Şimdi Ara

Askerlik - Üniversite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Üniversite okuyorum. E-Devlet’te sorgulama yaptım. Tarih yazmıyor. Şimdi benim tecil yaptırmam gereklimi? Yoksa okul yapıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• muhtemelen null yazıyordur, şuan e devlet yök ve asker şubelerinden bilgi topluyor o yüzden güncel değil. Okul oto tecil eder merak etme null yazan kısım gittiğinde belli olur arada bi kontrol edersin. Ben her sabah ve akşam bakıyorum hala güncellenmemiş
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Arkadaş üniversite okumuyor. Onda da null yazıyordu. Yoklama kaçağı olarak gözükmüş.

• şöyle ki şubata kadar yoklama yapmanı söylüyor senenin başında. Eğer üni okumuyorsa yoklama yaptırması gerekiyordu, zaten e devletten yoklama yaparken soruyor tecil ettirmek isteyip istemediğini. Ordan üni ya da lise mezunu ise o seçeneği seçip tecil ettirmeyi seçebilirdi. Sonrasında aile hekiminden muayene olması gerekiyor, sopnrasında hekim onaylayınca 3-4 gün içinde şube de onaylıyor ve bitiyor. Ben böyle yaptım ona rağmen null cünkü güncel değil e devlet. Ben de yaptırmasaydım ben de öyle görünürdüm. Ben tecil etmeyi seçtim muhtemelen tecil edilmiştir ama şubeyi aramadım daha yeni onaylandı diye. Senin ise bir şey yapmana gerek yok üniversite oto tecil ediyor, şuan dediğim gibi yök ve şubelerden bilgi toplanıyor sonra toplu güncellenecek
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Teşekkürler tekrardan.

• Benimde ayniydi subeye gittim otomatik yaparlar demişlerdi şimdi en yakin askerlik subesine gidiniz yaziyor. Sende de mi böyle şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V.Vasquez kullanıcısına yanıt
    Bendede aynısı yazıyor hocam. Gidicem ben.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.