Şimdi Ara

Askerlik Muafiyet almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar muafiyet almak için tecili bozdurucam fakat kanser hastalıgına yakalananlara ve kontrolleri devam edenlere veriyorlar mı boşa bozmak istemiyorum.

• DOSTUM bak eğer gerçekten böyle bir hastalığın varsa daha büyük GATA gibi hastaneye sevk eder orda gerekli testleri yapıp karar verirler bende epilepsi hastasıyım askere almadılar ama sana nacizane tavsiyem askere git öyle çürükmüş bilmem neymiş o tip şeylere özenme heveslenme eğer durumun müsaitse git askerliğini yap benim simdiki aklım olsaydı doktorlara yalvarırdım askere almaları için çünkü askerlik yapmayınca insanların sana bakışı bile değişiyor iş vermiyor kimse kız vermiyor efendime söylim daha bunun gibi bir sürü şey o yüzden pişman olacağın bir iş yapma...
  • Derman- D kullanıcısına yanıt
    Insanlarib bana bakislari onemli degil umursamiyorum barisik insanim kiz isleriylede hic ugrasmam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Insanlarib bana bakislari onemli degil umursamiyorum barisik insanim kiz isleriylede hic ugrasmam :)
    gitme sakın kardeşim 21 gün bedelli gitti bin pişman ben kilodan dolayi çürük aldim imkanin varsa hastaliğinda varsa al çürüğü eskidenmiş artik askerlik yapmayana kız vermezler vs vs
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Dogru soyluyorsun

• sdece kız değil iş de vermiyorlar...
  • Işveren olsam sıkıntı etmezdim ama işte sıkıntı çıkabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

Işveren olsam sıkıntı etmezdim ama işte sıkıntı çıkabilir
    Valla öyle bir sıkıntı ediyorlar ki başıma geldi de ordan biliyorum...
  • Ben zamanında yani 21 önce geçirdiğim kanserden dolayı muafiyet verdiler. İlk benden sorumlu olan doktor bizi çok uğraştırdı ve büyük ihtimal muafiyet vermeyecekti. Doktorun tayini çıktı ve beni başka doktora yönlendirdiler. O doktor bana hiç zorluk çıkartmadan verdi muafiyeti.
  • Benim kiloda 56 sizce verirler mi

• Askerlik Muafiyet almak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.