Şimdi Ara

Askerlik Psikolojisini Atlatmanın Yolları?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tekrardan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim değerli yorumları için.
  • Zamana birak hersey düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimden bir şey gelmiyor artık maalesef öyle olacak teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz geçecek 1 yılın olacak. Sonra gereksiz boş bir hayata devam edeceksin. Belki de 3 kuruşa çalışan bir köle olacaksın. Ülkede mantık kalmadığı için askerde zorluk çekmezsin. Aynı mok.
    Ulan ben komutanı döven adamdım. Askerde az çektirmedi ama bu işin dışarısı da var. Kapıda bekleyip verirdim tokatı. Ama kışlanın içinde olmuyor ha. Sakın üstlerine karşı gelme. He de geç. Herkes ben değil tabi. Zaten sonradan ben adamın üstü oldum. Gördüğüm yerde sıkıştırıyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbasic

Elimden bir şey gelmiyor artık maalesef öyle olacak teşekkürler
    Kardeşim şuan hala askerdeyim merak ettiğin farklı bişey olursa sorabilirsin

• 10 günde alışırsın.Geçensene b grubu gitmiştim bende. Ben ilk defa gurbete çıkmıştım yaşım o zaman 25 di. Acemilikte ilk günler akşam ranzada yatarken içinde öyle bir acı olacak ki 6ay askerlik yaptığını unutacaksın. Ama usta birliğine varıp alıştıktan sonra zorlanmazsın. Acemilik zordur. Birde önemli olan ranza arkadaşın birde koğuştaki kişiler.
  • Allah kolaylık versin.Benim tek özlediğim annem babam ve ablam allahtan sevgilim falan yok senin işin biraz daha zor dış dünyadan kendini soyutlamassan zaman geçmez askerliğe odaklanmalısın.Üni mezunuyum ama yedek subay seçmedim iyiki seçmemişim 365 gün dayanamazdım.Ben hakkari çukurcada askerim şuan 99/4a grubuyum.Şafak 150lerde.Zaman illaki geçiyor insan herşeye alışıyor merak etme kendini tanıyamassın bir süre sonra.Ama acemilik zor geçer haberin olsun ben etimesgut zırhlı birliklerde yaptım 15 gün sürdü çok kötüydü enfeksiyon kaptım ayaklarım yaralandı kapkara oldum güneşte yanmaktan annemler yemin töreninde halimi görünce ağlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 27 Ekim 2019; 9:10:2 >
  • Herkese çok çok teşekkür ederim değerli yorumları için fikirleriniz beni daha da rahatlatıyor gece geç yatsam da sabah 5 6 da birden uyanıyorum bir daha da yatamiyorum birde şu durumu atlatsam yeter de artar bana

• quote:

Orijinalden alıntı: vbasic

Herkese çok çok teşekkür ederim değerli yorumları için fikirleriniz beni daha da rahatlatıyor gece geç yatsam da sabah 5 6 da birden uyanıyorum bir daha da yatamiyorum birde şu durumu atlatsam yeter de artar bana
    Erken kalkmak iyi hocan askerde rahat edersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2022de askere gidicek varmı benim gibi yada en geç 2024?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.