Şimdi Ara

Askeriyeye Akıllı Telefon Nasıl Sokulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
20.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleyküm gençler ben Van il jandarma komuntanlığına gideceğim. Bir şekilde android sokmam lazım. Bu konuda bana taktik verir misiniz? Bir de Van il jandarmada ya da ilçe jandarmalarda askerlik yapan varsa bana özelden yazabilir mi?

• Beyler hiç tavsiyesi olan yok mu?
  • yakalanırsan 15 gün uzar askerliğin.
  • Hirsizmisin la sen
  • Ortamı gör ondan sonra sokarsın zaten Van'da komutanlar karışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 29 Haziran 2018; 22:33:47 >
  • Mahpus cebi
  • Acemiliği Ankara'da yaptım ve usta askerler yakalansalar bile 1 hafta sonra geri alıyorlardı. Acemilerin yarısında da vardı. Van'da çok sorun olacağını sanmıyorum ama yinede o x-ray cihazı kafamı karıştırıyor.
  • Çarşı falan olmayacak ama ilk gün soktum soktum sokamazsam onlar bana sokar.
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derişik

Acemiliği Ankara'da yaptım ve usta askerler yakalansalar bile 1 hafta sonra geri alıyorlardı. Acemilerin yarısında da vardı. Van'da çok sorun olacağını sanmıyorum ama yinede o x-ray cihazı kafamı karıştırıyor.
    benim peder subay, askerlik falan yapmadım. ona sormuştum bir kere. 15 gün askerliği yakar demişti. tabii biraz da komutanın inisiyatifine bağlı.
  • Makatına sok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 30 Haziran 2018; 18:35:37 >
  • Telefonu üstten bakınca sadece kenarı görünecek şekilde koysam sonra üstüne sağına soluna demir eşyalar yerleştirsem fark edilir mi?
  • Detaylı aramıyorlar zaten çoraplarının içine koy geç. Bir süre sonra göreceksin ki androidi olmayan yok
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    O zaman x-rayda görünür.
  • telefonu buzdolabı poşetleriyle 3 4 kat sarıp şampuan kutusunun içine koyup öyle sokabilirsin mesela
  • O zaman x-rayda görünmez mi?
  • Götür sorarlarsa kapı da teslim et 2-3 ay ayrı kalsan bile doğu da olduğun için bir bahaneyle ulaşırsın telefona tabi komutana bağlı. Şafak 35 bu arada bu torun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derişik

O zaman x-rayda görünmez mi?
    bilmiyorum ama sanmam
  • Ya ortama alistiktan sonra kargolattir,yada dedelerine teslim et bi paket sigaraya gecirt,hic olmadi giriste teslim et.Birkac aya kisim komunatin geri verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.