünün bize göre sol alt kısmında sahaya çıkan çıkış kapısı yok diğer tüm taraflarda var bu güzelim dehşet tribün bölümü misafilere yani rakip takım taraftarlarını bırakılcak hem bizim oyuncular korner kullanırken müdahale edip konsantresini bozabilecekler hemde tv kamerasında dut gibi ortada sağ köşede ASY dekile aynı yerde ama daha bariz şekilde gözükcekler bunu yukardaki posttda verdiğim talep formunda yazarak baskı yapmalıyız bence

• Para olsa da o amcayı stadın açılışına götürsem. Çok da tatlı biriymiş.
  • kale ile arkasındaki tribünün arasındaki mesafe daha az olsaymış keşke, İngiltere'deki gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatal3ty

Seyit dedeyide bildiririzde asıl şu güzelim tribünün bize göre sol alt kısmında sahaya çıkan çıkış kapısı yok diğer tüm taraflarda var bu güzelim dehşet tribün bölümü misafilere yani rakip takım taraftarlarını bırakılcak hem bizim oyuncular korner kullanırken müdahale edip konsantresini bozabilecekler hemde tv kamerasında dut gibi ortada sağ köşede ASY dekile aynı yerde ama daha bariz şekilde gözükcekler bunu yukardaki posttda verdiğim talep formunda yazarak baskı yapmalıyız bence

Kapısız köşe oldukça yakın

• Canlar bizim forumda ve stadın sitesinde aradım ama bulamadım. TT Arena`da stadyum dışı olarak ne tür mekanlar yapılacak ? AVM tarzı bir yapılaşma mı olacak, fastfood restoranlar, mağaza zincirleri, sinema vs. şeklinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanore

Canlar bizim forumda ve stadın sitesinde aradım ama bulamadım. TT Arena`da stadyum dışı olarak ne tür mekanlar yapılacak ? AVM tarzı bir yapılaşma mı olacak, fastfood restoranlar, mağaza zincirleri, sinema vs. şeklinde?

Aklına ne gelirse olacak :)
  • quote:

Canlar bizim forumda ve stadın sitesinde aradım ama bulamadım. TT Arena`da stadyum dışı olarak ne tür mekanlar yapılacak ? AVM tarzı bir yapılaşma mı olacak, fastfood restoranlar, mağaza zincirleri, sinema vs. şeklinde?

Stadın çevresinde ki bir çok araziyi Ağaoğlu aldı lüx konutlar yapacak bir kaç yıla çok değişecek seyrantepe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

Aklına ne gelirse olacak :)

Tüm günümüz orda geçecek yani
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.